İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Canım iğnenin markası sterex idi hala saklıorum onu galiba çelikti.

ığneden kaynaklandığını sanmıorum lsls, Akım çok verildi bence, yada bilmiorm yanlış uygulama yapıldı..

Ben zeynep hanımdan altın iğne rica ettim nedense altın olsa daha iyi olur gibi gelio bana, o da hem altın hem gümüş bulunduruo ama %70 gümüş kullanıorm bi fark olmadı hiç uygulamalarımda dedi mesela, sadece altın iğneyi bazen piyasada bulmak zor olabiliomuş.

bepanthene önerio zeynep hanım bana sadece , ben geçen gün eczaneden biodermanın bi ürününü daha aldım, epilasyon sonrası hızlı yatıştırıcı yazıo bi denemek istedim. Bi dahaki uygulamama artık

ben sadece yüz yaptırıorm, bu bitince vücut için başlamayı düşünüorm.

benim asıl sorunum çok ince tüylerimin olması. velona markadan korkuyorum ben, daha önce flame nickli evde yapan bi arkadaş kalın geliyo ve iz yapıyo o iğne bana demişti velona k2 gümüş iğne için, o yüzden iğnelere takığım.

sterex, ayseepilasyonun söylediği nemectron, velona, işte bu seçeneklerden hangisi en incesi onu merak ediyorum..

Canım iğnenin markası sterex idi hala saklıorum onu galiba çelikti.

İğneden kaynaklandığını sanmıorum lsls, Akım çok verildi bence, yada bilmiorm yanlış uygulama yapıldı..

Ben zeynep hanımdan altın iğne rica ettim nedense altın olsa daha iyi olur gibi gelio bana, o da hem altın hem gümüş bulunduruo ama %70 gümüş kullanıorm bi fark olmadı hiç uygulamalarımda dedi mesela, sadece altın iğneyi bazen piyasada bulmak zor olabiliomuş.

bepanthene önerio zeynep hanım bana sadece , ben geçen gün eczaneden biodermanın bi ürününü daha aldım, epilasyon sonrası hızlı yatıştırıcı yazıo bi denemek istedim. Bi dahaki uygulamama artık

ben sadece yüz yaptırıorm, bu bitince vücut için başlamayı düşünüorm.

minik kabuklanmalar oluyor mu yüzünüzde işlemden sonraki bir kaç gün içinde? bir de ne kadardır yaptırıyorsunuz azalma durumu nasıl ? :)

arkadaslar lütfen cevap yazin kol alti gögüs ucu bacak kol alti göbek iyi uzmanda yapilirsa kac seans sürmeli en fazla lütfen cevap yazin biliyorum yüz icin farkli uzun sürüyor ama genel anlamda kol alti ve diger bölgelerde en fazla kac seans sürüyor

minik kabuklanmalar oluyor mu yüzünüzde işlemden sonraki bir kaç gün içinde? bir de ne kadardır yaptırıyorsunuz azalma durumu nasıl ? :)

ilk uygulamada pek olmadı ama daha sonrakiler de iğne ucu kadar kabuklanmalarım oldu, ben subatın ortasında başladım burda yani daha gözlemlemek için erken sanırım, 2 ay hiç dokunmasam anlayabilirim sanırım azalmanın nasıl oldugunu çünkü butun tuyler aynı anda çıkmıyo biliosunuz. bi de yazın uzun seanslar yptıramicam leke kalma riski olcağı için gelecek seneye sarkıcak

ilk uygulamada pek olmadı ama daha sonrakiler de iğne ucu kadar kabuklanmalarım oldu, ben subatın ortasında başladım burda yani daha gözlemlemek için erken sanırım, 2 ay hiç dokunmasam anlayabilirim sanırım azalmanın nasıl oldugunu çünkü butun tuyler aynı anda çıkmıyo biliosunuz. bi de yazın uzun seanslar yptıramicam leke kalma riski olcağı için gelecek seneye sarkıcak

