İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Teşekkür ederim desteğin için ✌ ya tüyler bitseydi en azından bir tesellim olacaktı da bir yandan cımbızla tüy koparıp bir yandan deliklerle uğraşmak moralimi çok bozuyor. Bacağım da 6 ay geçmesine rağmen benek benek hala :KK43:
Ben de bacaklarıma yaptırdım acaba bacaklarınız geçti mi yoksa o kırmızılıklar kalıyor mu?

Yaptıralı 20 gün oldu bu görüntü normal mi?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 365
Enseye iğneli yaptıran var mı ? Benim ensem aşırı aşırı fazla iğneli epilasyon düşünüyorum ama çok fazla olduğu için Korkuyorum çok ağrılı olur mu diye yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilir mi

Ben yaptırdım. Çok da net hatırlayamıyorum ama sanırım 1 seansı 2'ye bölerek, önce bir kısmını sonra diğer kısmını yaptırmıştım. Tek seferde tamamını aldırırsam dayanamam diye yani. Daha sonra biraz azalma olduğunu düşünüyorum ama tekrar gitmedim. Önce diğer yerleri bitireyim sonra enseye yaptırırım dedim. Şu an kol, bacak, göğüs ucu çevresi yaptırıyorum bittiğinde göbek düşünüyorum, belki ense de olabilir. Ben uyuşturucu krem sürmüştüm enseye giderken. Epicream miydi neydi öyle bir adı vardı küçük beyaz bir tüp içinde. Kremli yerler acımamıştı ama kremin gelmediği yerlerde tam kemiğimin üstü çok acımıştı.

İğnelinin kesin çözüm olduğunu düşünüyorum. Koltukaltına ve bikini bölgesine lazere gitmiştim (yaklaşık 4-5 yıl önceydi sanırım) fayda gördüm ama son zamanlarda bikini bölgesinde artış var biraz. Hep jiletle aldım kalanları tam bitmemişti çünkü. Koltukaltımda öyle bir sorun yok çok şükür ama bikiniye de belki iğneliye giderim diyorum.

Yaptıralı 20 gün oldu bu görüntü normal mi?

Benim de bacaklarım hemen hemen böyle oluyor. Bacak çok geç iyileşiyor. Bacak kılları daha kalın olduğu için mi acaba diyorum çünkü başka yerimde böyle olmuyor. Ama ben tek bir yere gidiyorum başka bir uzmana gitmediğim için doğrusu nedir yanlışı nedir tam bilmiyorum o yüzden yanıltmak istemem.

Benim de bacaklarım hemen hemen böyle oluyor. Bacak çok geç iyileşiyor. Bacak kılları daha kalın olduğu için mi acaba diyorum çünkü başka yerimde böyle olmuyor. Ama ben tek bir yere gidiyorum başka bir uzmana gitmediğim için doğrusu nedir yanlışı nedir tam bilmiyorum o yüzden yanıltmak istemem.
Tesekkur ediyorum aslında yüze de gitmiştim önce bu kadar uzun sürmedi iyileşmesi, sonuç iyi olunca tereddüt etmedim bacağa da.elbise giyerken üzülüyorum şimdi hep böyle mi görünecek diye 😐

Nerde yaptiirdiniz yanik gibi duruyor kocamam kocaman olmus lekelrr yanls anlamaynda beni sonucta uzman degilik ama bende yaptirdim bu kadar olmamisti
Ben bikac yerin kabuğuyla oynadım aslında o izler büyük olanlar ondan sanırım bir de bazı köklü olanlara yüksek çalıştı ve iki kez elektrik verdi ondan sanırım.

Arkadaşlar merhaba yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım İki gün oldu hala şişlik inmedi yaralar oldu nasıl geçecek bunlar bilmiyorum iz kalacak diye çok korkuyorum tavsiyeniz var mı?

