İkili tarama soncum

glsrnzahide

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
3
1
26
Arkadaşlar sizden ricam ikili tarama testi sonucuma bakar mısınız devletteki risk oranın yüksek dedi direk down sendromu dedi ama detaylı ultrasyona girdiğim zamanda doktor her şey normal dedi ense kalınlığı normal burun kemiğini gördü normal dedi ama gelen sonuçta burun kemiği mevcut değil diyor özelde yaptım tekrardan ikili taramalı test sonucum risksiz geldi ama yine de aklımda soru işareti var beni biraz aydınlatır mısınız İlk resim devletteki ikili taramalı sonucu �kincisi ise özelde yaptığım sonuç riksiz sonuç

Eklentiler

• IMG_20231018_171508.jpg
    IMG_20231018_171508.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 505
  • IMG_20231018_173330.jpg
    IMG_20231018_173330.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 498
İlk testime gore çok riskli gruptasın direk bebeğin down sendromu dedıler zaten Allah'tan gelene razıyım üstümden kaynar sular döküldü özele gittim tekrar tüm tahlilleri tekrarladik doktor hiç bir sıkıntı yok dedi vallahi okadar durumum yok

Arkadaşlar sizden ricam ikili tarama testi sonucuma bakar mısınız devletteki risk oranın yüksek dedi direk down sendromu dedi ama detaylı ultrasyona girdiğim zamanda doktor her şey normal dedi ense kalınlığı normal burun kemiğini gördü normal dedi ama gelen sonuçta burun kemiği mevcut değil diyor özelde yaptım tekrardan ikili taramalı test sonucum risksiz geldi ama yine de aklımda soru işareti var beni biraz aydınlatır mısınız İlk resim devletteki ikili taramalı sonucu �kincisi ise özelde yaptığım sonuç riksiz sonuç
Genel de kombine riske bakılıyor ki sizinki gayet iyi. Ultrason bulgularınızda iyiyse hiç takılmayın derim .

Genel de kombine riske bakılıyor ki sizinki gayet iyi. Ultrason bulgularınızda iyiyse hiç takılmayın derim .
Evet ultrason yapılırken doktor çok güzel demişti üçlü teste gerek bile duymamıştı o sonucu doktor soyelyince yıkıldım ozeldede tekrar yapıldı bir sıkıntı yok denildi çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım cevabladigin icin

Arkadaşlar ikili tarama testi yaptım ama sonuçtan hiçbir şey anlamadım

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-18-08-52-26-793_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-11-18-08-52-26-793_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 359
İlk testime gore çok riskli gruptasın direk bebeğin down sendromu dedıler zaten Allah'tan gelene razıyım üstümden kaynar sular döküldü özele gittim tekrar tüm tahlilleri tekrarladik doktor hiç bir sıkıntı yok dedi vallahi okadar durumum yok

İlk test de yüksek riskli gözükmüyor aslında. Burun kemiğini göremediler mi ultrasonda acaba. Bence kurcalamayın daha gayet iyi sonucunuz.

X