teşekkürler cevabınız için

merhaba arkadaşlar ben gül hanımın müşterilerinden biriyim yazmış olduğunuz düşünceleriniz yersiz ve gereksiz. çünkü herkes memnun kaldığı birşeyden başkalarınada söz etmek ister. bu sitede de herkes bir arayış içinde olduğundan daha fazla memnuniyetini dile getiriyor insan. kimse kimseyi zan altına sokamaz bunada hakkı yok zaten. ayrıca gül hanımın dışında diğer birçok kişininde adı ve telefonu geçiyor burda. o zaman onların adını ve telefonunu veren ayrı nickteki kişilerde aynı kişi durumda size göre. yani reklam var diyorsanız sadece bir kişinin reklamı yapılmıyor burda. herkesin reklamı havada uçuşuyor. gül hanımında reklama ihtiyacı yok. herkes kendi tercihini yapar ve düşüncelerini belirtir. gerçekten bu forum çok komik olmaya başladı. yazmayacaktım ama komikliklerinize dayanamadım...

öznurcum o zaman kanarya olması lazımdı sanırım nickinin, bu arkadaşın burada 'benim numaram' bende iğneli epilasyona gidiyorum memnunum diyerek verdiği 0539 die başlayan devam eden numaranın ne tesadüftürki google da gül hanımın ismini aradığımız zaman kendisine ulaşabileceğimiz numara olarak çıkması da çok normal bişey.. Ben Gül hanıma kötü demiorumki, karşıda otuyor olsam gidip görüşürdüm hatta, bilgi alırdım belki onda başlardım. Ama bu iyi bi pazarlama stratejisi değil.

cerenicious o kişiyi ben bilemem ama gül hanımın 539 lu numarası olduğunu biliyorum. yanlışlıklada yazmış olabilir. bunu gül hanıma neden malediyorsunuz. tanıdığım kadarıyla öyle biri olduğunu sanmıyorum.

Siz gerçekten müşterisi olabilirsiniz. Ama foruma bir baksanız 10 tane belki daha fazla kişi döne döne aynı cümlerle bu reklamı yapıyor. Komik olan bir şey varsa o da bu durumdur, bizim bunu garipsememiz değil...

arkadaşlar ben bıyık ve çene olarak başladım igneli epilasyona.sonuç çok güzel.şimdi tüm vücuduma başladık.herkesin mutlaka yaptırması lazım bence...eger bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa.................................. buradan bilgi verebilirim.özele yazamıyorum çünki...

bundan bahsediyorum.
ve bundan
numaralara bakanlar nedemek istediğimi anlicaktır.

hahaha bu arada ben de reklam yapmış oldm istemeden.. sadece göstermek istedim..
bikaçgündür farkındayım zaten bunun da, artk bgn dayanamadım. Aman herneyse yahuu herkes tüylerinden kurtulsun mutlu olsun..

Bu mesaj telefon numarası verildiği için kısmi olarak silinmiştir.
...Sitemizde reklam yasaktır...

Son düzenleyen: Moderatör:
işte diyorum ya komik bir şey varsa o da bizim bunu farketmemiz değil, bunların yapılmasıdır=)))

izmirde olmama rağmen gül hanım meselesi ve reklamı beni dahi sıktı yani,tabii tavsiyeler önemli burada olmamızın asıl sebebide bu,paylaşmak.
ama uygulama sonrası hiç kırmızılık dahi olmuyor gibi söylemler,aksine güvenimi sarsıyor.tabii cilt, uygulamaya reaksiyon gösterecek bence...en azından bir kaç gün.anlamıyorum yani!!!

Merhaba,

Bu paylaşım alanını sizler oluşturdunuz ellerinize emeklerinize sağlık.
Başlık içerisinde olumlu olumsuz tecrübelerinizi paylaşarak,epilasyon yaptırmayı düşünen arkadaşların karar vermelerinde önemli bir rol oynuyorsunuz.

Site yönetimi olarak kurallarımız gereği,doktor ve merkezlerin karalanmasına izin vermediğimiz gibi belli merkez ve doktorların reklamının yapılmasına da müsade etmiyoruz.

Bu sebeple,lütfen reklam yapmayınız.
Reklam yapanların mesajları silinecek ve uyarı alacaklardır.
Sitemizde reklam yapmak istiyorsanız http://www.kadinlarkulubu.com/sendmessage.php linkten Adminlerle yazışınız.

Saygılarımla...

