İkinci bebek olmalı mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hadi sana cevap yok burada kankilerini toplayıp uzatabılırsın güle güle
Allah’tan cevap yok, olsa ne olurdu acaba? 😁 Yahu takıldık sadece, hemen çocuk gibi Mune’yi etiketlemeler falan. Yazılanları sonradan okudum, başkaları da takılmış getir demene. O yüzden sinirlisin sanırım. Kasma bu kadar, gül geç…

Allah’tan cevap yok, olsa ne olurdu acaba? 😁 Yahu takıldık sadece, hemen çocuk gibi Mune’yi etiketlemeler falan. Yazılanları sonradan okudum, başkaları da takılmış getir demene. O yüzden sinirlisin sanırım. Kasma bu kadar, gül geç…
takılma degıl bu ne oldu Muneden korktunmu arkadaslar bu kadar dalgaya alırken ben herseye ragmen sırf yaşı yanlış anladıgım ıcın kadından özür diledim özür dilemesini bilirim yanii bak hala Allahtan cevap yok diyorsun ne olurdu acaba arkadaslarını toplayıp gır gır şamata can sıkıntısında koşturuyorsunuz ordan oraya

takılma degıl bu ne oldu Muneden korktunmu arkadaslar bu kadar dalgaya alırken ben herseye ragmen sırf yaşı yanlış anladıgım ıcın kadından özür diledim özür dilemesini bilirim yanii bak hala Allahtan cevap yok diyorsun ne olurdu acaba arkadaslarını toplayıp gır gır şamata can sıkıntısında koşturuyorsunuz ordan oraya
Getir reklamı şakasını henüz o muhabbetleri okumadan önce yapmıştım. Aşk olsun be Melisa. 💔

Benim ilk çocuğum 40 kontrolünde tüplerimi bağlayın kocam da vazektomi yaptırsın dedim doktor saçmalama 30 yasındasın hayatta yapmam demişti 😅
2. Çocuk düşünemem zaten bir bana fazla geldi tam aşmışsınız o uykusuz zor geceleri yeniden o suya dalmak bilemedim 🥹🥹
Aynı muhabbeti kendi doğum doktorumla yaptım
Keşke baglatsaydim tüpleri diye ah vah ediyorum

Senin gene kayinvalide bakmis benimki gram faydasi olmadi 3 yastan sonra otizmli oldugunu anladik biliyorsn cok zorlar ve hiperaktif oglum suan 7 yasinda olacak kizim ise 4 aylik getirdim tek basima ikisinede bakiyorum ilerde pisman olmamak icin getirdim kizim büyüdümü 3.cüyüde getircem ilerde menapoz olacam böyle bir sansim olmayacak tabiki 3.cü hazir oldugum zaman getircem simdilik 2.cisini getirdim diye mutluyum getir büyük ihtimal cok ara verdigin icin kiz bebek olacagini düsünüyorum oglun artik kendini kurtarmis kizinla biraz oyalan calisma bak ona bir süre sana iyi gelecegini düsünüyorum oglun gibi olacak degil benim kizim gaz sorunu gitti suan gayet sakin yasinda geciyor getir
Yanlış anlamayın bi sey sormak istiyorum Allah bağışlasın özel bir oğlunuz varmış neden sonrasında çocuk yapmak istediniz? Size bisey olursa küçük olan ona baksın diye mi? 3. De istiyormuşsunuz yazınızdan anladım.. anlamak için soruyorum Allah güç kuvvet versin 🙏🏻

Yanlış anlamayın bi sey sormak istiyorum Allah bağışlasın özel bir oğlunuz varmış neden sonrasında çocuk yapmak istediniz? Size bisey olursa küçük olan ona baksın diye mi? 3. De istiyormuşsunuz yazınızdan anladım.. anlamak için soruyorum Allah güç kuvvet versin 🙏🏻
teşekkür ederım aynen 🥺🥺🥺2.sinide onun için

Sanırım aklımda olan da buydu. Bir arkadaşıma konuyu actigimda ve ilk cocukta bu sorunlardan kaynaklı birşey anlamadim tadını çıkaramadım dediğimde, ikinci de de cikaramiyorsun zaten deyip sizin dediginize benzer şeyler söyledi. Yani ilkindeki enerjiyi bulamayabilirim sanırım. Doğsa zaten 41 yaşında olurum. İlkinde 34 yaşındaydım onda bile çok zorlandım. Kolay bir çocuk değildi canı sağolsun
Bende ilkinde yaşayamadım ikincide daha bir anne olduğumu hissettim ...Üstelik boşandim şu an ikisine tek bakıyorum imkan varsa ben kardeş olmasından yanayım

Arkadaşlar tüm yanıtlari okudum çok teşekkür ederim yazan herkese🌸 aklımda baya bir netleşti fikirlerim. O anlamda konuyu açmak benim için çok verimli oldu 🙏 daha fazla konu farklı yerlere gitmeden ve forumu da meşgul etmemek için konumun kapatilmasini sevgili Mune Mune dan rica ediyorum. ☺️ Teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X