IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Merhaba neden katılamayasınız bekleriz her zaman, her günümüz müthiş meşgul ve mutlu geçmiyor elbette ama motive için iyi geliyor burası 🤗🌸
Çok beğendim açıkçası.hatta eşimle bi araştıralım. Kağıtlara yazalım duvarlara asalım moduna bile girdik. 🤭 Ama klube sürekli giremiyorum malesef.

Çok beğendim açıkçası.hatta eşimle bi araştıralım. Kağıtlara yazalım duvarlara asalım moduna bile girdik. 🤭 Ama klube sürekli giremiyorum malesef.
Girdiğiniz zamamlarda her zaman bekleriz diyeyim o zaman. Eşinle birbirinizi motive edersiniz ne güzel maaşallah size 🤗🌸

5 yaşında bir kızım var anaokuluna gidiyor. Ben de bir süredir çalışmıyorum. Rutin ev hayatı yaşıyorum☺️ Arada kitap okurum. Sizi de okuma konularından tanıyor olabilirim😀
Allah bağışlasın maaşallah 🤗 olabilir bir zamanlar kitap okuma konularında aktiftim şimdi 2buçuk aylık kızımla biraz zor tabiki ama bazen uyuduğunda 10 sayfa olsun okumaya çalışıyorum. Nihan Kaya İyi Aile Yoktur u okuyorum şu an bakalım, okumadiysaniz tavsiye ederim🌸🌸

Allah bağışlasın maaşallah 🤗 olabilir bir zamanlar kitap okuma konularında aktiftim şimdi 2buçuk aylık kızımla biraz zor tabiki ama bazen uyuduğunda 10 sayfa olsun okumaya çalışıyorum. Nihan Kaya İyi Aile Yoktur u okuyorum şu an bakalım, okumadiysaniz tavsiye ederim🌸🌸
Önümüzdeki ay kitap alışverişi yapacağım ve okuma listem de o kitap da var🤗

Ben peygamber efendimizin hayatıni okuyorum. Tavsiye ederim siddetle şimdiye kadar o kadar kitap okudum bunu okumamis olmak çok dokundu içime. Sindire sindire göz yaşlarıyla okunacak bir kitap
Ben de okuyordum ama maalesef bitirmedim daha. İnsan heyecan duyarak okuyor detaylı tanımaya çalışmak güzel bir duygu okudukça öğrenmek hakkındaki şeyleri peygamberimizin.🌸 İnşallah sizle böyle konuşmamız vesilesi ile o kitaba hız kazandırıp bitiririm ben de 🤗

WunderLost WunderLost ne yaptın?
Bebekle yolculuk nasıldı?
İyiydi çok şükür sadece son 10 dk kala coştu olur o kadar da 🤭🤭
Öyle iyi geldi ki buraya gelmek, çok huzurluyum 😌😌
Sen ne yaptın
İyi seneler bu arada sağlıkla huzurla gelsin inşallah yeni yıl 🤗💜

İyiydi çok şükür sadece son 10 dk kala coştu olur o kadar da 🤭🤭
Öyle iyi geldi ki buraya gelmek, çok huzurluyum 😌😌
Sen ne yaptın
İyi seneler bu arada sağlıkla huzurla gelsin inşallah yeni yıl 🤗💜
Eh olur o kadar kaç saatlik yoldu?
İyi olmana sevindim.
Anne evi sonuçta bir başka...
İyiyim ben de şükür çocuklar da toparladı.
İnşaallah sağlık, iman, huzurla dolsun günlermiz.
Coronanın bitimi olsun Allah'ın izniyle.🏵️🌄💐🤗

Eh olur o kadar kaç saatlik yoldu?
İyi olmana sevindim.
Anne evi sonuçta bir başka...
İyiyim ben de şükür çocuklar da toparladı.
İnşaallah sağlık, iman, huzurla dolsun günlermiz.
Coronanın bitimi olsun Allah'ın izniyle.🏵️🌄💐🤗
9 saati buldu sanırım çok da durmadık soğuktu hava diye. 🤗
Ay çok sevindim çocukların iyi olmasına, aminn ama bu sefer de omicron başladı sonumuz hayır olsun😢

X