İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kasım 2008 de başladım çünkü başlamak için sonbahar kış ayları ideal miş. yüzüme yaptırıyorum özellikle çenemde kalın siyah tüyler vardı inşallah yaza birşey kalmıyacak şimdilik gidişattan çok memnunum seanslar ilk zamanlarda kısa aralıklar halindeydi şimdi ise ayda bir gidiyorum 3-5 günde çıkan kalın tüyler şimdi 30günde çıkıyor yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederim.hihoyyyt

bende 2-3 sene evvel başlamıştım koltuk altlarım 2 seansta bitti (yoğun değildi zaten) yüzüme gittim bıyık falan =) onlarda yaklaşık 8-10 seansta bitti ve ben uzun süredir sorun yaşamıyorum.şimdi kısmetse bacaklarıma başlamak istiyorum düğüne kadar baya azalır onlarda
ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

bende 4 yıl önce hemde hastanede cildiyeciye lazer yaptırmıştım.bıyık ve çene bölgeme hiç faydasını görmrdim.tekrar iğneli yaptırmak istiyorum

sakın yüzünüze lazer yaptırmayın arkadaşlar eğer tüyleriniz inceyse 3 sene servet döktüm epilasyona sonuç yarar olacak yerde zarar:KK43:( bütün ince tüylerim çoğaldı ve heryere yayıldı tüyler berbat oldu suratım 1 sene abartısız evden çıkmadım tüylere çare aramakla geçti ömrüm ne yaptıysam işe yaramadı sonunda yüzüne iğneli yaptıran biriyle tanıştım memnundu ve yüzünde izde yoktu onun gittiği yere başladım 1 sene oldu bayağı azaldı sadece çene altında kaldı ama sabredemiyorum artık bunaldımmm hiç olmasın istiyorumm ama nezaman tamamen bitecek offffffffffffffffff sıkıldım hemde çokkkkkkkkkkkkk :1no2:

bende iğneliye devam ediyorum
çokta memnunum, şükürki iğne izi kalmıyor..
sadece sabır gerektiriyor.
1 saat boyunca acı çekiyorum ama 3-4 ay rahat ediyorum ve inceliyorlar.

inşaallah kurtuluruz..

Selam bayanlar bende bakirkoy bahcelievler taraflarinda igneli epilasyon yapan guvenilir bir yer arayisindayim. Haziran gibi gidebilirim. Yaza denk geliyo, leke kalmasi acisindan kotu bir zaman galiba. bilgi verebilirmisiz. yer icin ozel mesaj atarbilirmisiniz bayanlar.

merhaba bende iğneli epilasyon için güvenli bir yer arıyorum yüzüme 10 seans lazer yaptırdım tüyler çok inceldi ama bitmedi iğneli epilasyon tamamen bitirir mi acaba??

Son düzenleme:
merhaba bende iğneli epilasyon için güvenli bir yer arıyorum yüzüme 10 seans lazer yaptırdım tüyler çok inceldi ama bitmedi iğneli epilasyon tamamen bitirir mi acaba??

valla ben kendi deneyimimle şunu söyleyebilirimki çok etkili ve ilk seansta dahi belli ediyo gücünü.ben koltuk altı ve bikini bölgesine başladım.ikisinde de ilk seansta yarı yarıya azalttı neredyse.ben tavsiye ediyorum.

Selam bayanlar bende bakirkoy bahcelievler taraflarinda igneli epilasyon yapan guvenilir bir yer arayisindayim. Haziran gibi gidebilirim. Yaza denk geliyo, leke kalmasi acisindan kotu bir zaman galiba. bilgi verebilirmisiz. yer icin ozel mesaj atarbilirmisiniz bayanlar.

yüz için bilmiyorum ama çok sıcaklarda en fazla 1 ay ara veriyo benşm epilasyoncum.güneşlenmek için yatmadığın sürece leke falan atmaz dedi bana.

valla ben kendi deneyimimle şunu söyleyebilirimki çok etkili ve ilk seansta dahi belli ediyo gücünü.ben koltuk altı ve bikini bölgesine başladım.ikisinde de ilk seansta yarı yarıya azalttı neredyse.ben tavsiye ediyorum.

