ikizlere nasıl bebek arabası.....

canım arka arkaya olanları pek tavsiye etmiyolar
bi çocuk geride kalıyo diye ayrıyeten öndeki koltuk tam arkaya doğru yatmıyorda bilgin olsun:)

Ben tek başıma çıkarabiliim diye düşünüyordum. Kısa yürüyüşler içinde uygun gibi geldi bana. bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

ben cosatto'nun yanyana modelini çok beğendim ve verdim siparişini..bi kız bi erkek bebekler için bi tarafı pembe bi tarafı mavi modeli var..çok şık, çok hafif ve her kapıdan geçebilecek kadar dar bebekler sığacak rahat edebilecek kadar geniş..2 tane termoslu biberon çantası, ayak örtüsü vs hediye ediyolaar..çok çok hoşuma gitti benim..joker maxi toys satıyo türkiyede bir tek..ingilterede üretiliyor..ve şuan türkiyede pembe mavisi hiç yok..fransada bulmuşlar bi tane ay sonu gelecek kısmetse..internetten bi bak istersen..ben netten de baktım, gidip görüp inceledim de ve tavsiye edebilirim..ben bunu alıyorum en azından..

canım merhaba,henüz çok erken 4 aylık hamileyim ama bebek arabası arama telaşı şimdiden sardı.cosattonun arabasını alacağını yazmışsın,sanırım şimdiye kadar o güzel meleklerinle tecrübe etmişsindir.acaba memnun kaldın mı?

canım merhaba,henüz çok erken 4 aylık hamileyim ama bebek arabası arama telaşı şimdiden sardı.cosattonun arabasını alacağını yazmışsın,sanırım şimdiye kadar o güzel meleklerinle tecrübe etmişsindir.acaba memnun kaldın mı?

ben bişey söylesem , ikiz arabada birde inglesinaya bakın derim.çok sağlam ve kapılardan geçen bir araba..nacizane fikrim arkadaşlar.
linkinide atayım.

Bebek Arabas| kiz Bebek Arabas | Inglesina Twin Swift kiz Bebek Arabas-Marine, | nglesina twin swift puset,nglesina ikiz bebek arabas,en ucuz nglesina ikiz bebek arabas,nglesina,ikiz bebek arabas,twin puset,pratik ikiz puset,pratik ikiz bebek arabas,

X