İkili test yaptırıp sonucu bekleyenler

silasila53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
23
3
27
Kızlarrr selammm
Ben dün ikili test için 12+0 da gittim ense kalınlığı 1.49 mm çıktı doktor güzel dedi kan verdim sonucunu bekliyorum sonucu bu şekilde çıkan ve sonuç alan varmı acaba 🐣🐣

Ben de 12+4 de gittim ense kalınlığıni 1.1 ölçtü çok iyi dedi burun kemiği de var dedi ☺️ ben de kan sonucu bekliyorum sizin ilk çocuk mu

Ben de 12+4 de gittim ense kalınlığıni 1.1 ölçtü çok iyi dedi burun kemiği de var dedi ☺️ ben de kan sonucu bekliyorum sizin ilk çocuk mu
Evet ondan çok heyecanlıyım sizinde çok iyi çıkmış gerçekten 2 altı çok iyi sayılıyor dedi ama insan merak ediyor işte

Bende ikili tarama testi yaptırdım 12+4 te. ense kalınlığı 0.8 ölçtü ultrason için gayet güzel ve sağlıklı dedi test sonucunu bekliyorum 🌸 Sağlıkla gelsinler inşallah 😍 Benim de nasipse kızım olacak inşallah 🧿♥️

Kızlarrr selammm
Ben dün ikili test için 12+0 da gittim ense kalınlığı 1.49 mm çıktı doktor güzel dedi kan verdim sonucunu bekliyorum sonucu bu şekilde çıkan ve sonuç alan varmı acaba 🐣🐣
Ultrason değerleri iyi olabilir , kan sonuçları da umarım iyi çıkar. Benimde ultrason iyiydi ancak hiç beklemediğim halde kan sonuçlarım riskli geldi fetal DNA yaptırdım bekliyorum.

Ultrason değerleri iyi olabilir , kan sonuçları da umarım iyi çıkar. Benimde ultrason iyiydi ancak hiç beklemediğim halde kan sonuçlarım riskli geldi fetal DNA yaptırdım bekliyorum.
Bende söyle düşündüm ultrason biraz daha onemli olabilir. Kan da mesela bütün herkesın ortalaması bilgisayara girince ortalama hesaplanıyor sanırım. Kendinizi üzmeyin inşallah sonucunuz da güzel gelıcek.

Kızlarrr selammm
Benimki çıktı canım şükür risksiz ☺️

Yanılma payı çok oluyor stres yapmayın fetal dna tertemiz çıkıcak görürsünüz hep öyle oluyor çünkü 🙏🏻😇

X