şimdi benim kıllarım epey inceldi ama onlarda da etkili olur mu acaba tekrar kalınlaşırlar diye çok korkuyorum ne yapsam bilemedim keşke hiç lazer yaptırmasaydım senağlama

şimdi benim kıllarım epey inceldi ama onlarda da etkili olur mu acaba tekrar kalınlaşırlar diye çok korkuyorum ne yapsam bilemedim keşke hiç lazer yaptırmasaydım senağlama

birçok lazer yapan doktorlar dahi ince ve açık renkli türleri lazer görmez,bundan sonrasında iğneliye devam edin diye söylüyo.iğnelide tüyün zayıf yada kalın olması önemli değil acısı farklı olabiliyomuş fakat kesinlikle tüy bitimi garanti.tüyler kalın olmadığından acınızda seansınız da daha az olur.sadece yapacak kişi deneyimli olmalı.ona dikkat edin.

arkadaşlar ben de iğneli epilasyona başladım uzun süren bir araştırma ve cesareti toplama evresinin ardından. yüzüm ve kollarım için. ama henüz sadece yüzüme yaptırabildim.
evet gerçekten can yakıcı bir işlem. acı eşiğim yüksek olmasına rağmen bazı bölgelerde oldukça canım yandı. tek tesellisi, kesin çözüm olduğunu bilmek. seans boyu devamlı bunu düşününce sorun kalmıyor :) ancak gerçekten çok uzun süren bir yöntem. benim gibi sabırsız olanınız varsa bence öncesinde bioder gibi yöntemler denemeliler. ben çok düşünmüştüm bunu ama en son iğnelide karar kılmıştım. şu an tekrar seçme şansım olsa sanırım başka yöntemler denerdim önce.
kıllarım çok ince olduğundan bir merkez bulmakta zorlandım. bizim makinalarımız için fazla ince diyen yerler oldu. en son bir yer buldum.
bu konuda da aslında deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak. kılların ince olması iğneli epilasyonda bir avantaj mı dezavantaj mı? ve kıllar gitgide hepsi beraber inceliyor mu, yoksa .2. seansta falan bazıları yok olmuş olduğundan seansların kısa sürdüğü de oluyor mu? çok bunaldım yardımm :)

birçok lazer yapan doktorlar dahi ince ve açık renkli türleri lazer görmez,bundan sonrasında iğneliye devam edin diye söylüyo.iğnelide tüyün zayıf yada kalın olması önemli değil acısı farklı olabiliyomuş fakat kesinlikle tüy bitimi garanti.tüyler kalın olmadığından acınızda seansınız da daha az olur.sadece yapacak kişi deneyimli olmalı.ona dikkat edin.
canım ben yüzüme ağda yaptırıyorum,ağda yaptırdığım kız,iğneli epilasyon yapalım yanakların esner dedi.:çok üzgünüm:
iğneli epilasyon hakkında hiç bilgim yok.lazer gibi mi,tüyler azalıyormu?iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra ne kadar sürede kıllar çıkıyor,yüzde leke kalıyormu?kime yaptırmam gerekiyor?ne kadar sürede yüzdeki kıllardan kurtuluyoruz?
yüzdeki kıllar ince olduğu için lazer çok etkili değilmiş.canım sen memnunmusun,yüzüm ağda ile aldırdığım için 3.haftaya çok kötü oluyor,3 haftada bir gidiyorum ya:1no2:

canım ben yüzüme ağda yaptırıyorum,ağda yaptırdığım kız,iğneli epilasyon yapalım yanakların esner dedi.:çok üzgünüm:
iğneli epilasyon hakkında hiç bilgim yok.lazer gibi mi,tüyler azalıyormu?iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra ne kadar sürede kıllar çıkıyor,yüzde leke kalıyormu?kime yaptırmam gerekiyor?ne kadar sürede yüzdeki kıllardan kurtuluyoruz?
yüzdeki kıllar ince olduğu için lazer çok etkili değilmiş.canım sen memnunmusun,yüzüm ağda ile aldırdığım için 3.haftaya çok kötü oluyor,3 haftada bir gidiyorum ya:1no2:

evet canım banada kuzenim söylemişşti ağdaların yüzü esnettiğini ve kırışığa çabuk sebep oluğunu.aslında pek söylemezler ağdacılar ama demekki dürüst çalışıyo.

