Ihlamurlar Altında (Kanal D)

ya kızlar yardım lütfen.kafayı yiyecem.bu dizinin final bölümünde yılmazla filiz bi yerde dansediyolar.hani mumlar falan var.orda eski fransızca bi şarkı çalıyo.nolurrrrr bana bulun onu sabahtır arıyom yaaaaaaaaa

Bittimi film kurtulduk mu?
Bir ara konaka gittmiştik ordaki cafede birileri izliyodu , ama bakamadım..

Diziyi sürekli takip etmedim ama cuma günü son bölümü olduğunu bildiğim için izledim bir kısmını. Mutlu sonla noktalandı Türk Filmi tadında. sadece bişeyi kaçırdım. Yılmazın nişanlısı bir kız vardı, ona ne oldu???

fılızın bebegının yılmazdan oldugunu duyunca aradan cekılmıstı sımdıde yanılmıyorsam ıspanyaya gıttı

madrıd e gıttı canım.ucaga gıderken taksıye tam bınerken yanına obur kapıdan bır yakısıklı oturdu.ben bındım ben bındım derken oda hava alanına gıdıyormus hem de madrıde.

madrıd e gıttı canım.ucaga gıderken taksıye tam bınerken yanına obur kapıdan bır yakısıklı oturdu.ben bındım ben bındım derken oda hava alanına gıdıyormus hem de madrıde.

HEHE yani sonuçta o da mutlu olacak ve Yılmaz dan ayrıldı diye dünyası kararmayacak :)

Bu arada Bülent İnal la Tuba Büyüküstün hala birlikteler mi?? Geçenlerde bir pazar günü Çiçekliköy e (İzmir) kahvaltıya gitmiştik, Bülent İnal ın ordan arazi aldığını öğrendim köylülerden. Bende bakıyorum şimdi yakınlarında biyer varsa alıp komşu olayım diye :pP

arkadaşlar verem olacaktım bu dizi yüzünden.filiz salağı yılmaz'a çocugunu söleyene kadar deli oldum.ya bu nasıl bi senaryo dızıyı uzatalımda uzatalım ne kadar uzatırsak o kadar paralanacaz halk zaten tuttu diziyi görüşüyle kaç bölüm sırf yılmaz çocuğu ne zamn nerde nasıl örenecek diye kıvrandırdı milleti.zaten özge borak için seredyordum. o gitti film cıvıttı.çok şükür bitti:)))))

bende cok begenerekden izledim dizilerden bittanesiydi ama ,bakarken filize cok sinir oluyordum durmadan dariliyorlardi ve sonra barisiyorlardi ve bi türlü cocuk yilmazdan oldunu söylemiyordu yaa.

evet bence de bayagi bi uzattilar ama yine de cok begendigim bir diziydi. ben ama yilmaz+elif (elif miydi kizin adi ya:KK70:) askini daha cok begeniyordum.

Ihlamurlar Altında'yı o kadar büyük bir beğeniyle izledim ki :asigim: 1 sahnesini bile kaçırmak istemiyordum, kafamı çeviremiyordum izlerken. a.s Bitmesini de hiç istememiştim :dilcikar: Ama diziye yakışır bir final oldu bence. Gerçekten çok kaliteli bir diziydi. Her dizi gibi arada kıvırmalar, uzatmalar oldu ama çok başarılıydı. alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Valla ben ilk başladığında çok severek izledim ama Elif öldükten sonra sarmadı bıraktım. Bi de o ara Tuğba Büyüküstünün sesi değişti. Ben de dizide birinin sesi bile değişse izleyesim gelmiyo. Yılmaz da bence hiç yakışıklı değil. Çok arabesk bi tip.

Yine basi güzel sonu sacma olan dizilerden bir tanesi. Uzadikca uzayan. Ama yinede seviyordum ve dizde ki siirleri hala ne zaman duysam etkileniyorum. :KK61:

X