İlk Gece Korkusu

girmiştir baya da sen farkına varmamıssındır ..öyle ucunun azıcık gırmesıyle olmaz kız :)))

ilk gecem de alkollüydüm bende sarhoş olup hertarafa cıkarmıstım ..

yazık cocacıgımın hayallerı suya dusmustu :)

benden dolayı hemen basaramadık o ısı ama basarınca ne yanı bu kadar mı dıyıp sarılıp ona ağlamıstım :) çok az kan gelmıstı ...agrı fılanda hıc olmadı..

korkulcak bırsey yokmus :)

girmiştir baya da sen farkına varmamıssındır ..öyle ucunun azıcık gırmesıyle olmaz kız :)))

ilk gecem de alkollüydüm bende sarhoş olup hertarafa cıkarmıstım ..

yazık cocacıgımın hayallerı suya dusmustu :)

benden dolayı hemen basaramadık o ısı ama basarınca ne yanı bu kadar mı dıyıp sarılıp ona ağlamıstım :) çok az kan gelmıstı ...agrı fılanda hıc olmadı..

korkulcak bırsey yokmus :)

ayy darısı bana yeni evlencek tüm arkadaşlara...korkuyorumm ama korkmuyorumda karışık bşykaydirigubbakcemile3

heyoooo,beni merak edenler var sağ salim geldim arkadaşlar,dün balayından döndüm herşey harikaydı,ilk gecem de biraz heyecanlı geçti ama alkollüydüm,çok afedersiniz ama tam girmedi yani başı bile azıcık girdi,ama bekaretim bozuldu yani :)) adet kanının 3.günü gibi azar azar geldi 2 gün,2.denememizde tekrar kan geldi ama çoook azıcık bişey,tam girmesi ne kadar sürer kızlar,canımı acıtmamak için kıymıyo da kocacığım bana :))

oo kimler gelmişşş.ay ne kadar da korkuyodun demi.naptın sürdünmü anestolü:)benimde ilk denemem de azcık girmişti.ikincide anestolle devam ettik.tam girdi o zaman afedrsiniz:) yani 2.de oldu.senin de fazla sürmez merak etme yakındır:)))herşeyin yolunda gitmesine sevindim.ömür boyu mululuklara.s.

bende çok merak ediyordum hatta çok korkuyordum internetten bile araştırdım ama kimse anlatmadı biliyormusun ama korkacağın gibi hiç bişey yok ayrıca kanda ilk bezle sil geldiği belli olur sonra hemen ayağa kalkıp yatağa otur içinde kalmasın canım

Arkadaslar aslında kanamaması da kötü ya kan hiç gelmeyen var mı aranızda?bir arkadasımda hiç kanama olmadı ,birinde cok az pembemsi olmuş birinde de yoğun olmuş..ben cidden sırf bu yüzden geriliyorum ya kanamazsa diye..esnek çıkan var mı aranızda agustosa kadar yusuf yusuf gezicem..

nilt hayırlı olsun :) benimde 2 ay var bakalım :eek:
teşekkür ederim şekerim,a.s.

oo kimler gelmişşş.ay ne kadar da korkuyodun demi.naptın sürdünmü anestolü:)benimde ilk denemem de azcık girmişti.ikincide anestolle devam ettik.tam girdi o zaman afedrsiniz:) yani 2.de oldu.senin de fazla sürmez merak etme yakındır:)))herşeyin yolunda gitmesine sevindim.ömür boyu mululuklara.s.
ayy birsamcım 2.denemede sürdüm ama biraz yaktı gibi,her deneme de azar azar kanıyo ve deneme arası 2şer gün ara verdim aksi gibi de 4 gündür reglim kafayı yedi valla benim kidelikafadulden
canim 1 hafta ya kadar acilir merak etmekaydirigubbakcemile3
zaten hafif ucu giriyo hemen kanıyo bırakıyorum etresi gün devam,yavaş yavaş açılıyo sanırsam:eek:
bende çok merak ediyordum hatta çok korkuyordum internetten bile araştırdım ama kimse anlatmadı biliyormusun ama korkacağın gibi hiç bişey yok ayrıca kanda ilk bezle sil geldiği belli olur sonra hemen ayağa kalkıp yatağa otur içinde kalmasın canım
zaten bizimkiler adettendir küçük bezlerden koymuşlardı yatağa o beze sildim hala da atıcam unutuyorum:jeyyar:

