İlk tanışma

mavi21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
606
701
33
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde ortak iş vasıtasıyla biri ile tanıştım. Sonra bir kahve içebilir miyiz diye mesaj attı… 2 hafta yazıştık dün görüştük… beni tanımak istediğini söyledi… ben de seni tanımak isterim dedim … ancak geçmişte yaşadığım ilişkiden dolayı güven problemim var… kendisine dürüst samimi olabilecekse bu sürece devam edelim diye sordum ardından günaydın yazdım o da sabah sadece günaydın yazmış…sizce benim tavrım yanlış mı oldu…yardımcı olabilir misiniz ?

Ayy geçmisten gelen guven problemim var muhabbeti cok sogutucu bir sey. Kimse gecmis ilişkinin izleri icin caba harcamak zorunda degil.
Bi de ne diyecek adam yok ben durust ve samimi olamayacagim diyip kalkacak mi o an? 🙄keske boyle yapsalar o ayri ama kimse kendine yakistirmaz.

Gorusmenin ardindan ilk yazan ben olmazdim bu arada.

Aslında şöyle oldu o masada ben seni tanımak isterim dedi ben o anda cevap veremedim kalkarkende teşekkür etmeyi unutmuşum… teşekkür ettim sonra oda nasıl geçti diye başladı…ben biraz korkuyorum en azından güven veremeyecek bir insansa baştan söylenmesi yerinde olur diye düşündüm…

Merhaba arkadaşlar, geçenlerde ortak iş vasıtasıyla biri ile tanıştım. Sonra bir kahve içebilir miyiz diye mesaj attı… 2 hafta yazıştık dün görüştük… beni tanımak istediğini söyledi… ben de seni tanımak isterim dedim … ancak geçmişte yaşadığım ilişkiden dolayı güven problemim var… kendisine dürüst samimi olabilecekse bu sürece devam edelim diye sordum ardından günaydın yazdım o da sabah sadece günaydın yazmış…sizce benim tavrım yanlış mı oldu…yardımcı olabilir misiniz ?
İlk tanısma?

Hmm peki

Aslında şöyle oldu o masada ben seni tanımak isterim dedi ben o anda cevap veremedim kalkarkende teşekkür etmeyi unutmuşum… teşekkür ettim sonra oda nasıl geçti diye başladı…ben biraz korkuyorum en azından güven veremeyecek bir insansa baştan söylenmesi yerinde olur diye düşündüm…

Kimse bunu baştan söylemez ki, zamanla anlarsın.

Ne diyecekti adam ben güven vermiyorum sana, güvenilecek biri değilim, baştan söyleyeyim görüşmeyelim o yüzden mi?

Bebeişim haklısın tabi ki madem artık bu konuda deneyimin var adamı gözleyeceksin. Adamın evet ben güvenilmez bir tipim yatıp kalkıp kaçmak istiyorum diyecek hali yok ya :KK51: İlk günden adama böyle şeyler demen adam tarafından da itici, belki güzel olabilecek bir işe ilk gündne ültimatom karıştırmışsın. Yanlış yoldasın. Onun yerine adamı ilk 1 ay çok iyi gözlemle gevşek mi değil mi, gelecek planlarında ciddi ilişki var mı yok mu....

Evet yanlış güven probleminiz sizi ilgilendirir geçmiş yaralarımız için alakasız insanları tedirgin etmek yanlış doğrusu kendi sorunlarınızı çözüp yeni insanlarla görüşmeye başlamak bunu bana bir erkek söylese öff bitmedi güven problemim var taktikleri der engeller geçerim inanmam bile

Bebeişim haklısın tabi ki madem artık bu konuda deneyimin var adamı gözleyeceksin. Adamın evet ben güvenilmez bir tipim yatıp kalkıp kaçmak istiyorum diyecek hali yok ya :KK51: İlk günden adama böyle şeyler demen adam tarafından da itici, belki güzel olabilecek bir işe ilk gündne ültimatom karıştırmışsın. Yanlış yoldasın. Onun yerine adamı ilk 1 ay çok iyi gözlemle gevşek mi değil mi, gelecek planlarında ciddi ilişki var mı yok mu....
Yorumunuz için teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım sanırım ben biraz tedirgin davrandım.

Daha tanışma faslında bu kadar ilerisini konuşmak beni de korkutuyor. Önce bir iki kahve icseydiniz.

Geçmişten gelen güven probleminiz var diye güvensiz olacak kişi ay bu kız hassasmış farklı davranayım demez. İnsan zaten neyse odur. En fazla bir süre mış gibi yapar.
Herkesin sorunları var sonuçta.
Ben seni üzerim pardon diyip gitmeyecektir adam siz güven istediniz diye.
Bence bu olay bir tek bana denk gelmiştir bir başka insana denk gelmez o da karşı tarafın kendi anormalliğinden 😄
Yeni tanıştığım biri ikinci buluşmamızın sonunda ben hiçbir şey söylemeden ben ilaç kullanıyorum, psikolojim iyi değil, şimdi ilişkimiz ilerlese ve ben kafamda seni elde ettiğim an senden soğuyacağım. Böyle bir kişiliğim o yüzden sana dürüst olmak istedim görüşmeyelim demişti 😄 Böyle insanlar bir tek o örnekte olur bir de filmlerde.
Geçmişten gelen güven sorunlarım var diyerek ilişkinin en güzel olacak anlarını sorunlarla başlatıyorsunuz.

Ayy geçmisten gelen guven problemim var muhabbeti cok sogutucu bir sey. Kimse gecmis ilişkinin izleri icin caba harcamak zorunda degil.
Bi de ne diyecek adam yok ben durust ve samimi olamayacagim diyip kalkacak mi o an? 🙄keske boyle yapsalar o ayri ama kimse kendine yakistirmaz.

Gorusmenin ardindan ilk yazan ben olmazdim bu arada.
Mesela aldatan , şiddet gösteren, dolandıran erkekler hep ilk görüşmede bunları söylüyormuş asdfg . Beklentilerini sıralamak karşı tarafa bana rol yapmak demek gibi bir şey

Adam ben katilim hırlı hırsızım çok kötü biriyim çapkınım lafıma güven olmaz der mi Allah aşkına😅

Dünya üzerinde bir insan yoktur ki; ben güvenilmez, yalancı biriyim, hiç samimi değilim desin. Herkes kendini güvenilir, dürüst, samimi şeklinde tanıtır. Yalan olduğu için değil. Herkes kendini böyle sanır :) Kime sorsan haksızlığa gelemez, hep dürüstlüğünden kaybetmiştir :)) soru cevap şeklinde birini tanımak imkansız. Bir de ilk tanıştığım biri bana geçmişten dolayı güven sorunum var falan derse "öff ben mi iyileştirecem bana ne" der, ilerlerim.

erkekler bunu söylemez ki , ama ben sana güven veremem diye kim kime kendini pazarlar :d saçma olmuş sen bişey söylemeyeceksin notunu yaşadıklarınla vereceksin ve irrite eder bir önceki ilişkin seni ilgilendirir onunla yaşadığın güven problemlerini bir başka erkekle değil önce kendi içinde kendın çöz başkalarına lanse edersen millet topuklar anında

X