İlişkiden 2gün sonra ovulasyon testi pozitif

sirinnaydin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
26
1
23
Arkadaşlar merhaba 1aydır adet gecikmesi yaşıyorum doktora gittim bana duphaston verdi 3gündür kullanıyorum 12şubatta korunmasız ilişki yaşadım bugün 14şubatta ovulasyon testim pozitif çıktı gebe kalmayı çok istiyorum sizce iki gün önce yaşadığım ilişkiden gebe kalma ihtimalim var mıdır bunun gibi yada buna benzer bi durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

Arkadaşlar merhaba 1aydır adet gecikmesi yaşıyorum doktora gittim bana duphaston verdi 3gündür kullanıyorum 12şubatta korunmasız ilişki yaşadım bugün 14şubatta ovulasyon testim pozitif çıktı gebe kalmayı çok istiyorum sizce iki gün önce yaşadığım ilişkiden gebe kalma ihtimalim var mıdır bunun gibi yada buna benzer bi durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

2 gün önce yaşadığınız ilişkiden hamile kalmış olsanız bile 2 günde döllenme olmayacağı için testlerde çıkmaz.

Buda ovulasyon testim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 53
2 gün önce yaşadığınız ilişkiden hamile kalmış olsanız bile 2 günde döllenme olmayacağı için testlerde çıkmaz.
Yumurtlama testim pozitif olduğu için yanı bugün veya yumurtlama günü olacak ve ben bundan 2gün önce korunmasız ilişki yaşadığım için bu durumda gebelik oluşabilir mi diye merak ettim

Yumurtlama testim pozitif olduğu için yanı bugün veya yumurtlama günü olacak ve ben bundan 2gün önce korunmasız ilişki yaşadığım için bu durumda gebelik oluşabilir mi diye merak ettim
Oluşabilir evet sperm 4-5 gün canlı kalabiliyor içeride, sizin bugün yumurtlama olduysa spermle buluşabilir

Merhabalar hamilelik oldumu acaba bende ovulasyon testi yaptım ilk gün normal hafif çıktı dün ve ondan önceki net pozitif çıktı yani 19 20 ve 21 inci günleri degerlendirdim aile hekimimle görüştüm bu günüde degerlendir dedi Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah o kadar çok heycanlıyım ki çok istiyorum inşallah gebelik olur😊

Merhabalar hamilelik oldumu acaba bende ovulasyon testi yaptım ilk gün normal hafif çıktı dün ve ondan önceki net pozitif çıktı yani 19 20 ve 21 inci günleri degerlendirdim aile hekimimle görüştüm bu günüde degerlendir dedi Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah o kadar çok heycanlıyım ki çok istiyorum inşallah gebelik olur😊
Ben pozitif çıkmadan 2-3gün önce değerlendirmiştim ovulasyon testi yaptığımda da t çizgisi c den koyu olmuştu Hala adet görmedim yarın hastane randevum var bakalım sonuca göre haber ederim sizleri de

Bende değerlendırıyorum ovu.. günlerini 1,5 senedır mücadele ye devam 29 unda 3. Regl günü kan vercem ( keşke regl gelmesede bebiş gelse 😍) dr değerlere bakacak tekrar hsg istemedıler her ay yumurtluyorum diye sanırım kızlar nolur dua edin en hayırlı zamanda bende kavuşayım bu mutluluğa inşallah isteyen herkeste ulaşsın inşallah 🦋

Merhaba gebeliğiniz oluştumu acaba
Merhaba beta hcg testi yaptırdım sonuç 2 çıktı doktor pazartesi günü tekrar gelmemi istedi internetten baktığım kadarıyla 2 çıkması şüpheli durummuş gebelik olma ihtimali olduğu yazıyordu ki korunmasız ilişkiden 10gün sonra test yaptığım için ümitlenmeye başladım umarım hamileyimdir 🤲🏻

Benim merak ettiğim son regl tarihim 14aralık daha sonra duphaston kullanmaya başladım ilacı bitirdim hala regl olmayınca gidip eczaneden ikinci kutuyu aldım onu da yarısını kullandım hala hasta olmayınca ilacı içmeyi bıraktım 14şubatta ovulasyon testi yaptığımda pik gördüm ve hala regl olmadım duphaston ovulasyon testini etkiliyor mu bilgisi olan var mı

X