iğneli epilasyon; ince bi iğne yardımıyla tek tek kıl köklerine girerek hafif elektrik akımı verilerek yapılıyor.elektrik kılları güçsüzeştiriyo, zamanla yok ediyo.yapılırken biraz acı duyuyosun ama dayanılmayacak kadar değil.elektrik akımı ne kadar çok verilirse o kadar çabuk etki ediyor.ben cilt uzmanı doktorla görüştüm, hiç bir yan etkisi yok en fazla z kalabilir.sağlıksal olarak endişe edilecek bir akım olmadığını söyledi, gönün rahat olsun.
leke kalmaması için iğnenin ince olması ve akımın doğru anda verilmesi gerekiyomuş.öyle aman aman yanıklar olmuyo sanırım.benim annem bacaklarına 20 yıl evvel yaptırmış onda 2-3 cm genişliğinde yanıklar oluşmuş fakat sebebi 6 saat buyunca akım verilmesinde kaynaklı.en fazla 2 saat falan yapılması geekiyo.gideceğin kadının deneyimli olması önemli olan.ona sormadan sertifikalarına bak, müşterileriyle konuşabilirsen konuş ve bitttikten sonra izi kalmışmı bak.eğer güvenemezsen, ankarada hastanelerde yapan doktorlar var.yaşadığın şehirde hastane araştır oraya yaptır.halam hastanede yaptırdı iz falanda yok.çok dikkatli bakınca minik minik var.

ben iğneliden memnunum fakat yüze değil genital ve kolaltına gidiyorum.ilk seansta bile genital bölgem 65 gün olmasına rağmen yüzde 80 çıkmadı diyebilirim.ineli kıla göre farklılık gösteriyo.yüzdekiler inatçı kıllar olduğundan uzun sürüyomuş ama eskisi gibi sık sık değilde geniş aralıklarda çıkacak tüylerin.bende bu aralar başlıcam yüzüme.biraz acıyo ama olsun tavsiye ediyorum ben.kesinlikle sonuç mükemmel.annem , halam ve kendimden yola çıkarak söylüyorum.

öncelikle cevap verdiğiniz için çok tşkr ederim a.s.

bugün ilk iğneli epilasyon seansımı yaşamış bulunmaktayım. o kadar da acı verici bir işlem değilmiş aslında. Epilasyonu yapan bayan bunların bir çoğu çıkmıcak artık dedi sebebi ince olmalarıymış hihoyyyt
yani sanırım artık bu tüylerden kurtuluyorum :teytey:
acıdan korkanlar da bence fazla korkmasın yaptırsın sonunda kesin olarak kurtulmak var:):):)

arkadaşlar yüzüm için gittiğim 3. iğneli epilasyon randevumdan anektotlar aktarmak istiyorum.
ilk iki seans gayet iyiydi, acı duydum ama önemsenecek derecede değildi, ancak 3. seansta farklı bir bayan yaptı ve çok acıdı. suratım şu an çok kötü durumda. kaşlarımın üstüne falan yaptı, alnım tümüyle şişti, kabuklu ve sivilceli döküntüler oldu ve gözlerim kanlandı. aynı şekilde bıyık bölgesine de yaptı ve dudaklarım silikonlu gibi şişti.
sanırım estetisyenin becerisiyle de çok yakından ilintili.
aman dikkat edin, benim durumuma düşmeyin. haddinden fazla acı hissediyorsanız akımı düşürmelerini veya biraz ara vermelerini isteyin.
yineliyorum, böyle olacağını bilsem ne olursa olsun önce alternatif yolları dener, bioder falan kullanırdım.

öncelikle cevap verdiğiniz için çok tşkr ederim a.s.

bugün ilk iğneli epilasyon seansımı yaşamış bulunmaktayım. o kadar da acı verici bir işlem değilmiş aslında. Epilasyonu yapan bayan bunların bir çoğu çıkmıcak artık dedi sebebi ince olmalarıymış hihoyyyt
yani sanırım artık bu tüylerden kurtuluyorum :teytey:
acıdan korkanlar da bence fazla korkmasın yaptırsın sonunda kesin olarak kurtulmak var:):):)

tebrik ederim canım, dilerim en kısa zamanda sonuç alırsın.bende senin gibi diyorum ACISI ÇOK DEĞİL, KORKMAYIN VE KURTULUN TÜYLERİNİZDEN. hoşçakal.

X