İlk ilişkim yardım

busey12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
12
7
23
Kızlar yeni evlendik ilk ilişkim iki kez denedik girişte zarım yırtıldı çok az bir kanama oldu penis de 6-7 cm kadar giriyor ama sonrasında bir şeye değiyormuş gibi hissediyorum sanki etden bir doku gibi ve hafif bir acı oluyo öyle olunca bırakıyoruz başka bir platformda sorduğumda tecrübeli kadınların bazıları da aynısını yaşadığını ve o kısımda zorlayınca oranın açılıp orada daha çok kanama yaşayıp ondan sonra düzene bindigini söylediler sizlerden de ilk tecrübesinde böyle yaşayan oldu mu ne yaptınız yardımcı olursanız sevinirim🥰

Kızlar yeni evlendik ilk ilişkim iki kez denedik girişte zarım yırtıldı çok az bir kanama oldu penis de 6-7 cm kadar giriyor ama sonrasında bir şeye değiyormuş gibi hissediyorum sanki etden bir doku gibi ve hafif bir acı oluyo öyle olunca bırakıyoruz başka bir platformda sorduğumda tecrübeli kadınların bazıları da aynısını yaşadığını ve o kısımda zorlayınca oranın açılıp orada daha çok kanama yaşayıp ondan sonra düzene bindigini söylediler sizlerden de ilk tecrübesinde böyle yaşayan oldu mu ne yaptınız yardımcı olursanız sevinirim🥰
Bir yere çarpar gibi olan kısım

Kadının üstte olduğu pozisyonlarda hala oluyor.İdrar torbası ya da adını hatirlayamadim rahim ağzında bir et oluyor ona çarpıyor.Kayganlastirici kullanın kasiyorsunuzdur kendinizi
Kayganlastirici kullanıyoruz kasilmiyorumda aslında sakinim gayet ama o kısma gelince zorlamayalim mi o zaman

dayanamıcağın kadar bi acı oluyor mu yoksa değmesinden mi rahatsız oluyorsun sen ?
Peki ilkinde nasıl o kısmı aşıp yapabildiniz çünkü aşılmicakmis gibi hissediyorum
Yani aşılcak bişey yok, eğer çok rahatsız edici boyutta olursa (regli dönemime yakın acılı olur genelde) pozisyon değiştiririz..

Zarım mı yırtıldı, ay ne korkunç ifadeler bunlar ya, akışına bırakıp sevisin iste, irdeleye irdeleye giderseniz isiniz zor.
Pardonda, kızlık zarını farklı bi şekilde nasıl ifade etsin kız? Ne kadar kötü kalplisiniz.. Yeni evlenmiş, tecrübesi var ya da yok, birşey sormuş.. Asıl sizin ifadeniz hiç hoş değil.

İlk ilişkide ben pek bişey hissetmedim. Zorlanma gibi bir durum da olmadı açıkcası. Dediğim gibi sadece regli dönemine yakın çok hissediyorum
Anladımm ben birazcık acı hissediyorum ve sanki orada bişey var oradan geçmiyor gibi oluyor başka platformda sorduğumda bazı kadınlar o kısımda da bir zar gibi parça bulunup asıl kanamalarının orada olduğunu söylediler ama ben yine de şüphelendim buradan da sormak istedim

Yok yok. Çok kendini dinlememeye ve oraya odaklanmamaya çalış, ne kadar ‘ay bu sefer değcek mi acaba’ diye düşünürsen o kadar oluyo çünkü. Takma hiç. Çok rahatsız ederse pozisyon değiştir dediğim gibi

pozisyondan kaynaklanıyor olabilir. Zar bir tanedir kanayan yer de bir tane, yani içeride ayrı, girişte ayrı zar yok. zar giriştedir ama tam yırtılmadıysa daha yırtıldığında ikinci kez kanayabilir.

kız benim ilkimde kan vs olmadı, acaba mastürbasyon yaparken mi kendimi yırttım😂😂
Benim de olmadı ilk cinsel deneyimimde.Çünkü yeterince kaygandım.Daha sonrakinde oldu ama.
Zar ve kan gelmesi birbirinden bağımsız şeyler.Kan zardan gelmiyor,içerden geliyor.Yeterince kayganlaşmadan başlanınca hele ki tecrübeniz az/yoksa zedelenip kan geliyor.

X