İliskide tatmin olmamak ve bunu eşle paylasmak?

Siz yanaşın, akşam otururken önsevişme başlasanız durduruyor mu? Teklif olarak söylemek yerine adım atın

O senin esin iki kere reddetti diye kusme mi olur belki gercekten yorgundur. Sen de adim at hep esin mi aticak. Diger sorunlarida cozmek icin bir seyler yapmali esin ama yeni evlisiniz cokta baski kurma.
Aksam otururken hic denemedim acikcasi. Ama yatakta iki kez bi denemem oldu yorgunum dedi ve reddetti. Bu beni oyle sarsti ve incitti ki artik denemek gelmiyor icimden
Ama oyle mi yapmam gerekiyor diyorsunuz?

Aksam otururken hic denemedim acikcasi. Ama yatakta iki kez bi denemem oldu yorgunum dedi ve reddetti. Bu beni oyle sarsti ve incitti ki artik denemek gelmiyor icimden
Evet kusme boyle araniza sogukluk girer.

Yani sözel söyleseniz yorgunum der yorgundur. Söylemek yerine siz yaklaşsanız onun da yorgunluk aklına gelmez canı ister belki de.
Bana hadi sevişelim demek mantıklı gelmiyor bunun yerine red edemeyeceği bir şey yaparım

Bence bu askla kadınlıkla alakalı bir sey degil tamamen esiniziniz kendisiyle alakali. Eşinizin libidosu düşük acik acik tedavi olması gerekiyor. Yoksa insan yorgun olsada ister dayanamaz yani. Belki birlesme yerine baska sekilde zevk almaya ve zevj vermeye odaklansanız bir süre. Küsmek yatak ayırmak dahada sogukluk sokar.

evliliğimizin başında benzer sorunlarımız vardı cinsel terapiyle çözüldü. Bizimde evliliğimizde başka bir sorun olmadığı için görece kısa zamanda da çözüldü kesinlikle tavsiye ederim.

Bence bunun çözümü her gün ilişkiye girmekte. İster istemez erkeklerin süresini uzatıyor, kendileri sürekli doyuma ulaştığı için senin için de uğraşmaya başlıyorlar. Öbür türlü ara verince hem seni pek önemsemiyor üstüne saldırıyorlar hem de erken boşalıyorlar. Son çare olarak bunu deneyebilirsin belki işe yarar kuzum

Siz orgazm olamadan erken mi bosqliyor? Yani ilk 1 2 dk icinde bosalmiyosa erken bosalma degildur diye biliyorym. Normal bi adam yani erken bosalma sorunu olmayan bi adam sizin orgazm olmanizi bekleyecek kadar tutqbilir kendini. Tutmuyosa ugrasmak istemiyodur kolqyina geliyodur bosalip kicini donmek
İlk 1-2 dk icinde geliyor. Ama seyi merak ettim. Erkek biz orgazm olana kadar tutabiliyor mu gercekten kendini ya

Bence bunun çözümü her gün ilişkiye girmekte. İster istemez erkeklerin süresini uzatıyor, kendileri sürekli doyuma ulaştığı için senin için de uğraşmaya başlıyorlar. Öbür türlü ara verince hem seni pek önemsemiyor üstüne saldırıyorlar hem de erken boşalıyorlar. Son çare olarak bunu deneyebilirsin belki işe yarar kuzum
Merhaba evet cok kisi ayni seyi soylemis. Ama bunu nasil yapmaliyim onu bilemedim
Konusarak boyle boyle problemimiz oldugu asikar birde hergun deneylim dersem gorev gibi mi gorur acaba
Yoksa hicbir sey demeden her gece ben usulce sokularak mi yapmaliyim
Ama gerci soylemeden yaparsam kesin anlar. Evlendigimizden beri hergun yaptigimiz hic olmadi
Balayinda hergun yaptigimiz zamanlarda bosalamadigi oluyordu ama ben tatmin oluyordum
Orada da kaldi bu olay
Eve dondukten sonra hicbir zaman hergun olmadi
Hatta nadiren de olsa 2.yi denedigimiz zamanda cok efor sarfediyor ama bosalamiyor bunun nedeni ne olabilir ki acaba birden aklima bu geldi

