İlişki Koçu Olduğunu İddia eden şahıs

canım ben en azından para karşılığı yapmıyorum ama yapsak tutarmış yani galiba
geçen iş yerinde konuşuyoruz
bi erkek arkadaş bi kızla konuşmaya başlamış, kızla tanışmasına da öteki arkadaşımız aracı olmuş
daha yüz yüze gelmemiş tabi bunlar . neyse çocuk anlatıyor falan
şey diyor, hep ben yazıyorum, konu ilerlemiyor, sohbet tıkanıyor bilmem ne
buluşma teklif etmiş, teklif ettiği gün için başka programım var demiş kız
ama sadece öyle söylemiş yani o gün işim var ama ertesi gün boşum veya haftaya şu gün olabilir diye öneri sunmak yok kızda
ben direkt şey dedim, yüz yüze gelmeden bilinemez ama sen bu kıza fazla umut bağlama :KK70:
sonra açtı yazışmaları gösterdi, sohbet desen sohbet değil röportaj gibi
diyor ki kız bana hiç benle alakalı soru sormuyor
hani kız pek sende değil demeye dilim varmadı , umut bağlama diyebildim sadece
son dönemde konuşmalar da pek azalmış, çocuk yazmayınca kız da yazmamış falan
birkaç gün sonra merak edip sordum noldu kız mesaj attı mı falan diye
bi öğrendim ki kız bizimkini instagramından çıkarmış ve profilindeki bio kısmına tarih koymuş :KK53:
muhtemelen eski sevgilisiyle barıştı veya diğer adaylardan birine şans verdi

neyse velhasıl kelam insanlar bu ilişki işlerine çok kafa yoruyor
özellikle dengesiz hareketler varsa zihni meşgul ediyor
erkekler de kafa yoruyor bu arada sadece kadınlar değil
her harekete bi anlam yükleniyor falan
Resmen kaza geliyorum demiş. Oysâ çocuk kız yazmayı bıraktığı an yazmayı bıraksa. İlla kız nerde bu çocuk diye haftalar sonra bile olsa yazdığında ya kusura bakma sana da yazamadim çok meşgulüm bu ara dese, kız da ben aramıyorum sanıyordum ama aslında o aramıyormus diye egosuna darbe alsa. Çocuk buluşma teklif etmese . Sosyal medyasinda karı kız eğlence değil de videoları yerine tatile gittim temalı manzarali bisiler paylaşsa vs vs.. hep dinledik öğrendik bunları. Daha bunun çilek reçeli var duyulara hitaben, limonu var
Bu arada çilek reçeli ise yarıyor. Denendi onaylandi. Var da var yani. Guclerimizi birleştirip bir sayfa açsak bedava olsun hayır işi. :)))

Chickennova Chickennova sen amma takıntı yaptın beni ya, özellikle stalklayıp her mesajıma beğenmedim atıyorsun :KK70:
yalnız bunun banlanma sebebi olduğunu da biliyorsundur umarım
fenaa halde kafayı takmak tam da böyle bişi işte
sen uzaktan izlemeye devam et beni banlanırsan karışmam ama :)

Merhaba bu aralar erkek arkadaşımla limoniyiz, küsüz bundan bi ay evvel ilişki koçu oluğunu söyleyen biriyle tanıştık ben bioenerji ile erkek arkadaşını sana köpek yaparım vs dedi. Görüntülü aramam lazım bunun için dedi (denize düşen yılana sarılır) hesabı dediğini kabul ettim. Ama her açtığında ben işte yüzümü göstermek istemiyorum dedim dudaklarını göstersen yeterli dedi ve her aradığında sanki seninle bir ilişkimiz varmış gibi ona yansıtalım ki o kıskansın senden kopamasın dedi. Her aradığında resmen konuyu sexting yapmaya getirdi ikimizi sevgili olarak ona yansıtalım delirsin falan bana güven bioenerji ile ancak bu şekilde sana bağlarız dedi ben bu konuda eğitim aldım kaç erkeği sevgilisine veya eşine deli gibi bağlanmasını sağladık dedi. Ben konuyu her ilerletmeye cinselliğe getirmeye çalıştığında telefonu kapattım. Ben onun beni arzulamasını değil aşık olmasını istiyorum dedikçe sana ancak bu şekilde aşık olur dedi. O kadar ikna edici şekilde konuşuyor ki ben kaç acaba gerçekten böyle mi diye düşünmedim değil. Ama neden bu şekilde ben onu anlamış değilim. Sizin fikrinizi almak istiyorum bu adam sahtekar mı sapık mı bioenerji de böyle bir metod mu var?
bir de soruyorsun pes!
Allah akıl fikir versin sana

