İlk tüp bebek süreci negatif olanlar

Merhaba bende negatif aldım dondurulmuş transfer yaptırıcam rahim filmimiz nasıldı acaba
Rahim filmi sonucum temizdi elime temiz kağıdı verdiler sonra ben tüp başlamadan önce 6 ay kendm denedm doktorum rahm filmi görüntüsünde buğulu alan gördü transfer öncesi histeroskopi yapıcam dedi meğer rahime yapışık polip varmış onları temizledi transfer oldum 8. Haftada düşük yaptm bebek tutmuştu. Rahim filmi görüntüsünü birçok doktora gösterin ben boş yere 6 ay kaybettim doktor.görmese temiz dye direk transfer olurdum

Negatif değil de kürtaj olmak zorunda kaldım bende 😔 ilk denemem 5. Gün 2 embriyo transfer edildi değer düzenli yükseldi tek kese görüldü bebek de görünür gibiydi ama kalp atışı alınmadı 8 haftalıkken kürtaj oldum 😔 hiç olmasa daha iyiydi bu çok yıpratıcı oldu çünkü aralık ayında kürtaj oldum yeni yeni toparlıyorum doktorum nisan ayındaki adetinde gel dedi 2. Transfer için bayrama denk geliyor diye erteledim bu ayın sonundaki adetimde gideceğim.. dondurulmuş 6 embriyom var ama kalitelerini bilmiyorum bakalım süreç nasıl ilerleyecek hemen transfer olacak mı rahim ne durumda.. herkes tedaviden sonra kendiliğinden hamile kalırsın diyor ümit etmekten her ay ümitlenmekten çok yoruldum
Çok gecmis olsun zor bir durum. Maalesef bizim durumumuzda olanlarin ümit etmekten ve mücadele etmekten başka çaresi yok. Ben 2. Transferi haziran sonu temmuz başı gibi düşünüyorum, tabi o zamana kadar ovu testleri ve keçiboynuzu çörek otu kürüyle denemeye devam edeceğim. Bir de bol bol dua...

Sonradan olan yakışıklık ve polip olayını ne zaman farkettiler Allah yardımcınız olsun nolur üzülmeyin şu mübarek ayda Allahım yardım etsin inşallah
Amin hepimize yardım etsin Rabbim, negatiften sonra kontrole çağırdı doktorum adet olunca baksrken yapışıklık var gibi geldi dedi. Bir histeroskopi yapalım dedi

Rahim filmi sonucum temizdi elime temiz kağıdı verdiler sonra ben tüp başlamadan önce 6 ay kendm denedm doktorum rahm filmi görüntüsünde buğulu alan gördü transfer öncesi histeroskopi yapıcam dedi meğer rahime yapışık polip varmış onları temizledi transfer oldum 8. Haftada düşük yaptm bebek tutmuştu. Rahim filmi görüntüsünü birçok doktora gösterin ben boş yere 6 ay kaybettim doktor.görmese temiz dye direk transfer olurdum
Benim gördü filmi tek tüpte hafif genişleme var dedi böyle de tutan çok oldu dedi belki de orda bişey vardı sıvı falan ondan olmadı of of

Görmediler ben 4 ayrı doktora gittm hiçbiri filmde görmedi sonuçtada temiz yazıyordu zaten. Sizin hiçmi tutmadı düştümü
Negatif tutmadı ilaçları bırakıp adet oldum 😔 peki film de görmedilerse nasıl gördüler ultrason falan mı yaptıklar bilgileriniz önemli benim için ikinci transfer öncesi herşeye dikkat etmem gerekiyor

Amin hepimize yardım etsin Rabbim, negatiften sonra kontrole çağırdı doktorum adet olunca baksrken yapışıklık var gibi geldi dedi. Bir histeroskopi yapalım dedi
Anladım bende şuan adetim ama doktor izinde bakalım bana ne diyecek adetliyken bakmadı mı daha önce bu doktorlar ilginç bana bakmıştı sadece kist gördü şuan ne yapıyorsunuz

Negatif tutmadı ilaçları bırakıp adet oldum 😔 peki film de görmedilerse nasıl gördüler ultrason falan mı yaptıklar bilgileriniz önemli benim için ikinci transfer öncesi herşeye dikkat etmem gerekiyor
Rahim filmi görüntüsünde buğulu alan vardı tabi 3 doktor buunu farketmedi ama kendi doktorum çok net şekilde histeroskopi yapmadan transfer etmem dedi gerçekten polip vardı aslında doktor işi şans işi bize ne deseler ona inanıyoruz çünkü bilmiyoruz

Ter temiz hiç bir şey çıkmadı , sonomed kadıköyde yapdırmışdım kasımda 2023
Canım bende bugün soru sordum Sonomed Kadiköy hakkında ama kimse görmedi yada yazmadı adetten kaç gün sonra çekiliyor ve sen hangi doktorda Sonomed de çektirdin İclal hoca ve cevat hoca varmış

Canım bende bugün soru sordum Sonomed Kadiköy hakkında ama kimse görmedi yada yazmadı adetten kaç gün sonra çekiliyor ve sen hangi doktorda Sonomed de çektirdin İclal hoca ve cevat hoca varmış
Bende cevat hocaya çektirdim regl bittiği işk hafta gel demişlerdi bana yumurtalama başlamadan biter bitmez çekilmeli

Görmemişim ben adetın 7-8 cı gunu ıdı, cınsel bırlıkdelık olmaz regl de sora , iclal hoca yapdı sıfır ağrı vardı , o zaman 3 bındı şimdi zam gelır ben kasımda olmjşdum

Görmemişim ben adetın 7-8 cı gunu ıdı, cınsel bırlıkdelık olmaz regl de sora , iclal hoca yapdı sıfır ağrı vardı , o zaman 3 bındı şimdi zam gelır ben kasımda olmjşdum
Anladım canım teşekkür ederim inşallah hemen çekilirim bende randevu kaç gün kaç ay sonra verdiler hatırlıyor musun acaba

X