Bir insan böyle yüz üstü bırakılır mı?

bakıcı tarafına değinmeyeceğim, o konuda zaten size hak verdim.

3 yaşındaki çocuklar 5 gün neden kreşte yapamasın, bu kısmı anlayamadım pek.

benim kızıma da 26 aylık olana kadar annem baktı, ikisinin arasında nefis bi bağ oluştu, hala devam ediyor o bağ, kızım annemin eksikliğini hala çok hissediyor ama yeni hayatına da çok çabuk uyum sağladı.. annem kendi yaşantısına döndükten sonra yani kızım 26 aylıkken başladı kreşe, tabii ki yavaş yavaş alıştırdık, bir anda 5 gün bırakmadık ama çok hızlı aktı süreç.. şu an 3 yaşında, nerdeyse 1 yıldır kreşte..

çocuklarınız sosyal çocuklar ise çabuk hallederler, bence bu bakıcı işini fırsat bilip bir an evvel başlatın kreşe..
Bugün kreşin ikinci günüydü çok mutlulardi çok şükür ya. 4 gibi aldık iki günde. Daha erkeni mümkün değil ama en azından şimdiden 5-5.30 a filan kalmamış oldular. Ben de travma şeklinde yaşadığımı atlatmış gibiyim bugün şükür. Bütün yavrularımız iyi olsun inşallah 🥰

Bugün kreşin ikinci günüydü çok mutlulardi çok şükür ya. 4 gibi aldık iki günde. Daha erkeni mümkün değil ama en azından şimdiden 5-5.30 a filan kalmamış oldular. Ben de travma şeklinde yaşadığımı atlatmış gibiyim bugün şükür. Bütün yavrularımız iyi olsun inşallah 🥰
çok sevindim 🙏
kardeş kardeş gitmeleri çok iyi, en azından birbirlerine tutunurlar.

X