nilttt hayırlı olsunnn :)) denize yada havuza girdin mi merak ettim

evet canım 1 gün ara verdikten sonra denize de havuza da girdim napiim yaa dayanamadım,ama her giriş çıkışta bikinimi değiştirdim üşenmeden...:1hug:

ee kızlar hiç sesiniz çıkmamış kaç gündür:)) ben ilerletiyorum işi şükür,regl olduğum için 1 haftadır bişey yoktu ama 2 gündür tam gaz devam,çok afedersiniz ama yarısı girmiş durumda ayh çok utandım yaa:asigim:anestol da işe yaradı,kısacası deneyen arkadaşlarımın da dediği gibi korkulacak hiç bişey yokmuş,sadece ara vere vere yapmak(2 şer gün) acıyı azaltıyo buna şahit oldum yani..

Beni evlikten sogutan bir etken bu suanda erkek arkadasım var ileriye donuk bi birlikteligimiz var benimle evlenmek ıstıyor bende ıstıyorum ama ılk geceden cok korkuyorumsenağlama bana bı yol gosterın bu arada 20 yasındayım

yemek yemek gibi su içmek gibi insan bedenine haz veren mutlu eden birşeyden niye korkuyorsunuz anlamıyorum küçükte değilsiniz.merak etmeyin her genç kızın başına gelo hiç acımıyo korkacak bişey yok yani içini ferah tut:jeyyar:

Kızlar size ne dicem dün gece saat yarımda bi gürültüyle uyandım yan daireye gelin gelmiş damadı arkadaşları sırtına vura vura eve soktu neyse bayada kalabalık getirdi eve yeni evli çifti bunların varya sabaha kadar patırtıları bitmedi banyonun ışığı direk yansıyo bi kapanıyo bi açılıyo sabahda işe gelirken şakır şakır su sesleri geliyodu çokmu fesatım neyim su kuşları mübarek hiç sudan çıkmadılr:))

ee kızlar hiç sesiniz çıkmamış kaç gündür:)) ben ilerletiyorum işi şükür,regl olduğum için 1 haftadır bişey yoktu ama 2 gündür tam gaz devam,çok afedersiniz ama yarısı girmiş durumda ayh çok utandım yaa:asigim:anestol da işe yaradı,kısacası deneyen arkadaşlarımın da dediği gibi korkulacak hiç bişey yokmuş,sadece ara vere vere yapmak(2 şer gün) acıyı azaltıyo buna şahit oldum yani..

gıss niltt çok canın acıdı mı:KK43: :asigim:

Kızlar size ne dicem dün gece saat yarımda bi gürültüyle uyandım yan daireye gelin gelmiş damadı arkadaşları sırtına vura vura eve soktu neyse bayada kalabalık getirdi eve yeni evli çifti bunların varya sabaha kadar patırtıları bitmedi banyonun ışığı direk yansıyo bi kapanıyo bi açılıyo sabahda işe gelirken şakır şakır su sesleri geliyodu çokmu fesatım neyim su kuşları mübarek hiç sudan çıkmadılr:))

ayy aynısını bizde yaşıyoruz valla ehhehehe:eek:bence fesat değilsin valla doğru tahmindelikafadulden
gıss niltt çok canın acıdı mı:KK43: :asigim:

yok be şekerim,ilk sıra zorlanırken biraz acıdı,o an nasıl çığlık atmışsam eşim gülüyo kafam güzeldi ama(çığlık dediğime bakmayın kafam iyiydi ve kasılmışım o kadar abartı bi acı olmadı canım acaip tatlıdır da benim) iyi ki burdaki arkadaşları dinlemişim kendimi kasmicam rahat olucam dediğim an yavaş yavaş gelişti herşey tavsiye ederim rahat olun:eek:

ayy aynısını bizde yaşıyoruz valla ehhehehe:eek:bence fesat değilsin valla doğru tahmindelikafadulden

yok be şekerim,ilk sıra zorlanırken biraz acıdı,o an nasıl çığlık atmışsam eşim gülüyo kafam güzeldi ama(çığlık dediğime bakmayın kafam iyiydi ve kasılmışım o kadar abartı bi acı olmadı canım acaip tatlıdır da benim) iyi ki burdaki arkadaşları dinlemişim kendimi kasmicam rahat olucam dediğim an yavaş yavaş gelişti herşey tavsiye ederim rahat olun:eek:

aynen benimde canım pek tatlıdır :) iyi hadi sen fazla acı çekmeden atlattmışsın hihoyyyt
darısı başıma artık :1rolleyes:

X