İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

tutuklu;373[COLOR="Red" .!.:
[/COLOR]84]ben yüzüme önce lazer yaptırdım,lazerin etki etmeyeği kıllara da iğneli epilasyon yaptırıyorum,gayet memnunum,şu anda genital bölge,bıyık ve koltuk altına da lazer yaptırıyorum. lazerin cinsine göre acı değişir. yüzüme yaptırdığım lazer canımı çok az yakıyodu ama ona da 15 seans gidip çok para vermek gerekiyordu,şimdiki gittiğim lazer daha çok acıtıyor ama çok daha etkili. özellikle kalın kıllarda gayet etkili. bacaklara lazerde 800 diyorlar,keşke istanbulda,ankarada olsaydım tüm vucudu 600e yapan kampanyaları var oraların.bıyıklara iğneli epilasyonu doktorlar da önermiyor,o yüzden 3 ayda bir 30ytlye lazer yaptırıyorum,kılları ince olduğundan çok etki etmiyor ama en azından 3 ay boyunca rahat geziyorum. kararlıyım,kaş,saç ve kirpik dışındaki kılları yok edicem :))) kaşlarınız inceyse aldırmanızı öneririm,kaş modası değişiyor sürekli,kılların geç çıkmasını istiyorsanız bioder sürebilirsiniz kaşlarınıza çok değdirmeden,etrafına sürebilirsiniz. lazer ve iğneli yaptırırken sakın boder vb ürünler kullanmayın o bölgelere.

forum kıldan sorumlu bakanı

tutuklu :)
arkadaşlar bende yüzümdeki kıllardan şikayetçiyim,bilirsiniz çene altında off yaa!!!
Ben de piyasada satılan sir ağdalardan kullanıyorum yüzüme,biliyorum belki zararı vardır ama bıktım şu kıllardan!!!!!
lazer epilasyon da beni aşıyoo offff ..... mecbur artık böle devam ettircem.
elbet bir gün yaptırırım herhalde .....

tutkulu bu arada bilgilerin için teşekkürler

arkadaşlar merhaba ,
peki bende yüzümdeki tüylerden cok rahatsızın bu yüzdende tüy sarartıcı krem kullanıyorum birazdaha sarı olunca pek dikkat çekmiyorum sanırım ilerde cilt kanserine yakalana bilirim, :KK43:( peki sır ağda ile aldırdığımızda azalma oluyormu gerçek anlamda benim gönbeğimdede tüyler varr :KK43:( acaba sır ağda ile aldırsam biraz olsun azalırmı

arkadaşlar merhaba ,
peki bende yüzümdeki tüylerden cok rahatsızın bu yüzdende tüy sarartıcı krem kullanıyorum birazdaha sarı olunca pek dikkat çekmiyorum sanırım ilerde cilt kanserine yakalana bilirim, :KK43:( peki sır ağda ile aldırdığımızda azalma oluyormu gerçek anlamda benim gönbeğimdede tüyler varr :KK43:( acaba sır ağda ile aldırsam biraz olsun azalırmı
merhaba kararasız.bende yüzüm için sir ağda kullanıyorum,önceden çok fazlaydı şimdi ise biraz seyrekleşti ama en fazla 2 haftada bir almak zorunda kalıyorsun,
alınca çok güzel pürüzsüz oluyo ama yine geliyo bende bıktım şu tüylerden.!!!!!
kararsız sir ağda felan boş ya köten çözüm lazer.
ama ne zaman uygularız bu çözümü allah bilir:)

BİRANNE; TAMAM İYİ HOŞ DA FİYAT KONUSU NASIL ACABA ONDAN DA BİRAZ BİLGİ VERİRMİSİN......... şimdiden teşekkürler....

