İlk zamanlar

hissizkedicik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2023
22
19
23
Hrkese iyi günler, daha önceki konularimda hiç sevgilimin olmadığını, birisiyle konuştuğumu onunda sapık çıktığını söylemiştim. O zamandan bu zamana konuştuğum herhangi biri olmadı flört anlamında. Şimdi de konuştuğum biri var arkadaştık ama samimi değildik. Cocuk tanıdığım kadarıyla çok efendi biri gibi arkadaşça bulusmustuk ancak flört anlamında hiç bulusmadik. Bir haftadır telefondan mesaj üzerinden konuşuyoruz tabi buna konuşmak denirse mesajlara anında bakıyor, halimi hatrimi soruyor, yazmadigimda unutuldum şeklinde kendini hatirlatiyor ancak o kadar ne bir konu açabiliyor ne de onu uzatabiliyor hayatımda hiç birisiyle konuştuğumda bu kadar tıkandığimi hatırlamıyorum. Telefonda bile konuşamadiysak yüz yüze düşünemiyorum. Flört veya sevgililierinizle ne konusuyordunuz? İlk zamanlar ya da bu konuları benim mi açmam gerek sürekli anlayamıyorum. Sizce bir şans vermeli buluşmaliyim? Su an hiç bir şey hissetmiyorum. Bulusmasam da olur yani ama artık hayatımda birileri olsun istediğimden içimden bir ses şans ver diyor ama bir yandan da telefonda bile konusamadiysak yüz yüze nasıl halledicez bilmiyorum. Gerçekten bazen o kadar sıkılıyorum ki iyi geceler diyip yatıyorum. Yaşlar 24/28

Ay valla cidden merak ediyorum.Hele şu "asla sohbetimiz bitmez uzadıkça uzar saatlerce konuşuruz" diyen hanımların yorumlarını beklicem.Çoğunluk kişi de fark ettiğim ortak arkadaşları varsa onlar üzerinden çok muhabbet döndürdükleri fakat ortak arkadaşları da yoksa sürekli başbaşa takılıyorlarsa ne yapilabilir kiii

5 yıllık ilişkim var 5 yıldır konuşacak şey bitmedi. Başlarda zaten birbirimizin hayatını huyunu zevklerini anlayana kadar tonla konu konuşuluyor zamanla samimileştikçe yakın aile çevresi olayları akraba kavgaları, dedikodular kaoslar ve dramlar dökülüyor. Orta seviyede dert ortağı olunmuş oluyor yani. Sonra da siyasi fikirler, gündemdeki olaylar hakkında yorumlar (farklı fikirler varsa fena sarıyor yer yer saç baş yolduran bir seviye) iş okul çevresi olayları, gelecek planları, başarısızlık deneyimleri, rezil olunan anlar, en yakın çevre hakkında gündemler.. yani konudan bol ne var 😂

en sonuncu sevgilimle biz de artık tıkandığımızda bu konuyu bende düşünmüştüm
ve eski mesajlarımızı okumuştum
inanılmaz çok şey konuşmuşuz ve konular asla tıkanmamış
sürekli aramış mesela, sesimi duymak için aramış, bişeyler anlatmak için aramış
öylesine aramış vs ama günde en az 3-4 kere aramış
tabi sonradan biz de tıkandık bu tıkanıklık beni rahatsız etti ve uzaklaştım

Hrkese iyi günler, daha önceki konularimda hiç sevgilimin olmadığını, birisiyle konuştuğumu onunda sapık çıktığını söylemiştim. O zamandan bu zamana konuştuğum herhangi biri olmadı flört anlamında. Şimdi de konuştuğum biri var arkadaştık ama samimi değildik. Cocuk tanıdığım kadarıyla çok efendi biri gibi arkadaşça bulusmustuk ancak flört anlamında hiç bulusmadik. Bir haftadır telefondan mesaj üzerinden konuşuyoruz tabi buna konuşmak denirse mesajlara anında bakıyor, halimi hatrimi soruyor, yazmadigimda unutuldum şeklinde kendini hatirlatiyor ancak o kadar ne bir konu açabiliyor ne de onu uzatabiliyor hayatımda hiç birisiyle konuştuğumda bu kadar tıkandığimi hatırlamıyorum. Telefonda bile konuşamadiysak yüz yüze düşünemiyorum. Flört veya sevgililierinizle ne konusuyordunuz? İlk zamanlar ya da bu konuları benim mi açmam gerek sürekli anlayamıyorum. Sizce bir şans vermeli buluşmaliyim? Su an hiç bir şey hissetmiyorum. Bulusmasam da olur yani ama artık hayatımda birileri olsun istediğimden içimden bir ses şans ver diyor ama bir yandan da telefonda bile konusamadiysak yüz yüze nasıl halledicez bilmiyorum. Gerçekten bazen o kadar sıkılıyorum ki iyi geceler diyip yatıyorum. Yaşlar 24/28
Sosyal medyada tanışıpta daha buluşmadan konuşamadığın birisiyle buluşunca da sohbet edemezsin bence .Hani mesajda belki konu ilerlemiyor sesli aramada da mı öyle...ben bu şekilde adam akıllı konuşamadığım ama ilgimi çeken birisiyle buluşmuştum rezalet geçmişti.Sosyal medyada yapamıyorsan olmuyor kardeşim,çünkü sen hep konu açamazsın topu atacaksın o da geri atacak karşılıklı dönecek sohbet.Enerji uyuşmaması mı denir ne denir bilemiyorum da uyumlu olunca zaten konuşacak konu derdi olmuyor saatlerce usanmadan bi konudan konuşabiliyorsun.O yüzden bence konuşmayı kes sen bu kişiyle sadece senin çabanla olmaz,zaten isteseydi kendi bin takla atıp acaba ne konuşucaz derdine düşerdi sen düşme bırak.

Ay valla cidden merak ediyorum.Hele şu "asla sohbetimiz bitmez uzadıkça uzar saatlerce konuşuruz" diyen hanımların yorumlarını beklicem.Çoğunluk kişi de fark ettiğim ortak arkadaşları varsa onlar üzerinden çok muhabbet döndürdükleri fakat ortak arkadaşları da yoksa sürekli başbaşa takılıyorlarsa ne yapilabilir kiii
Ortak arkadaş olmasına gerek yok kafalar uyuyorsa, konuşacak konu birikimin de varsa laf lafı açıyor konuşuyorsun. Zaten o süreçte konuşmak için bahane arıyor insan illa bir konu açılıyor. Bence böyle durgun tıkanık ilişkiler zorlama ilerliyor.

Görüşün yüzyüze.Bikere bile olsa.O zaman belli olur az çok.Telefonda neyi ne kadar konuşacaksınız mesajla vs .Yani mimikler suratın şekli gülmek şaşırmak bunlar telefonda geçmiyor insana.Yerinizde olsam uzatmaz görüşür kararımı öyle verirdim.Daha yeni ise konu konuyu acmayabilir karşıdaki neyi nasıl seversiniz neye kizarsiniz nerden bilsin.Mesajla telefon konuşmasıyla şaka yapmak bile risk .Yanlış anlaşılabilir.Zaten yetmez bir ilerleme olmaz bu nedenle uzaktan yürütülen uzak mesafe ilişkileri bile tıkanıp bitiyor yüzde 80 i.Bence uzatmadan çok da beklentiye girmeden ön yargısız buluşun

X