Kadınlar Kulübü

Ben uzmanımın verdiği solüsyonu kullanıyorum ve arkasından da beklazon veya bepathen plus kullanıyorum 2-3 gün içinde tamamen düzeliyo benim cildim. Her cilt farklı tepki verir ama bana çok iyi geliyo.

aynen katılıyorum söylediklerine
o kadar abartı bi şekilde reklam yapıyorlar ki insan bütün güvenini kaybediyor hıhı diyip geçiyor

birisi sormuştu kime yaptırıyorsun diye
ben taksimde şenay hanıma gittim bi memnuniyetsizliğim olmadı ama dediğim gibi vakitlerimiz uyuşmuyor şu an onunla o yüzden cumartesi çalışan bi yer arıyorum

Arkadaşlar merhaba, bu yorumları okuyunca gerçekten çok üzüldüğümü söylemek isterim önce, çünkü burası nihayetinde bir paylaşım alanı ve bir konu buralara kadar nasıl geldi ve bu kadar çirkinleşti dahası bunun içinde benim yaptığım yorumların etkisi var mıdır bilemedim. Fakat şunu söylemek isterimki ben Gül Hanım ın gerçekten müşterisiyim, Bahar arkadaşımın tavsiyesiyle buldum kendisini ve uygulamasından çok memnunum. Dahası, Gül hanım ın hem sohbetinden hem yaptığı işten hem de bana sağladığı ödeme kolaylığından o kadar memnun kaldım ki, burda yorumda bulunup hem iyi bir iğneli epilasyon uzmanı arayışındaki insanlara faydam olsun hem de Gül Hanım a bir nebze olsun minnet borcumu ödemiş olayım istedim. Benim için tüm mesele bundan ibarettir. İsterseniz bir şekilde benimle iletişim kurup öğrenedebilirsiniz gerçekten müşteri miyim? uygulamayı yaptırmış mıyım? Çok memnun kalmış mıyım hepsini bizzat paylaşabilirim. Bir uzmandan memnun kalıp da paylaşım sitesinde bunu dile getirmek eğer fazla sayıda kişide rastlanıyorsa bunun anlamı uzmanın gerçekten çok iyi olması olamaz mı sizce? Ne dersiniz?

herkesin üstüne alınmasına gerek yok bence
eğer gerçekten epilasyon yaptırıp memnun kaldıysan söylersin burdaki insanlar da ilgilenirse seninle iletişime geçer
ama ısrar edilince komik oluyor gerçekten ve insan güvenemiyor
memnun olan da olmayan da yazar biter ısrarın uzatmanın anlamı yoktur diye düşünüyorum
herkese kolay gelsin inşallah herkes memnun kalacağı birini bulsun

yazılanlara sadece gülüyorum sadece şimdiye kadar yazdıklarınıza cevap vermedim sizinle burda ağız dalaşına girmek bana göre değil çünki iyi olan taşlanır derler gerçektende öyle oluyor asıl komik olan sizlersiniz burda 4 kişi gül hanıma takmış döne dolaşa aynı kişiler konuşuyor bi foruma dönün bakın uzman olanlar konuşmuyor size ne oluyor anlamadım istemezseniz gitmezsiniz bu kadar basit kimin kime gideceği sizi ilgilendirmez neden acaba sizlerin gül hanıma takmanızın sebebi bence siz bir yerde çalışıyorsunuz müşterileriniz iyi olana kaçıyor gidende nedense çok memnun kalıyor sizde çatlıyorsunuz eğer gerçekten arıyor olsaydınız şimdiye kadar iyi bi uzman bulurdunuz ama bulaıyorsunuz işte daha çok yazarsınız yazmayın daha fazla komik duruma düşmeyin bende gülim bari hahahahaaaytttguclubacismile

bugün bazı hesaplar kapatıldı arkadaşlar, nihayet bilgi kirliliğinden kurtulup deneyimlerimizi paylaşabilicez..
site yönetimine ilgisi için teşekkür ediyorum.

güneş iyice yüzünü gösterdi artık iğneli epilasyona gidenler için dikkatli olma zamanı. Burda daha önce sölemiştimya ilk gittiğim epilasyoncu hanım yüzümü yaktı diye hala duruyo o izler :KK43: Yazın ara verdiğimde iğneli seanslarıma, bu soruna bi çare aramak istiyorum, cilt bakımı bunu sağlayabilirmi sizce?

X