ilişkide acı

canım bende de oluyordu doktora sordum isteksiz girildiğinde acı olur dedi gerçekten de öyleymiş şimdi kendimi kasmıyorum tadını çıkarıyorum acı falan da yok :)))

bende bu ay basladi yani 1 hafda desem daha dogru ,iliski sirasinda sanki yumurtaliklarimda bir sey varda onu baskiliyor gibi agri oluyor sag tarafimda yogun,beni rahatsizlik ve aci veriyor.

canım benimde aynı öyle olmuştu hatta ilişkiyi yarıda kestim acıya dayanamadım dokyora gittim yumurtalıklarım su toplamış kist oluşmuş tedaviden sonra bişiyim kalmadı

arkadaşlar bendede ilişki esnasında yumurtalıklarımda acayip bi agrı ve baskı oluyo bende PCO var acaba ondan kaynaklanıyo olabilirmi aranızda bilen varsa lütfen yardım

KIZLAR DR SON ÇARE GİTMELİSİN YOKSA BEYLERİNİZ BAŞKALARINA GİDER TAVSİYEM DR .GİDİN EŞİNİZDE GİTSİN.... saygılar

merhabalar.ben bugün doktordan geldim.aynı dertten muzdaripim malesef:1no2: idrar yollarınızda bir sorun olabilir.benden idrar tahlili istediler.aşırı derecede iltihaplanma varmış.ayrıca mantar sorunuda beraberinde getiriyormuş.ilaçlarımı aldım umarım faydası olur.bende PCOdan dolayı olduğunu düşünmüştüm ama onunla birilgisi yokdedi. 1hafta ilaç kullanımı sırasında yasakkk:eek:bide vajinanın hırpalanmaması için kaygan olmasınada özen göstermelisiniz.herkese geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda biter bu çile:çok üzgünüm:

fiziksel olarak bir sorun yoksa o zaman psikilojik demekki.bende ilk başta acı yaşıyorum o sonra zevke dönüşüyor.bence zevk almaya bak.hep acı çekecem diye yaklaşma

bak işte benimde idrar yollarımda iltihaplanma var yani sistit demekki ondan olabiliyormuş...birde bir arkadaşımm gtimişti onada ilişkiye tam hazır olmadığı için olduğunu söylemiş

aynı sorun bendede var fakat benim idrarım gelio gibi oluyor bunun nedeni ni bilmiyorum soğudum artık iliskiden

X