İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ya kızlar ben 2-3 gün önce tüm yüzüme yaptırdım ilk gün biraz kızardı geçti sonra pek bişey yoktu ama şimdi bi sürü minik minik kabuklar var ve bi kaç tane kocaman sivilce oluştu =/ bunlar kaç güne geçer tüm yüzüm kırmızı fondoten sürmeden dışarı çıkamıyorum =( geçen sefer yaptırdığımda böyle bir kabuklanma olmamıştı :S

tatlım bnde karın bölgeme iğneli epilasyon yaptırdım.yaklaşık 1 ay önce göbek deliği ve çevresini alabildi çokdayanamadım zaten.kabuklanma oldu bendede hafif kabardı sonra kabuk bağladı düşn 1 ay oldu belki daha fazla kabuklar döküldü ama kırmızı lekeler var sanırım oda geçer diye düşünüyorum :KK43:(( istanbulavrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı acaba bu konuda yarımcı olabilirmi birileri??

ya kızlar ben 2-3 gün önce tüm yüzüme yaptırdım ilk gün biraz kızardı geçti sonra pek bişey yoktu ama şimdi bi sürü minik minik kabuklar var ve bi kaç tane kocaman sivilce oluştu =/ bunlar kaç güne geçer tüm yüzüm kırmızı fondoten sürmeden dışarı çıkamıyorum =( geçen sefer yaptırdığımda böyle bir kabuklanma olmamıştı :S

epilasyon yaptıralı 2-3gün olmuş,yanlış anlamadıysam makyajda yapıyorsun... ya da önceki epilasyon sonrası... ama bence cildin toparlanana dek makyaj yapma,özellikle fondöten çok sakıncalı gözeneklerin açık,hava almayıp iyileşmesini engeller,kapanmasına ve mikrop kapmasına yol açar.

ilk bir kaç gün pamuğu pudraya batırıp pıt pıt şeklinde yüzeysel temizlemeni tavsiye ederim,hassasça tabii. minik kızarıklıklar 5-6 gün en geç bi haftada geçer. ama bu süreçte yüz tahriş edilmemeli,sonra bikaç gün sonra kabuklar geçmeye yakın kantaron yağı sürebilirsin cildi yeniler.

merhaba arkadaşlar memnun kaldıüğınız iğneli epilasyon merkezi var mı?anadolu av yakası farketmez..daha önce biçok kez gittim .. iz kaldı maalesef üstüne kıllar da azalmadı:S özelden msj atamıyorum özelden bana isim adres yollarsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım... çarşamda günü için 3 saatlik iğneli epilasyon randevusu aldım... ama korkuyorum sanki:/ gideceğim yerde emla kullanmıyolarmış.. iğne ile uyuşturuyolarmış? normal mi acaba bu?

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım... çarşamda günü için 3 saatlik iğneli epilasyon randevusu aldım... ama korkuyorum sanki:/ gideceğim yerde emla kullanmıyolarmış.. iğne ile uyuşturuyolarmış? normal mi acaba bu?

hangi bölgene yaptırıcaksın cnm ve yaptıracağın yerin adı ne ?

selam yelizabeth senin durum biraz değişik geldi bana eğer sen istersen emla kulllanmaları gerek neden tercihi sana bırakmıyorlar lokal uyuşturmayı ben çok gerekmedikçe onaylamıyorm cildine yan etki yapabilir.akımı çok yüksek vericekler demekki dayanamazsın diye iğneyle uyuşturuyorlar bence eğer gittiğin yere ilk defa gidiyorsan eğer 3 saat yapmayın derim ilk önce yüz haricinde bir bölgede kıl varsa epilasyon yaptır derim eğer kabuk iz olursa i riski çok yüksektir benim gördüğüm bazı çalışmalarda iz ve kabuk oluşumundan sonra kırmızılıklar ve oluşan çukurluklar geçmiyor dene 1 hafta bekle baktın sonuç iyi devam et o zaman sonradan üzüleceğine temkinli davranmanı tavsiye ederim umarım sonuçlar güzel olur ilk seans 5 dakikalık bir işlem yaptır derim .

