ilk kez cinsel ilişki yaşadım..

sevgilimle internetten tanıştık 1 küsür yildir sevgiliyiz ve farklı şehirlerde yaşıyoruz. tanışmamızdan beri iliskimizde cinselliğin yeri büyük ve vajinaya girmek disinda da her şeyi aşağı yukarı denedik. o benim ilk elini tuttugum erkektii fakat hem yaşı hem hayatı yaşayış şeklinden ötürü benim yaşımdan çok kizla birlikte olmuştur o. benim için bekaretin onemi olmadığından yapalım diyordum ama o benim hazır olmadığımı düsündügümden istemese de artik hazir oldugumu düsünmüs olsa gerek ki ilk kez “gerçek” anlamda seks yaptık. bekaret hiç önemli değildi benim için ama şu an nedense yaptığımız günden beri çok duygusalım ve uzak mesafe ilişkimiz var bir gün onda kaldım o gün yaptık ve eve döndüm sonraki gün. içimdeyken canımın acısından değil ama sebepsiz bir şekilde ağlamaya başladım bir yandan ağlıyor bir yandan gülüyordum deli gibi. o gece o andan sonra da tüm gece kollarinda ağladim ve bacaklarım başta olmak üzere tüm vücudum titredi. yan yanayken bebek gibi davranıyor çok iyi geliyor ama bu onemli hassass zamanımı tek başıma evde onsuz geçirdigim icin belki de bilmiyorum ama kötü hissettim. ayrica aramizda bayağı yaş farkı var ve onun benim bildiğim 3.-4. falan bir kizin ilki olmasi.. hayatina birçok kişi girmiş cikmis fakat o benim ilk iliskim. işte bunlar sorun değildi benim için o beni seviyor ben onu seviyorum ama şimdi nedense bunlara takılmaya başladım sanki benim için çok özel olan bir an onun için hiç de özel değilmiş gibi geliyor veya ayrıldıktan sonraki ilişkilerimde artik kimsenin beni öyle masumiyetimle görmeyeceğini düşünüyorum ve bu beni üzüyor. masumiyete karşı bir bağlılığım var ve artık masum olmadığımı düşünmek beni yipratiyor. en çok da onun için özel olmadıgımi düsünmek. her ne kadar o beni sevse de ve bilsem de geçmişi… sanki ayrılırsak ya da bir şey olursa ben onun için herhangi bir kız olacağım fakst o benim her konuda ilkim ve her şeyim olacak . böyle bir insanla bu ozel anımı ilk kez yasamak ve paylasmak, onun icin bir şey ifade etmedigini düsündügüm bir insanla, beni üzdü ve yıprattı. dediğim gibi öncesinde bekaret umrumda değildi ama şimdi sanki oldu bittiye geldi gibi hissettim daha özel olsun istermişim aslında… bilmiyorum.. yanlıs mı düsünüyorum?
Erkeklerin seks hikayelerinin yüzde yetmişi filan uyduruktur inanmayın öyle hemen. atıp tutmayı severler. Sen de atsaydin kafadan bisiler

Bunun üstesinden gelmek ilerleyen yıllarda zor olacak senin için. Bekaret bir zar tamam önemli değil lakin bundan sonraki süreçte maalesef ki Türkiye şartlarında bunu duyan her sevgilin seni sadece kullanmalık görecek. Gerçekten düzgün birine de çok geç denk geliniyor böyle olduğu için. Şöyle ki kariyerini tamamlayıp ayaklarının üzerinde durup ne ailene ne başka bir insana ihtiyaç duymadığın güne kadar maalesef ki Türkiye şartlarında bu incecik zar çok önemli, kimseye ihtiyacı olmayan kadınlara da zaten erkekler hayranlık duyduğu için kırıcı olamıyorlar ve kullanmaya çalışamıyorlar.. Bu arada kimseye ihtiyacı olmayan derken gerçekten kimseye ihtiyacı olmayan ailesiyle sıkı sıkı ya sağlam ve dingin ilişkileri olan kişilerden bahsediyorum, 20'li yaşlarda çıkıp da ailesine benim size ihtiyacım yok diyen kızlardan bahsetmiyorum. kendini kariyer ve karakter olarak tamamlamak 30'lu yaşları buluyor, hele ki saçma sapan insanlara üstüste güvenince zaman kaybı oluyor. Yani bu ilişkiden sonraki tüm ilişkiler hayat yolunda çelme gibi psikolojiye.
Ama ben kariyer yapmayacağım evleneceğim dersen evliliğinin bu adamla olmayacağını net bir şey maalesef Türkiye şartlarında çalışmayan çalışsa da gerçek anlamda güçlü olmayınca bunun bedeli kadına ödetiliyor evlilik içinde çok aşağılanma incinme kırılma oluyor.

