Ovulasyon testi yardımmm

Bugün çatlamışmı acaba koyuluk azaldı sanki

Eklentiler

• IMG_2642.jpeg
    IMG_2642.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 143
Koyulaşma azalmış sanki çatlama olmuş olabilir mi bugün. Şimdi yaptım

Eklentiler

• IMG_2642.jpeg
    IMG_2642.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 141
Bir kere kaldiysan birdaha kalırsın inşallah canim 🤲 çünkü bedenin hamile kalabiliyormus demek oluyor bana doktor oğlumda düşük riskim varken üzülme şöyle düşün en azından hamile kalabildiği ne işaret demişti ama hsg rahim filmi cektirdinmu ne zamandir çocuk istiyorsun kürtajdan sonra tüpler tikanabiliyormus diye okumuştum bir yerde.valla diyetisyen kontrolünde veriyorum kiloyu pcosa göre yazmisti bol yeşillik sebze tarzında. Açıkçası birazda niyetim tekrar tedaviye gitmek istememek çok yorucu süreç psikolojik olarak bitmiştim tedavi sürecinde ben oğlum 4 5 yaşına gdlince olsun ikinci diyordum fakat 2 farklı doktora gittim ikiside ilerde düşük anne olma şansın tedaviye başlarsan iyi olur deyince bende evde kendi kendime araştırıp cabalayim dedim Rabb im isteyen herkese nasip etsin insallah

Eklentiler

• IMG_20240131_165500.jpg
    IMG_20240131_165500.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240131_162612.jpg
    IMG_20240131_162612.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 69
Bu arka plan kahve beyaz olan testi bugün yaptım ve ovulasyon günü bugün gösteriyor diğer beyaz arka planda aynı testin 10. Dk sı bugün yumurtlama mi gorunuyor anlamadım lütfen yardım edermisjniz

kızlar sorum olucak size... çift çizgi çıkınca mı ilişki değerlendirilir yoksa pozitif çıkıp silikleşince mi? silikleşice yumurta çatlıyor o zaman ilşki olmuyor mu

kızlar sorum olucak size... çift çizgi çıkınca mı ilişki değerlendirilir yoksa pozitif çıkıp silikleşince mi? silikleşice yumurta çatlıyor o zaman ilşki olmuyor mu
Siliklestigi gün daha önemli o zaman çatlamış oluyor o gün ilişki olursa tutma ihtimali daha yüksek oluyor

X