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba
kızlarınız hangi bölgeye iğneli epilasyon yaptırdı bende dudaküstüme yaptırmak istiyorum aman acısına dayanamacağımı düşündüğümü için bir türlü yaptıramıyorum, kolaltı içinde zararlı olduğunu duydum terbezlerini etkiliyormuş sanırım

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar; 18 sene önce koltuk altıma ve kollarıma iğneli epilasyon yaptırdım şu anda hiç bir sorun yok, adet döneminde daha fazla acı duyuyorsunuz onun dışında dayanılamayacak bir acı vermiyor, epilasyon iğnesi şahsa özel oluyor, işlemi yapan kişinin işinin ehli olması gerekiyor ki kıl diplerine tam anlamıyla elektrik verebilsin ve sonuç alınsın. Denenmiş ve tavsiye edilmiş kişilerden yardım alabilirsiniz, laser epilasyona göre daha ucuz, tavsiye ederim:):a015:

Arkadaşlar Iki Sene önce üst Bacağima Iğneli Epilasyon Yaptirdim Daha önce Hiç Almadiğim Için Tek Yapişta Bitti Fakat Bende Hala Biraz Iz Var Bunun Sebebi Ne Acaba Dakikasi şuan 50o Bin şuanda Koltuk Altima Yaptiriyorum Sanirim Burda Iz Kalmicak Tüylerim çok Sari Olduğu Için Lazer Olmazmiş

Ben Lazerli Epilasyon Yaptiriyorum Genital Bölgeye Ve Koltuk Altina.benim Canim Cok Yaniyor Yerimde Duramiyorum Acidan Ama Mecbur Başlamişken Sonunu Getireyim Dedim.genital Bölge 100 Ytl Koltuk Alti 50 Ytl Burda.daha 1 Hafta Oldu Başlayali Cikan Killarimda Dökülüyor 15 Gün Sonra Tekrar Gideceğim Inş Bitecek.ama 5 Seans Sürer Dediler Oda 2 Bucuk Ayda 1 Yapiliyor .yüze Lazer Olmaz Güzeşe Cikildiğinda Yanma Olasiliği Cok Yüksek Iz Kaliyorr

kızlar bu hafta cuma günü iğneli epilasyon yaptırdım.ne kadar korkunç bir işlem bu böyle.emlada sürdüğüm halde canım çıktı.sinirlerim bozuldu.ağlamaya başladım masada kaldım valla.ikinciye nasıl gidicem bilmiyorum.bide bi sene nasıl dayanılır böyle bişeye allah aşkına bana bi akıl verin.
bu gün pazar ve hala yüzüme su sürmedim.banyo yapabilir miyim acaba,bilgisi olan varmı?????

kızlar bu hafta cuma günü iğneli epilasyon yaptırdım.ne kadar korkunç bir işlem bu böyle.emlada sürdüğüm halde canım çıktı.sinirlerim bozuldu.ağlamaya başladım masada kaldım valla.ikinciye nasıl gidicem bilmiyorum.bide bi sene nasıl dayanılır böyle bişeye allah aşkına bana bi akıl verin.
bu gün pazar ve hala yüzüme su sürmedim.banyo yapabilir miyim acaba,bilgisi olan varmı?????

kafamçokkarıştı evet ya ben de çok acılı buluyorum iğneli epilasyonu. ki normalde canı tatlı birisi de değilimdir ama gözlerimden yaş gelecek kadar acılıydı,aklıma estikçe gidiyorum,bir kaç dakika yaptırıyorum,uzun süre dayanamam. lazer gibisi yok. alan çok geniş ve kıllar kalınsa vazgeç,ben yüzümdeki bir kaç ufak tefek kıla yaptırıyorum,yaptırmazsam veya gecikirsem sorun olmuyor. 24 saat su sürmeyin diyorlar ama tabi mümkün olmuyor benim için :eek: geçmiş olsun canın çok yanmış gözlerimeinanamiyoru

sağol canım anlamışsın beni.evet canım çok yandı.hemde çok.benim canım ne yazık ki çok tatlı.dayanmak için elimden geleni yaptım en son gözlerimden yaşlar aktı.etkisinden kurtulamıyorum.yüzümde hala iyileşmedi.ne olucak bilmiyorum artık.