Benim libidom yüksektir, eşiminse düşük. İlişkimizin ilk başlarında uyumluyduk, ikimizinki de oldukça yüksekti. Günde min 5 kere sevişirdik öyle düşün. Hamilelikte kendini çekti, bizimki baba odaya girince aşırı hareketlendirdi, ben de boş bulunup söylemiştim. Sonra birlikte olmak istememeye başladı, hep benim zorumla oldu. Sonra sertleşme problemi yaşayınca bir daha yaklaşmadım. Ondan da talep gelmedi tabii. Doğumdan sonra baktım ses Seda yok, 4 ay falan geçmişti sanırım gene yaklaşan ben oldum. Sonra da bir daha enerjilerimiz birbirini tutmadı. Çok konuştuk ama olmadı, olmuyor. 7 yıl geçti neredeyse, ilişkimizin bu boyuta geleceğini bilsem çocuk yapmayı ertelerdim muhtemelen. Çünkü benim için aşırı önemli bir konu. Hem seviyorum hem de fiziksel olarak ihtiyaç duyuyorum. Sevişmezsek iyice agresif oluyorum ve sürekli aklımda oluyor. 🙈 bu da bir süre sonra insana sorun ben miyim dedirtiyor ama hayır sorun ben değilim. Cinsel olarak tatmin olamayan/edilemeyen kişiyim ben. Bunu unutmamak çok önemli. Siz de unutmayın ve pes etmeyin derim. Ön sevişme bile yapamayacak durumdaysa kesinlikle bir uzmana görünmesi lazım. Sevişme dediğin 3-5 dk lık bir olay değil. Kadınlar penatrasyondan ziyada ön sevişmeden keyif alıyor.

Merhaba evet cok kisi ayni seyi soylemis. Ama bunu nasil yapmaliyim onu bilemedim
Konusarak boyle boyle problemimiz oldugu asikar birde hergun deneylim dersem gorev gibi mi gorur acaba
Ama gerci soylemeden yaparsam kesin anlar. Evlendigimizden beri hergun yaptigimiz hic olmadi
Balayinda hergun yaptigimiz zamanlarda bosalamadigi oluyordu ama ben tatmin oluyordum
Orada da kaldi bu olay
Hatta nadiren de olsa 2.yi denedigimiz zamanda cok efor sarfediyor ama bosalamiyor bunun nedeni ne olabilir ki acaba birden aklima bu geldi
İki sevişme arasında ne kadar oluyor acaba?

evliliğimizin başında benzer sorunlarımız vardı cinsel terapiyle çözüldü. Bizimde evliliğimizde başka bir sorun olmadığı için görece kısa zamanda da çözüldü kesinlikle tavsiye ederim.
Esinizi nasil ikna ettiniz gitmeye? Ve sizin icin mahsuru olmazsa eger sizin sorununuz neydi

İki sevişme arasında ne kadar oluyor acaba?
Eger gercekten iyiyse mod olarak yani genelde sadece haftasonu oluyor. temizlendikten hemen sonra 2.ye basliyoruz.
Sertken buna yelteniyor tabii. Ama bosalmadigi icin benim orgazmimi bekleyene kadar kendi iniyor bir zaman sonra

Fakat dun ilkinden sonra hemen indigi icin ikinciye hic yeltenmedi. Biseyler yapalim diyorum mumkun degil biliyorum diyor
Bana da ilginf geliyor 10gundur birlikte olmuyoruz. İlk seferde nasil hemen olup bitiyor