bence de kesinlikle 5 dakikayı geçmemeli ilk seansın. Seçme şansın olur en azından. Baktın memnun kalmadın değiştirme şansın olur, ben şanslıydım gittiğim uzman işini çok iyi yaptı ama öyle olmayabilirdi de. Sen mutlaka baştan bir dene 5 dakika, bakalım leke iz kabuk vesaire oluyor mu? ya da temiz çalışıyorlar mı onu gözle.boshayallersmile

yengem 2 epilasyoncuyla bütün vücudunu bitirdi.. bu da yengemn epilasyoncusu o sebeple gidiyorum... o güven verdi bana ama yine de korkuyorum eyvahedigeldismile

ben çarşamba günü iğneli yaptırmdım yanak kısmıma şişlik ve kabuklanma oldu normalmidir iz kalma olasılığı ne kadar..

bugün 2. seansıma gideceğim.3 hafta aralık bana çok uzun geldi.söylicem 2 haftada bir gideyim diye yoksa yazın iğneli yaptırmak biraz zorlu ve sakıncalıymış.zaten sanki renkte farkediyor yapılan yerler. bunu da soracağım.kabuklanma olmuştu ama benim cildim de bile bu kadar çabuk geçtiyse, korkmuyorum kabuklanmadan..şans dileyin bana.. :Saruboceq:

ben çarşamba günü iğneli yaptırmdım yanak kısmıma şişlik ve kabuklanma oldu normalmidir iz kalma olasılığı ne kadar..

ben genital bölgeye yaptrdm.. şişme ve kabuklanmanın normal olduğunu söylediler... kabuklarla kesinlikle oynamamam gerektiğini de tabi...

bilmiyorum umarım kesin çözüm olur bana 6 ay yada 1 sene zarfında temizlenir dedi ama bilemiyorum ..

kızlar selam, daha önce soruldu mu bilmiyorum konu çok uzun tüm sayfalara bakamadım. Levent gültepe beşiktas 4 levent civarı güvenilir, bildiğiniz tecrübe ettiğiniz iğneli epilasyon merkezi var mıı ?

evet bende bu ürüne netten baktım,30 lira civarı, 10 ml.lik. kullannanlar var mı acaba?

şimdi bu sıvıyı epilasyondan hemen önce sürüyoruz,gözenekler belirginleşiyor,peki epilasyon bitince nasıl çıkarıcaz onu?su deymemesi gerek ya... ve gerçekten faydası oluyor mu,yapan kişi açısından... faydası olacaksa epilasyoncumuza elimizde onunla gideriz:) netten alınabiliyor. bi de bu çıktı şimdi:)

arkadaslar bu ürünü nerden bulabilirim tam olarak adi ne?????

kızlar selam, daha önce soruldu mu bilmiyorum konu çok uzun tüm sayfalara bakamadım. Levent gültepe beşiktas 4 levent civarı güvenilir, bildiğiniz tecrübe ettiğiniz iğneli epilasyon merkezi var mıı ?

selam heather6; ben Göztepe Bağdat caddesinde Gül Abbasoğlu var ona gidiyorum hem çok temiz çalışıyo hem hoşsohbet biri, hem de ödemede falan da kolaylık yapıyo çok. Tavsiye ederim gerçekten. Kabuk da olmuyo o tarafı da iyi, forumdan okuduğum kadarıyla diğer yerlerde bu kabuklanmayla çok karşılaşıyo insanlar sonra da altından iz çıkıyo falan. O dert de yok. Google dan Gül Abbasoğlu yazıp arattığınızda zaten 0539 lu bir numarası var o çıkıyo karşınıza o numaradan ulaşılır kolayca :CüvCüv:

arkadaslar bu ürünü nerden bulabilirim tam olarak adi ne?????

Ürünün linkini verecektim ama mesajı gönderemedim link verince. kozmoshop sitesinden aldım ben bu ürünü.velonanın velomark adlı ürünü. Hatta bu gün ilk kez uzmanım uyguladı. Ve benim sarı tüylerimin gözenekleri belirginleşip iğneli epilasyon yaptırabildim. Ben sonuçtan memnunum. Ve kırcının da dediği gibi pamukla silinince de kolayca çıktı.

X