İlişkinin ertesi günü sarı sümüksü akıntı

Hatike

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
156
51
24
Selam arkadaşlar. 2 dir aynı şeyi yaşıyorum gecesi eşimle ilişkiye girdikten sonra(korunmasız ilişkimiz oluyor çocuk istiyoruz) ertesi günü 2 yada 3 cu idrarda sarı sümüksü kokusuz akıntı geliyor. Hatta günlük ped kullanıyoruz o bile doluyor regl olmuş gibi hissedip lavoboya gidince görüyorum akıntıyı. Doktora da gittim tüm testleride yaptık hepsi temiz çıktı başına böyle bir şey gelen var mı nedenini bilen var mı?

Cevabın için çok teşekkür ederim canım biz 7 aydir korunmuyoruz ve ilk kez başına gelince biraz tedirgin oldum. Aslında doktorada sordum normal dedi fakat Haziran ayinda ablamı ani bir turbo kanser ile kaybettigim için çok tedirgin oluyorum
Canım korunmadığınız için içinde kalan akıntı sonradan akıyor benimde öyle oluyor korkulacak birşey yok bence normal

Cevabın için çok teşekkür ederim canım biz 7 aydir korunmuyoruz ve ilk kez başına gelince biraz tedirgin oldum. Aslında doktorada sordum normal dedi fakat Haziran ayinda ablamı ani bir turbo kanser ile kaybettigim için çok tedirgin oluyorum
Başın sağolsun canım çok üzüldğm ama dediğim gibi normal akıntının hızına göre de olabiliyo geç çıkmış demekki bence korkma tahlillerin de temiz çıkmış zaten

X