Ya Uyuşturmak Için Uyuşturucu Iğne Yapiyorlar Hiç Aci Duyulmuyor Sizin Gittiğiniz Yerlerde Yapmiyorlar Demekki

arkadaşlar merhaba,
bende iğneli epilasyon yaptırıyorum dudak üsütme ve aynı acıyı bende yaşıyorum ve yaptırdığım kişi ısrarla sakın başka bişiyle alma diyor ama napım 10 günde yine cıkıyorlar tek tük cıkınca haliyle cımbızla alyıroum tüyler tam anlamıyla uzayınca gidiyorum yani ayda 2 kere o acıya daha fazla dayanamam zaten , bu şekilde devam edersem acaba gerçekden hiçbir etkisi olmaz mı iğneli epilasyonun

merhaba
kızlarınız hangi bölgeye iğneli epilasyon yaptırdı bende dudaküstüme yaptırmak istiyorum aman acısına dayanamacağımı düşündüğümü için bir türlü yaptıramıyorum, kolaltı içinde zararlı olduğunu duydum terbezlerini etkiliyormuş sanırım

kızlarım koltuk altı bacaklar ve bikini giydiklerinde görünen yerleri aldırdılar.
dudak üstü çok acıdığından yaptırmadılar ve iz kalıyormuş.
koltuk altı yaptırdılar şimdi sordum,terliyorlarmış ama tavsiye etmiyorlarmış.ama yaptırdılar.
arkadaşım 30 sene önce aynı yere yaptırdı,bir şikayetini duymadım.
karar senin.

kızlar bugün 3.iğneli epilasyon seansımı yaptırdım.offf diyorum başka bişey demiyorum.çok zor bir işlem.olağanüstü bir sabır gerektiriyor.inş kısa sürede biterde bende kurtulurum.şimdi bu sayfayı okuyunca iğnenin tek kullanımlık olduğunu gördüm.bana öyle bişey söylenmedi.ve altın iğnelerin daha az acıttığını da burdan duyuyorum.bi dahaki sefere söylicem bakalım.
Allah benim gibi canı tatlı olanlara böyle acı vermesin inşallah.dayanması çok güç.

arkadaslar ben 40 ytl ye koltukaltı nı yaptırıyorm.sıkı pazarlık yapın ve cok pahalı yerlerede yaptırmayın.gerek yok bence.hassa bölgeleri bilemem.yani yüz fln

ben dudak üstüne yaptırıyorum dakikası 450 yaklaşık 15 dk filan sürüyor cok pahalı değil ama acısı ve o ufak izler inanın iğrenç bişiy. faydasını görüyorum tüyler daha inze ve azlma başladı ki bu benim 3 seyansımdı

ama benim cildimden midir nedir
izler cok kalıyo bir ay araveriyorum izlwer biraz olsun geçiyor öyle gidiyor
iğneli epilasyon yaptıran ark sizdede iz kalıyormu
acaba bu izler geçici miiii

offff tüyler of

Bende Dudak üstü Için çok Istiyorum Fakat O Izler Yüzünden Gitmiyorum
Dudak üstü Bölgesi Zor Iyileşiyormuş.birde Yüzde En çok Aciyan Yermiş

Arkadaslar ben kol altı ve genital bolgemde lazer yaptırdım sonuctan cok memnunum bacaklarıma da hala devam ediyorum cok azaldı. Fakat yuzumde cok ince tuyler var bunlar siyah ve uzun cok rahatsız oluyorum. Lazer bunları gormuyor sakın yuzunuzde kalın tuy yoksa lazer yaptırmayın. Ince tuylerinizinde kalınlaşmasına sebep olursunuz lazer uyuyan kıl köklerını uyandırıyor. Ben capilex diye bir jel deneyecegim son care igneli epilasyon yuzum icin

X