İkinci kez Meme Ameliyatı oldum

bende 2.kez ameliyat oldum ilki kucuk geldigi icin bana 365cc higt profildi kiloluyum 3 ay sonra 525cc taktirdim suan daha 10 gunluk ama harikalar cok mutluyum ilki kadar zor gecmiyo ameliyat agrim hic olmadi desem yeridir his kaybi falanda yok hersey yolunda yani

bende 2.kez ameliyat oldum ilki kucuk geldigi icin bana 365cc higt profildi kiloluyum 3 ay sonra 525cc taktirdim suan daha 10 gunluk ama harikalar cok mutluyum ilki kadar zor gecmiyo ameliyat agrim hic olmadi desem yeridir his kaybi falanda yok hersey yolunda yani
525 cc masallah canım eger mutluysan sorun yok demektır gule gule kullan

Selamlar herkese..
Geçen sene sarkıklık nedeniyle meme dikleştirme ve silikon ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra çok çirkin bir sonuç ortaya çıktığından korka korka tekrar ameliyat oldum ve Dr İsmail Kuran sayesinde ağrısız sızısız ve harika bir sonuç elde ettim, kendisinin ellerinden öperim.
Bilmiyorum kaçınız iki kere bu ameliyatı olmuştur; deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Sorusu olan varsa cevaplarım.
Merhaba bende ayin 9 unda aynen sizin gibi ismail kuran a ameliyat olucam ama dr.hakkında biraz tereddütletim var

Selamlar herkese..
Geçen sene sarkıklık nedeniyle meme dikleştirme ve silikon ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra çok çirkin bir sonuç ortaya çıktığından korka korka tekrar ameliyat oldum ve Dr İsmail Kuran sayesinde ağrısız sızısız ve harika bir sonuç elde ettim, kendisinin ellerinden öperim.
Bilmiyorum kaçınız iki kere bu ameliyatı olmuştur; deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Sorusu olan varsa cevaplarım.
Benimkilerinde cevaplardan çoook sevinirim

Ben de maalesef 2. Ameliyatı oldum ilk toparlama ve buyutme ameliyati olmustum ameliyat sonrası iyiydi fakat zamanla şişler inince özellikle de 2. Ayda tekrar sarkma oldu yanii iyi toparlanmamisti şimdi 2. Ameliyatı aynı Dr a yaptırdım malum o kadar parayi tekrar başka bir dra veremezdim şimdilik iyi gorunuyor ama şunu anladım önemli olan 2.ayı devirmek inşallah ılkinde yaşadığım sıkıntıyı yine yasamam şu an

Ben de maalesef 2. Ameliyatı oldum ilk toparlama ve buyutme ameliyati olmustum ameliyat sonrası iyiydi fakat zamanla şişler inince özellikle de 2. Ayda tekrar sarkma oldu yanii iyi toparlanmamisti şimdi 2. Ameliyatı aynı Dr a yaptırdım malum o kadar parayi tekrar başka bir dra veremezdim şimdilik iyi gorunuyor ama şunu anladım önemli olan 2.ayı devirmek inşallah ılkinde yaşadığım sıkıntıyı yine yasamam şu an
Beni izlermisin fotolarini görebilirmiyim bende dik + protez olucam albumum var

Zaten silikon takılınca göğüs büyüdüğü için daha toparlama olur siz diklestirme oldunuz sanirim

Merhaba bende 2. Ameliyatı olmayı istiyorum.1 sene önce 260 cc konuldu ama bana çok küçûk geliyorlar.2. Ameliyat zor gecer mi yine? Ve kaç cc sizce olmalı?

Merhaba bende 1 yil once ameliyat oldum doktorum 260 cc koydu bana cok kucuk geliyorlar ve tekrar olmak istiyorum. Doktorumla gorustum baba 300 ve 345 arasi konulabilecegini soyledi sizin taktirdiginiz buyukluk nasildir? 2 . Kez olacagim ve bu sfer tam olsun istiyorum

Kiz kardesim Ismail Kuran’a meme protez ameliyati oldu. Kendisinin hasta ile iletisimi cok zayif sanirim bilerek mesafeli duruyor ki ameliyatlarinda yasanan kusurlarla alakali kendi yanlisini kabul etmemek icin bilerek soguk davranmakta kendisi..yillardir yaninda calisan asistani cok rahatsiz edici ve sevimsiz bunlar tamamen marketting politikasidir. Kardesimi 3 defa meme protez ameliyati yapmistir. Ilk ameliyatindan sonra sol gogsunde kapsul olustu ve ilk koydugu silikon inanilmaz kucuk oldugu icin daha buyuk bir protez istedi bu sefer Ismail bey bedenine hic uygun olmayan asiri buyuk bir protez koymus ve sag gogsu daha asagida duruyordu 1 yil boyunca kardesim kendisiyle araliklarla gorustu sag gogsun asagida oldugunu kendisi asla kabul etmedi en sonunda kardesim gogsunun birinin asagida birinin yukarida durmasi ve koydugu asiri buyuk protezleri kullanamadigi icin ne yapilmasi gerektigini sorunca Ismail bey tekrar bir operasyonla guzel olacagini soyledi ve 3.kez kardesim ameliyat oldu ki bu cok daha buyuk bir husran oldu onun icin suan psikolojisi cok bozuldu cunku Ismail beyin koydugu protez bu kez daha kucuk oldugu icin cilt dokusu ve memede sarkma oldu. Ismail Kuran beyle gorustugunde hatasini asla kabul etmedi ve kardesimin psikolojisinin bozuk oldugunu ve algi sorunu oldugunu soyledi. Fotograflar mevcut ve memeyi goren herkes sarkik oldugunu fark ediyor. Kiz kardesimin algisinda problem varsa diger insanlarin da mi algi problemi vardi. Totalde bu ameliyatlar icin 42 bin tl cebimizden cikti. Hem maddi ve en kotusu kardesim suan cok mutsuz kendisi pilates egitmeni fizigi cok guzel bir vucudu var ama suanki gogusleri dogum yapmis bir kadinin gogusleri gibi sarkik duruyor. Onun icin cok uzuluyorum. Biz Ismail beyin deneyimine ve kibar saygili ve seviyeli durusuna inandik ama maalesef bunlar birer marketting teknigiymis. Kendisi 3.ameliyatta olusabilecek kusurlari sarkma olup olmayacagini soylemeliydi ki kendisi cilt dokusunun asla sarkmayacagini soylemisti biz kendisine inandik. Keske inanmasaymisiz. Cok pismaniz kardesim icin cok uzuluyorum harika vucuduna o sarkmis gogusleri gordukce her gun agliyor. Ismail Kuran iletisimi cok kotu cok pahali ve yaptigi isin arkasinda asla durmayan bir doktor biz cok pisman olduk coook!

bende meme büyütme operasyonu olalı 2 sene oluyor zaman geçyikçe geceleri yatarken rahatsız etmeye başladı çıkartmayı düşünüyorum ama korkuyorum tekrar amelyattan :hasta:

Kardeşiniz için çok üzüldüm... ben de şu an karar sürecindeyim ve İsmail kuran hocaya yaptırmayı düşünüyordum, henüz görüşmedim ama yazdıklarınızı okuyunca irkildim doğrusu :KK43:

X