Eklentiler

• 231E7B1A-EE48-441B-9E36-2872C6511218.jpeg
    231E7B1A-EE48-441B-9E36-2872C6511218.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 399
Tesekkur ediyorum aslında yüze de gitmiştim önce bu kadar uzun sürmedi iyileşmesi, sonuç iyi olunca tereddüt etmedim bacağa da.elbise giyerken üzülüyorum şimdi hep böyle mi görünecek diye 😐
Rica ederim. Evet yüz çabuk iyileşiyor bacak malesef uzun sürüyor 😐 o yüzden kışın ya da en geç nisan gibi yaptırıyorum ben. Bir de yapan uzman sıkı pantolonlar giyme hava alsın bacakların biraz demişti. Kışın kalın kalın giyip gidiyordum hep epilasyona giderken de o zaman görünce söylemişti. Son gidişimde pandemiden dolayı geç gittim yazın başlarıydı sanırım mayıs sonu haziran başı gibiydi. Haliyle hep ince bol şeyler giydim, kabuklar düşünce izler hafif silikleşmeye başlayınca etek de giydim güneş gördü hep ve daha çabuk iyileşti 😅 bana mı öyle geliyor acaba diyorum ama hatırlıyorum kışın daha geç iyileşiyordu. Belki de soğuktan üşüyünce minik izler morarıyordu ondan dolayı bana öyle geliyor bilmiyorum.

Merak etmeyin geç de olsa iyileşiyor ve gittikçe azalıyor. İyi ki vaktinde başlamışım diyorsunuz sonra 😊

yüz bölgemde daha öncesi lazer mağduruydum aşırı artış oldu.. Şimdi yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırıyorum 15 - 20 günde bir her seans 15 dk sürüyor ortalama ve bir yılım dolucak ama hala bir sürü tüyüm var biiir sürü... süreç beni çok yıprattı ne kadar sürer hepsinin bitmesi sizce Karantinada 3 ay bekletip falan gitmiştim güya 3 ayda tüm tüyler cıkar ama hala tüylerim var azaldı mı bilmiorum ama ancak yüzde 30 diyebilirim tanınmış bir isme gidiyorum yanlış işlem mi acaba pedallı sistem iğneli 8 ile falan çalışılıyor. Bİlgisi olan yardımcı olabilir mi

yüz bölgemde daha öncesi lazer mağduruydum aşırı artış oldu.. Şimdi yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırıyorum 15 - 20 günde bir her seans 15 dk sürüyor ortalama ve bir yılım dolucak ama hala bir sürü tüyüm var biiir sürü... süreç beni çok yıprattı ne kadar sürer hepsinin bitmesi sizce Karantinada 3 ay bekletip falan gitmiştim güya 3 ayda tüm tüyler cıkar ama hala tüylerim var azaldı mı bilmiorum ama ancak yüzde 30 diyebilirim tanınmış bir isme gidiyorum yanlış işlem mi acaba pedallı sistem iğneli 8 ile falan çalışılıyor. Bİlgisi olan yardımcı olabilir mi

merhaba, herkesin cilt tipi vs farklıdır tabiki ama 1 yıl düzenli gidince yine en az %70 azalması gerekır diye düşünuyorum.

ben daha başlayıp başlayıp bıraktım gecen ay yine basladım bakalım sonuc ne olacak, ama bana 8 seansa kadar biter dediler

merhaba, herkesin cilt tipi vs farklıdır tabiki ama 1 yıl düzenli gidince yine en az %70 azalması gerekır diye düşünuyorum.

ben daha başlayıp başlayıp bıraktım gecen ay yine basladım bakalım sonuc ne olacak, ama bana 8 seansa kadar biter dediler
Siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz

Ben cok eskiden lazer yaptirmistim alex cok killanmistik zaten hormon skntimda var lazeri birakip igneli yaptirmistim gecmis zaten net soylemiyim ama 1 seneden fazka surdu hatta ilk 5 6ay anlasilmiyordu sonra birden azalip bitti

epi beauty hakkında bilgisi olan var mı hanımlar? videolarda gördüğüm kadarıyla düşük akım verdiği hissine kapıldım. öğrenci olduğum için çok bütçem yok, haliyle gidip de pişman olmak istemiyorum..

Göbek bölgesinde 4 tane siyah kalın kıl, çok geniş bir alan olsa takipini yapamam ama sayılı yani.... Gerçi yıllardır cımbızla alıyordum, 8 seans lazımmış galiba bekliyelim bakalım... Birde en iyi yere gidiyorum.. Zeyn.... Pol... Ta
Eğer işlem doğru yapılsaydı tek seansta biterdi. Max 2 seansta 4 adet kılın bitmesi lazım o da maksimum. Muhtemelen iğneyi kıl köküne doğru açı ve doğru miktarda sokmuyor. Bence iyice araştırarak başka bir merkeze bakın

X