Ikiz gebelik ihtimali varmış

Merhaba benim de şuan 6+3 te ikiz gebeliğim mevcut. Biz keseleri ve yolk keselerini yeni gördük ama henüz kalp atışı yok. Biraz lekelenmem var 10 gündür. Siz de süreç nasıl ilerliyor acaba? Tekrar kontrole gittiniz mi?
Merhaba ben tek gebelik olarak devam ediyorum. İkinci kese oluşmadı. Çok hafif lekelerim benimde vardı doktorum ilaç verdi kullanıyorum epey azaldı. Şuan 7+3 üz. 6+5te kalp atışını duydum çok şükür bir sorun yoktu.

Merhaba ben tek gebelik olarak devam ediyorum. İkinci kese oluşmadı. Çok hafif lekelerim benimde vardı doktorum ilaç verdi kullanıyorum epey azaldı. Şuan 7+3 üz. 6+5te kalp atışını duydum çok şükür bir sorun yoktu.
Teşekkür ederim cevabınız için sağ salim kucaginiza almak da nasip olsun inşallah.

Merhaba benim de şuan 6+3 te ikiz gebeliğim mevcut. Biz keseleri ve yolk keselerini yeni gördük ama henüz kalp atışı yok. Biraz lekelenmem var 10 gündür. Siz de süreç nasıl ilerliyor acaba? Tekrar kontrole gittiniz mi?
Evet gittim 4 gün sonra tekrar kontrolüm var her şey yolunda dedi ama ben çok korkuyorum en ufak bir ağrı oldu mu ? Daha önce iki tane düşüğüm var benim Buda ağrılı geçiyor çok şükür şuana kadar leke görmedim zaten düşük önleyici ilaç ve iğne kullanıyorum

Evet gittim 4 gün sonra tekrar kontrolüm var her şey yolunda dedi ama ben çok korkuyorum en ufak bir ağrı oldu mu ? Daha önce iki tane düşüğüm var benim Buda ağrılı geçiyor çok şükür şuana kadar leke görmedim zaten düşük önleyici ilaç ve iğne kullanıyorum
Umarım sağlıklı şekilde alırsınız kucağınıza. Düşükleriniz kaçıncı haftada oldu acaba? Benim de 2 haftadır devam eden lekelenme ve ağrım vardı. Progestan iğne ve fitil kullanıyorum. Son iki gündür kesildi çok şükür. Benim de geçtiğimiz cumartesi kontrolüm vardı. İki bebekten de zayıf olsa da kalp atışı aldık. Biraz geriden geliyorlar ben de ona biraz tedirginim.

Umarım sağlıklı şekilde alırsınız kucağınıza. Düşükleriniz kaçıncı haftada oldu acaba? Benim de 2 haftadır devam eden lekelenme ve ağrım vardı. Progestan iğne ve fitil kullanıyorum. Son iki gündür kesildi çok şükür. Benim de geçtiğimiz cumartesi kontrolüm vardı. İki bebekten de zayıf olsa da kalp atışı aldık. Biraz geriden geliyorlar ben de ona biraz tedirginim.
Amin hepimiz inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Benim ilk gebeliğim 5+5 haftalık iken bel ağrısı ve sancıyla düşük yaptım bir gün öncesinde gece leke gördüm ertesi gün ağrılarım arttı ve düşük yaptım ikinci ise ağrı oluyordu o zaman progestan fitil kullanıyordum 10+3 haftalık iken kontrole giderken kalbinin durduğunu gördük kürtaj olmak zorunda kaldık. Şuan çok şükür ikiz gebeliğim var 10+1 olduk dün kontrole gittim işte her şey yolunda dedi ama biri daha geriden geliyor büyüklükleri aynı değildi ikisininde kalp atışları vardı zaten daha önceki haftalarda duymuştuk. Lekelenmem yok benim ama doktor dedi lekelenmen olabilir geriden gelen beneğin eşi önündeymiş ondan leke yapabilir dedi doktorum . Sizde elinizden geleni yapın gerisi Allah’ın işi bende progestan fitil ve haftada bir iğnesini kullanıyorum kan sulandırıcı iğne ve hapta alıyorum ama doktorum dedi fitile devam edecez ama iğneyi kesebiliriz artık progestan ben istemedim hala korkuyorum düşükten bir kaç hafta daha devam edecem sonra duruma bakacağım . Sizde iğneyi devam ettirin ne zaman tehlike tam olarak kalktıysa öyle bırakın bence insan korkuyor hele ki lekelenmelerin varken çok dikkat edin

X