Ha bu adam da hasta ruhlu fikrimce. Çünkü bir kızın ilki olmak ve sonra yanında olmamak üstüne de bırakmak ayrılmak vs. adamın ilki olduğu tüm kızların ondan sonraki savruluşlarının tüm vebali bu adamda. Her incindiğinde ona lanet edeceksin istemesen de... bunlar tecrübeyle sabittir. Yaşadığım için yazıyorum. Hepiniz bir annenin kuzusu narin ve zarif ruhlarınız kimseye kendinizi kullandırmayın.

Fantezisi böyle büyük ihtimalle. Görmeden tiksindim adamdan . Pedofili bile olabilir
Evet kız gerçekten 18 yaşındaysa, 1.5 yıldır beraberler adam hazır değilsin henüz diye kıza kendine güvenmesini sağladı ama oysa ki adamın kafasında reşit değil başıma bela olur düşüncesi vardı bende. Adam kaç yaşında acaba.

Adam belki evli bile olabilir.

Konu sahibi bence şuan pişmanlıklarını bırak ve uzak dur bu adamdan

sevgilimle internetten tanıştık 1 küsür yildir sevgiliyiz ve farklı şehirlerde yaşıyoruz. tanışmamızdan beri iliskimizde cinselliğin yeri büyük ve vajinaya girmek disinda da her şeyi aşağı yukarı denedik. o benim ilk elini tuttugum erkektii fakat hem yaşı hem hayatı yaşayış şeklinden ötürü benim yaşımdan çok kizla birlikte olmuştur o. benim için bekaretin onemi olmadığından yapalım diyordum ama o benim hazır olmadığımı düsündügümden istemese de artik hazir oldugumu düsünmüs olsa gerek ki ilk kez “gerçek” anlamda seks yaptık. bekaret hiç önemli değildi benim için ama şu an nedense yaptığımız günden beri çok duygusalım ve uzak mesafe ilişkimiz var bir gün onda kaldım o gün yaptık ve eve döndüm sonraki gün. içimdeyken canımın acısından değil ama sebepsiz bir şekilde ağlamaya başladım bir yandan ağlıyor bir yandan gülüyordum deli gibi. o gece o andan sonra da tüm gece kollarinda ağladim ve bacaklarım başta olmak üzere tüm vücudum titredi. yan yanayken bebek gibi davranıyor çok iyi geliyor ama bu onemli hassass zamanımı tek başıma evde onsuz geçirdigim icin belki de bilmiyorum ama kötü hissettim. ayrica aramizda bayağı yaş farkı var ve onun benim bildiğim 3.-4. falan bir kizin ilki olmasi.. hayatina birçok kişi girmiş cikmis fakat o benim ilk iliskim. işte bunlar sorun değildi benim için o beni seviyor ben onu seviyorum ama şimdi nedense bunlara takılmaya başladım sanki benim için çok özel olan bir an onun için hiç de özel değilmiş gibi geliyor veya ayrıldıktan sonraki ilişkilerimde artik kimsenin beni öyle masumiyetimle görmeyeceğini düşünüyorum ve bu beni üzüyor. masumiyete karşı bir bağlılığım var ve artık masum olmadığımı düşünmek beni yipratiyor. en çok da onun için özel olmadıgımi düsünmek. her ne kadar o beni sevse de ve bilsem de geçmişi… sanki ayrılırsak ya da bir şey olursa ben onun için herhangi bir kız olacağım fakst o benim her konuda ilkim ve her şeyim olacak . böyle bir insanla bu ozel anımı ilk kez yasamak ve paylasmak, onun icin bir şey ifade etmedigini düsündügüm bir insanla, beni üzdü ve yıprattı. dediğim gibi öncesinde bekaret umrumda değildi ama şimdi sanki oldu bittiye geldi gibi hissettim daha özel olsun istermişim aslında… bilmiyorum.. yanlıs mı düsünüyorum?
Yargılamak istemem sizi fakat ne kadar "bekaret önemli değil benim için"desenizde her bilincli genç kız için bence duygusal anlamda önemli olduğunu düşünüyorum. Bunu bakirelik önemli anlamında demiyorum. Duygusal olarak önemli diyorum. İnsan bi regl doneminde bile bazen ilgi istiyor duygusal oluyor heleki ilk ilişki bakirelik. Keşke tam tanımadığınız yaşça büyük birisine hemen güvenip kendisini açmasa genç bekar kızlar. Heleki üç dört kişinin ilki olmuş diyorsunuz. Üç dört kişiyle "ilki"birde. Bu bir denk gelme midir. Yoksa bilinçli bir durum mu bana güvenilir gelmedi. Yorumlarda yazanlar 18 yaşında olduğunuzu yazmış ona istinaden diyorum,sizin hazır olmanızı mi bekledi yoksa reşit değilsiniz diye mi bekledi. Herkes eşiyle ilk ilişkisini yaşamak zorunda değil elbette özgürlük var bu tarz tabularada gerek yok ama sevdiğiniz bi adamla gerçekten severek evlenip birlikte olmak özel aninizi güvendiğiniz mutlu bir ortamda balayinda yaşayıp ertesi gün sarılarak uyanmak varken. Siz ilişki yaşayıp adamın yanından kalkıp gidip ailenizde yaşıyorsunuz tek gecelik gibi. Neden kendinize böyle şeyler yasatiyorsunuz. Bence bu duygusallıklari bu nedenle yasiyorsunuz

