İlk hamilelik belirtileriniz nelerdi

Hangi marka acaba testiniz benim testimde dönem belirtmemiş ya
Benim testim bu. Reglinin ilk günü 1 gün olarak sayarak 6 gün geriye gideceksiniz yani regliden önce 5.güne denk geliyor

Eklentiler

• IMG_6085.jpeg
    IMG_6085.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba kızlar biz 3 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz bebeğimiz olsun istiyoruz fakat olmadı bu ay 6 7 pik 8 9 çatlama gördüm ovulasyon testimde 7 ve 8 i değerlendirdik fakat 2 gündür sık sık idrara çıkıyorum az su içtiğim halde bide sol kasıgımda iğnelenme gibi ara sıra sancılar oluyor ve yumurtlamadan sonra geçmeyen beyaz kremsi akıntı sizce döllenme hamilelik belirtisi olabilir mi 22 mayıs bat tarihim 😔

Ben 9 haftalık hamileyim ara sıra göğüs hassasiyeti dışında hiç bir belirtim yok.

Benim testim bu. Reglinin ilk günü 1 gün olarak sayarak 6 gün geriye gideceksiniz yani regliden önce 5.güne denk geliyor
Benimkinde de olası gebelikten 6-15 gün sonrası yazıyor ama İngilizce yarın bakıcaz bakalım çok merak ediyorum sonucu yarın yazalım mutlaka buraya inşallah ikimiz de pozitifi görürüz Rabbim tüm isteyenlere göstersin 🤲🏻🤲🏻🙏🏻

Benimkinde de olası gebelikten 6-15 gün sonrası yazıyor ama İngilizce yarın bakıcaz bakalım çok merak ediyorum sonucu yarın yazalım mutlaka buraya inşallah ikimiz de pozitifi görürüz Rabbim tüm isteyenlere göstersin 🤲🏻🤲🏻🙏🏻
Ayy inşallah bakalım sabahı nasıl edeceğiz :)

Canım benim testim negatif çıktı Allah sana nasip etsin inşallah 🙏🏻

X