Resmen kaza geliyorum demiş. Oysâ çocuk kız yazmayı bıraktığı an yazmayı bıraksa. İlla kız nerde bu çocuk diye haftalar sonra bile olsa yazdığında ya kusura bakma sana da yazamadim çok meşgulüm bu ara dese, kız da ben aramıyorum sanıyordum ama aslında o aramıyormus diye egosuna darbe alsa. Çocuk buluşma teklif etmese . Sosyal medyasinda karı kız eğlence değil de videoları yerine tatile gittim temalı manzarali bisiler paylaşsa vs vs.. hep dinledik öğrendik bunları. Daha bunun çilek reçeli var duyulara hitaben, limonu var
Bu arada çilek reçeli ise yarıyor. Denendi onaylandi. Var da var yani. Guclerimizi birleştirip bir sayfa açsak bedava olsun hayır işi. :)))
sürekli harika yerlerden hikayeler atmak ve yiyecek falan paylaşmak o kadar işe yarıyor ki
bak valla yalan değil
benim toksik ex aylar sonra inanılmaz lezzetli bi pasta paylaşımımdan sonra yazdı bana ahahaa
mutlaka öncesi de vardır ama tetiklenmiş muhtemelen
tatlıyla da hiç arası yoktur . ne alakaysa artık
çilek reçelini denemedim . ben vişneciyim :KK53:
bi de hikayelere ne yazdığın çok önemli . benimki arada bi msj atıyordu abuk sabuk bahaneler üretip ama
iletişimi devam ettirmiyordu
ben bi gün canlı yayında sordum bizim ilişki koçuna bu durumu
sosyal medyadaki paylaşımlarınla alakalı olabilir yazma zamanlaması
o yazmadan önce yakın zamanda ne tarz paylaşımlar yaptın onlara tekrar bak dedi
baktım ve hakikaten bazı paylaşımlarımın tetiklediğini düşündüm biliyor musun
bak başkasına anlatsam kesin bana hadi ordan der ama sen anlarsın beni :KK70:
dümdüz hikaye paylaşmak da yeterli değil üstüne merak uyandıran şeyler yazmak lazım
o hikayede bişey görecek ve merak edecek aslında , olay bu . tabi stalklıyorsa
ben hikaye işiyle uğraşmayı bırakalı çok oldu sıkıldım artık . ama paylaştığım dönemde böyle şeyler oldu

Chickennova Chickennova sen amma takıntı yaptın beni ya, özellikle stalklayıp her mesajıma beğenmedim atıyorsun :KK70:
yalnız bunun banlanma sebebi olduğunu da biliyorsundur umarım
fenaa halde kafayı takmak tam da böyle bişi işte
sen uzaktan izlemeye devam et beni banlanırsan karışmam ama :)
Yo senin yaptığını yaptım.
Bence sen uzaktan izle…
Banlanabilirim hayatımı alt üst edecek karalar bağlatacak bir durum değil.

Ayrıca çok çiğ bi insansın.
Başka birisinin konusuna yaptığım yorumumu beğenmeyip vıdı edende sizsiniz…

Beğenmedimleri de ilk siz bastınız, bende bu spor hoşunuza gidiyor diye düşünüp telefondan hep elim çarptı.

Yorum yazıyorum konu sahibi dışında insanlarla uğraşıyoruz.

Gülecekte bir durum göremiyorum.
Başka konuları da alakasız yorumunuzla baltalamayın….

Ankaralıların cok iyi bildigi bir bel fitikci vardi, yurdun dort bir yaninda adamin telefon numarasi yazardi, hatta belki siz de sahit olmussunuzdur.

"BELFITIGI 3251420"

Bu adam baslatti bu isleri, cok buyuk saygi duyarim kendisine.

sürekli harika yerlerden hikayeler atmak ve yiyecek falan paylaşmak o kadar işe yarıyor ki
bak valla yalan değil
benim toksik ex aylar sonra inanılmaz lezzetli bi pasta paylaşımımdan sonra yazdı bana ahahaa
mutlaka öncesi de vardır ama tetiklenmiş muhtemelen
tatlıyla da hiç arası yoktur . ne alakaysa artık
çilek reçelini denemedim . ben vişneciyim :KK53:
bi de hikayelere ne yazdığın çok önemli . benimki arada bi msj atıyordu abuk sabuk bahaneler üretip ama
iletişimi devam ettirmiyordu
ben bi gün canlı yayında sordum bizim ilişki koçuna bu durumu
sosyal medyadaki paylaşımlarınla alakalı olabilir yazma zamanlaması
o yazmadan önce yakın zamanda ne tarz paylaşımlar yaptın onlara tekrar bak dedi
baktım ve hakikaten bazı paylaşımlarımın tetiklediğini düşündüm biliyor musun
bak başkasına anlatsam kesin bana hadi ordan der ama sen anlarsın beni :KK70:
dümdüz hikaye paylaşmak da yeterli değil üstüne merak uyandıran şeyler yazmak lazım
o hikayede bişey görecek ve merak edecek aslında , olay bu . tabi stalklıyorsa
ben hikaye işiyle uğraşmayı bırakalı çok oldu sıkıldım artık . ama paylaştığım dönemde böyle şeyler oldu
Kesinlikle hem de hani bir kovboy vardı ya sana attığım fotosunu. O bir mesaj yazmıştı attığım bir yere evine yakınmış. Canım sıkıldı aylar sonra aynı yerden başka bir hikaye attım. Dedim ki ordan geçiyor eve dönerken aklına geleyim gecerken bir daha gecerse, tabelayı atmıştım, bir dahakine geçerken orayı çekip atacak dedim. Adam iki gün sonra çekip attı. Çilek reçeli gibi burnuna kokusu gelen yiyecekler atmak da insanda mesaj atma isteği uyandiriyormus. İlişki danışmanları aslında işin psikolojik boyutunu biliyor da bundan faydalanmak isteyen bir sürü dolandırıcı ya da sapık var işte. Onları ayıklamak çok zor. Herkesin seveceği tarzda tatlılar atmak da öyle. Artık hangi hikayeye yazılacak biliyorum resmen. Sosyal medya bu konuda doğru kullanirsan çok faydalı. Keşke ilişkiler böyle taktikler olmadan yürüse. Samimiyet güven aşk kayboldu ya resmen. Herkes çok tuhaf. Mesela konudaki adam resmen sapık. Bunu küçük bir kıza da yapabilir. Inanacak bir sürü masum kız var. Çok korkunç geliyor. Aslında şikayet etsek sayfasını kapatsak ya. Ya da yorum falan yazsak. Düşününce 17 18 yaşında ilk aşk acısını yaşayan kızlar var . Onlar her şeye inanır daha çok masumlar

X