ikiz ve üçüz anneleri kaçıncı haftadasınız bebişleriniz kaç kilo ?

Merhabalar,

18+4 haftalık ikiz bebek bekliyorum, 1 hafta önce kontrole gittiğim de 225 gr biri 211gr biriydi...65 kilo ile hamile kaldım şuan 73 kiloyum, aldığım kiloya göre ve haftama göre bebeklerimin ağırlıkları biraz düşük gibi geldi,gerçi dr. normal diyor ama sizleri okuyunca biraz endişelendim açıkçası...
Merhaba canım. bende ikiz hamileyim. haftalarına göre kg leri gayet iyi. bence hiç endişelenme. tek bebekle aynı gidiyorlar. normalde 18. haftada 210 gr ortalama kg leri olması lazım. buna nazaran senin bebişlerine kocaman MAŞŞALLAH :nazar::nazar::nazar:
merhabalar benimkiler 30+2 de 1800 grdılar.Kiloları çok yakın dedi doktor.Şimdi 34. haftamdayım ve çarşamba günü doktora gidicem .Bakalım ne dicek benimkilerin kilosuna... Ama benim doktorum 35 i dolduralım yeter gibilerinden dedi.Umarım biraz daha dururlar...
Senin bebeişlerinede Kocaman MAşşallah. Haftalarını doldurup sağlıkla gelsinler İnşallah.

kızlar yaa ben 19+1 ken doktorum kızlardan birine 450 gr diğerine 470 gr dedi çok iyiyler dedi
ama ben burda çoğu kişiyle kıyasladığımda bizimkiler çok kilolu gözüküyor sanki acaba doktorum yanlışmı söyledi benmi yanlış anladım acaba
allahım sağlıcakla zamanlarında doğmayı nasip etsin gerisi önemli değil
hepimizi korusun rabbim

bugün 34+0'da kontrole gittik. 2kilo olmuş bebeklerim :)

maşallah canım kiloları çok iyi.Az kalmışta vaktiniz sağlıkla geçer inşallah.Benimkiler 24+6 da gittik oğlum 700 kızım 850g olmuş.Doktorumuz güzel dedi.bizde senin vaktine geliriz inşallah.

kızlar yaa ben 19+1 ken doktorum kızlardan birine 450 gr diğerine 470 gr dedi çok iyiyler dedi
ama ben burda çoğu kişiyle kıyasladığımda bizimkiler çok kilolu gözüküyor sanki acaba doktorum yanlışmı söyledi benmi yanlış anladım acaba
hepimizi korusun rabbim

merhaba....bende yarın gidicem doktoruma .Bakalım kaç kilo olmuşlar aynı haftadayız ben 4 gün ödeyim senden ...

hepimizi korusun rabbim

Meryemcim ben kontrolden iki sonra kasılmalardan dolayı acıle gıttım orda 430 gr yazıyor. kendı dr.um 330 demişti. bence olcumlerde problem olabılıyor. takılma cok. daha büyüdüklerinde daha net öğrenicez kg larını inşallah.

Meryemcim ben kontrolden iki sonra kasılmalardan dolayı acıle gıttım orda 430 gr yazıyor. kendı dr.um 330 demişti. bence olcumlerde problem olabılıyor. takılma cok. daha büyüdüklerinde daha net öğrenicez kg larını inşallah.

evet canım mutlaka olabiliyordu r..sağlıocakla büyüyüp zamanlarınmda doğsunlarda başka bişey istemem

arkadaşlar ben de 30+5 te doğum yaptım ( geçen çarşamba) biri 1600 diğeri 1800 gram doğdu. tam bir hafta önce doktor kontrolüm vardı o zaman bebekleri 1369 ve 1390 demişti doktor. 1 haftada 400 gram almış olması imkansız gibi geldi bana yani ultrason tam net bilgi vermiyor insana..

Merhabalar,
:nazar:31+0 haftalıgız, bugün kontrolümüz vardı.kızım 2250, oğlum 1700gr. Aradaki fark gün geçtikçe acılıyor, biraz endişeliyim ben de ama dr gelişimlerinin gayet iyi olduğunu söylüyor.
Bu kontrolde karnımın fazlaca sert olduğunu söyledi dr, sanırım kötü bişey :)
Herhangi bi şikayetiniz olursa mutlaka haberleşelim falan dedi. Bu gün ciğer geliştirici 2 doz oldum.. Yarın da 2 doz daha var hayırlısıyla bakalım.Muhteşem ama erkenden finale yaklaşıyorum gibi bir his oldu içimde...

Ben bu kilo artışı konusunda tereddüte düştüm acıkcası, hafta içi birgün de başka özel bir doktora gidicem, bakalım, ne diyecek:)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar;

bugün son kontrolümüzü olduk. 35+4 günlük kızım 3000gr oğlum 2650 gr. sağlıkları iyi çok şükür,pazartesi sabah vuslat vakti:)

Allah hepinizin yardımcısı olsun, inşallah doğum havadislerini paylaşmak için de yine yazarım:)

merhaba arkadaşlar;

bugün son kontrolümüzü olduk. 35+4 günlük kızım 3000gr oğlum 2650 gr. sağlıkları iyi çok şükür,pazartesi sabah vuslat vakti:)

Allah hepinizin yardımcısı olsun, inşallah doğum havadislerini paylaşmak için de yine yazarım:)

maşallah canım kiloları çok çok iyi inşallah bizde görürüz bu kiloları.

merhaba arkadaşlar;

Kiloları çok iyi gerçekten canım.Allah sağ salim bebeklerini kucağına alamayı nasip etsin.Bizede senin zamanlarına gelmeyi nasip eder inşallah.

merhaba arkadaşlar;

maşallah maşallah..çok iyiler..Allah yar ve yardımcın olsun..hayırlı haberlerle dön inş..çok heyecanlı bir dönem.....doğum yaptıktan sonra da inşallah bebekler hakkıında yazışmak için yeni topiğe de bekleriz..
http://www.kadinlarkulubu.com/ikiz-...yapmis-2012-anneleri-burdan-devam-edelim.html

29+6 biri 1957 diğeri ise 1722 çıktı.biri biraz arayı açmış.yanlış çıkma ihtimali varmı diye sordum doktora.öyle çok fazla yanlış çıkmaz dedi.en fazla 100 200 gr yanlış çıkma ihtimali var dedi doktor.bilmiyorum iyi bişeymi kötü bişeymi ultrasonda biri 31+3 diğeri ise 32+3 çıkıyor.haftalarından önde gidiyorlar.bu yüzden erken doğum riski daha da artıyormu acaba.bilgisi olan varmı.yoksa bu sadece kiloyla alakalı bişeymi.

34+3teyiz. Kızım 2500, oğluşum 2600 maşallah.bu arada 14 şubat yani 2 hafta sonraya gün verdi doktor.eğer sabredelerse 37.haftada doğmuş olacaklar.dua edin. 14 şubatta sevgili eşime 2 hediye

slm arkadaşlar inşllh salı günü doğum olacak hayırlısıyla 37 haftalık oluyorlar bebişlerim dua edin arkadaşlar.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Crinone vajinal jel elimde var. Buzdolabında sakladım bu konuda hassasım.bebeklerim oldu allaha şükür.içinde 12 adet var.2014 son kullanma tarihi.uygun fiyata verebilirim.isteyen özelden msj atabilir

kızlar dün gittik bizde doktora ve bebişlerin araları iyice açılmış.30+0 da oğlum 1230gr ,kızım ise 2024gr çıktı.Bakalım bir sonraki randevumuza durumlarımız ne olacak.:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

X