Ikinci El Temiz ERKEK KIYAFETLERI Arayanlar ve Satanları Buraya Lütfen .

ZeynepBur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2015
16
1
Merhaba
Forumu incelediğim kadarı ile erkek kiyafetleri, butiklerin içindeki bayan kiyafetleri arasına serpiştirilmiş. Eşim için ararken zorlandım. Hatta kendim için, o güzel hesaplı kiyafetlere bakarken eşimi unuttum.
Eşimde internette temiz ikinci el erkek kiyafeti satan yer bulamadığından şikayetçi olunca, (yönetim izin verirse) bu konu altında, erkek kiyafetleri arayan ve satanları buluşturalım istedim. :KK58:

Tabi öncelikle kocam için
Arıyorum ::KK66:

Gömlek :L Beden. Düz beyaz, mavi Renkler olabilir. Kravat takarak ofiste çok giyiyor. Göğüs Beden 116-118. Düğmeler kapalı iken iki koltuk arası ölçüsü 58 veya civarı olmalı. Kot gömlek te alınır.

Kot Pantolon : Bel ölçüsü 36 olmalı.

Kumaş pantalon: Kumaş pantalon için ölçü bilemiyorum. Bel çevresi 98 cm sanırım 54 Beden kumaş pantolon olur. Renk lacivert, Siyah, Füme Olabilir.

Temiz, yıpranmamış, lekesiz, Marka ürünlerin fotoğraflarını ve fiyatlarını bekliyorum.
Lütfen yıpranmış lekeli ürünleri burda satmaya çalışmayalım.
Hadi canlar bakın bakalim dolaplarda giyilmeyen kocanızın, erkek kardeşinizin neleri var? :KK9:

Bir arkadaşım konunun kilitlenebileceğini belirtti. Neden olabileceğini bilmemekle birlikte,olursa üzülürüm.
O zaman kendilerinden çok rica ediyorum.
Sadece erkek kiyafetleri üzerine alınık ve satılık konu açsınlar.
İlk mesajımda da bahsettiğim gibi, kocam için temiz kullanılmış kiyafet ararken oldukça zorlandım.
Böyle bir konu diğer canlarında işine yarayacaktır.
Geçen gün mağazada sıfırı 110 liraya satılan az kullanılmış temiz sabri özel gömleği, Eşim bir sitede 18 liraya buldu.

Valla canım bende eşim için deri ceket. Mont tarzı arıyorum ancak dediğin gibi çok zor oluyor

Bir arkadaşım konunun kilitlenebileceğini belirtti. Neden olabileceğini bilmemekle birlikte,olursa üzülürüm.
O zaman kendilerinden çok rica ediyorum.
Sadece erkek kiyafetleri üzerine alınık ve satılık konu açsınlar.
İlk mesajımda da bahsettiğim gibi, kocam için temiz kullanılmış kiyafet ararken oldukça zorlandım.
Böyle bir konu diğer canlarında işine yarayacaktır.
Geçen gün mağazada sıfırı 110 liraya satılan az kullanılmış temiz sabri özel gömleği, Eşim bir sitede 18 liraya buldu.
merhaba. yukledigim urunlere ilave olarak takim elbise kravatlar bermuda sort yazlik tshirtler var. su anda evde degilim ilgilenirseniz onlarida atarim. hepsi yeni ve marka. mudo sarar koton.
2015-03-10 22.49.37.jpg
2015-03-10 17.55.40.jpg
IMG-20150315-WA0046.jpeg

Valla canım bende eşim için deri ceket. Mont tarzı arıyorum ancak dediğin gibi çok zor oluyor

eşinizin bedeni nedir.. elimde bir kaç parça deri ceket ve mont var..
IMG_1406.JPG

IMG_1408.JPG

üsstteki massimo dutti deridir s beden
alttaki damat tween deridir m beden için uygundur. başka montlar falanda var ..

Yaşayın kızlar
:KK5:
Ilk mesajdaki yazdığım ölçülerde:
Gömlek, kanvas yada kot Pantolon, kumaş pantalon satışlarıda bekliyorum.

Yaşayın kızlar
:KK5:
Ilk mesajdaki yazdığım ölçülerde:
Gömlek, kanvas yada kot Pantolon, kumaş pantalon satışlarıda bekliyorum.
Sarar gömlek düz beyaz veya mavi olsa idi kaçırmazdım.
Tişörtlerin Beden fiyat ve fotolarını müsait olduğun da yüklermisin cnm.
tabi ki. pazar veya ptesi yuklerim. bermuda da var. kazaklar da cok ection. lacivert takim da var. o da mudo. hepsi yepyeni

X