ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini .... :))

yger

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
146
2
ikili test sonuçlarında free beta HCG değeri 50 nin altındaysa bebek erkek, 50 nin üstündeyse bebek kız oluyormuş...

test doğrumu hadi bakalımm..hamişler hadi bekliyorum degerleriiii....:) :) :)

ikili test sonuçlarında free beta HCG değeri 50 nin altındaysa bebek erkek, 50 nin üstündeyse bebek kız oluyormuş...

slm gezinirken gözüme çarptı canım topiğin hayırlı olsun ilk yazanın ben olayım ikili testimi bende yaptırdım değerim 23 çıktı ama cinsiyeti kız canım bazen tutuyomuş ama bazende tutmuyo bende olduğu gibi:KK34:

54 çıkmıştıı ved oğlum olacak ALLAHIN izniyle..
yani tutmadı :44:

papp-A değer 0.591mlu/ml düzeltilmiş mom 0.30
fb-hcg 16.6 ng/ml düzeltilmiş mom 0.40

yas riski 1:560

hesaplanan trisomy 13/18 test riski 1:1805 dir bu düşük riski isaret eder.

ayrıca 5672 kadından 1 inde görülmüş 5761 kadın normal gebelik görülmüş

arkadaşlar bu ikili test sonuçları nasıl ve hcg değeri ne bakılırsa erkek gibi :KK1:

Merhaba arkadaşlar, bende yeni ikili test yaptırdım 11 haftalıkken, b-hcg sonucu 130 çıktı mom ise 2,60 çıktı. Malesef cinsiyetini henüz öğrenemedim minik misafirimiz bacaklarını kapattı :)
haftaya kontrole gidicez inşallah bu sefer belli olur ama bu kadar yüksek çıkması sizce normal midir?:44:

Merhaba arkadaşlar, bende yeni ikili test yaptırdım 11 haftalıkken, b-hcg sonucu 130 çıktı mom ise 2,60 çıktı. Malesef cinsiyetini henüz öğrenemedim minik misafirimiz bacaklarını kapattı :)
haftaya kontrole gidicez inşallah bu sefer belli olur ama bu kadar yüksek çıkması sizce normal midir?:44:

Bebeğim kız demek ki ikili testlere göre doğru Allah'ım herkesin gönlüne göre verir inşallah :)

cnm tam tersi 50 nin altıysa kız üstüyse erkek diye biliyorum bende... oğlumda 56 çıkmıştı mesela araştırmalarım sonucu erkek diyordu..

Benimki çok garip hcg(t1) sonuc:45975.0 mIU/ml mom:0.49 şimdi durum nedir

inanmayın bence batıl bi senaryo. benim 34 dü ve kızım olucak inşallah.

X