Benim libidom yüksektir, eşiminse düşük. İlişkimizin ilk başlarında uyumluyduk, ikimizinki de oldukça yüksekti. Günde min 5 kere sevişirdik öyle düşün. Hamilelikte kendini çekti, bizimki baba odaya girince aşırı hareketlendirdi, ben de boş bulunup söylemiştim. Sonra birlikte olmak istememeye başladı, hep benim zorumla oldu. Sonra sertleşme problemi yaşayınca bir daha yaklaşmadım. Ondan da talep gelmedi tabii. Doğumdan sonra baktım ses Seda yok, 4 ay falan geçmişti sanırım gene yaklaşan ben oldum. Sonra da bir daha enerjilerimiz birbirini tutmadı. Çok konuştuk ama olmadı, olmuyor. 7 yıl geçti neredeyse, ilişkimizin bu boyuta geleceğini bilsem çocuk yapmayı ertelerdim muhtemelen. Çünkü benim için aşırı önemli bir konu. Hem seviyorum hem de fiziksel olarak ihtiyaç duyuyorum. Sevişmezsek iyice agresif oluyorum ve sürekli aklımda oluyor. 🙈 bu da bir süre sonra insana sorun ben miyim dedirtiyor ama hayır sorun ben değilim. Cinsel olarak tatmin olamayan/edilemeyen kişiyim ben. Bunu unutmamak çok önemli. Siz de unutmayın ve pes etmeyin derim. Ön sevişme bile yapamayacak durumdaysa kesinlikle bir uzmana görünmesi lazım. Sevişme dediğin 3-5 dk lık bir olay değil. Kadınlar penatrasyondan ziyada ön sevişmeden keyif alıyor.
E nasil gecer boyle yillar? Bitti mi yani seks hayatin?😵‍💫

Orada da kaldi bu olay
Görev olarak görebilir. Sizi doyuma ulaştırmak bir görevi. Kendinizden pay biçin o istediği için başladığınız ilişkilerin sayısı çok daha fazladır. Kadınlar olarak hep biz daha verici davranıyoruz, yatakta da fedakarlık bizde kalıyor. Bırakın bu onun görevi olsun ne fark eder ki bir noktadan sonra zaten zevke gelecek.

Evet cok haklisijiz siz bu durumu cozmek icin ne yaptiniz peki ya da ne yapiyorsunuz

İlk 1-2 dk icinde geliyor. Ama seyi merak ettim. Erkek biz orgazm olana kadar tutabiliyor mu gercekten kendini ya
Bir iki dakika çok az bir süre. gelecek gibi olduğunda yavaşlasın ya da dursun madem eşiniz. ve evet kadın orgazm olana kadar tutabiliyor erkekler kendilerini. Hatta kadın iki orgarzm olana kadar da tutabiliyorlar. Bu basit bir sorun değil, tatmin olmuyorsunuz, ömür de böyle geçmez, mutlaka çare aramaya itin eşinizi.Bir de alışkanlıklar çok etkili erkeklerde, daha sık yapmaya başlarsanız onun da hayatının bir parçası haline gelir ve eksikliğini hisseder.

Sizi anlayabiliyorum. Bazen eşimde yorgun olunca geri çeviriyor daha birkaç ay asla kendim yaklaşmıyorum ondan bekliyorum sürekli olarak.
Açık açık konuştuğunuzda da birşey değişmiyor ise bi ilişki terapistine gidebilirsiniz

Öncelikle libidonuz fazla falan değil, gayet normal. İki ilişki arası süre bence de uzun. 10 gün bekleyip, sadece bir kişinin orgazm olması çok sinir bozucu.
Ben cinselliğe aşırı önem veren taraftayım, bu sene ne yazık ki bu inanılmaz popüler bir trend haline geldi. Erkekler evlendikten sonra bir anda kendilerini naza çekmeye başlıyorlar, inanılır gibi değil.
Evde gri eşofman bile giyseniz isteyecek adam sizi yine ister.
Keşke eşiniz çift terapisini kabul etse

X