Yargılamak istemem sizi fakat ne kadar "bekaret önemli değil benim için"desenizde her bilincli genç kız için bence duygusal anlamda önemli olduğunu düşünüyorum. Bunu bakirelik önemli anlamında demiyorum. Duygusal olarak önemli diyorum. İnsan bi regl doneminde bile bazen ilgi istiyor duygusal oluyor heleki ilk ilişki bakirelik. Keşke tam tanımadığınız yaşça büyük birisine hemen güvenip kendisini açmasa genç bekar kızlar. Heleki üç dört kişinin ilki olmuş diyorsunuz. Üç dört kişiyle "ilki"birde. Bu bir denk gelme midir. Yoksa bilinçli bir durum mu bana güvenilir gelmedi. Yorumlarda yazanlar 18 yaşında olduğunuzu yazmış ona istinaden diyorum,sizin hazır olmanızı mi bekledi yoksa reşit değilsiniz diye mi bekledi. Herkes eşiyle ilk ilişkisini yaşamak zorunda değil elbette özgürlük var bu tarz tabularada gerek yok ama sevdiğiniz bi adamla gerçekten severek evlenip birlikte olmak özel aninizi güvendiğiniz mutlu bir ortamda balayinda yaşayıp ertesi gün sarılarak uyanmak varken. Siz ilişki yaşayıp adamın yanından kalkıp gidip ailenizde yaşıyorsunuz tek gecelik gibi. Neden kendinize böyle şeyler yasatiyorsunuz. Bence bu duygusallıklari bu nedenle yasiyorsunuz
Teşekkür ederim yazınız icin. bu adaml ile buluusp ılıskı yasama sebebım çirkin oldugumu dusunmem ve onun bırcok kadınla bırlıkte olmus olmasının bende "hmm ne kadar cırkın olursam olayım illa ki daha çirkinin görmüştür, vucudumu, selulıtımı, batıklarımı, cırkın yuzumu, kötü cildimi umursamaz dıye dusunerek bulustum. seven ınsan zaten umursamaz bunun bılınnındeyım ama bu benım kendımı asamadıgım bır konuydu. o sebeple onla bulustum ve bu sekılde ılerledı iste... benım ılıskıler acısında saglıksız dusuncelerım var bu sekılde ve hep benı cok kotu etkılıyorlar. ornegın karsımdakı ınsanın benı benden cok dusunmesı gerektıgını dusunuyorum. onun beni dusunmesını ve ne zaman hazır oldugumu soylemesını bekledım hep buyuk de oldugu ıcın bunu ona bıraktım ve hep benım ıcın her an okay gıbı davrandım ki öyleydi. ama yıne de onun benı dusunmesını bekledıgım ıcın ıcten ıce sanırım sonrasında dusunmemıs gıbı kotu hıssettım. bılmıyorum. onun garip bir adam olmasının yanında ben de iliskisel acıdan mukemmel toksık bır ınsanım sanırım. kötü ve sağlıksız beklentılerım var gibi.

X