Deri ve Cilt Hastalıkları İltihaplı kil dönmeleri

Askmeguestions

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
67
23
27
Merhaba iyi aksamlar,
Benim şöyle bir sorunum var
Her kadının batık sorunu oluyordur ama benimki oyle değil. O yuzden en baştan bunu belirtmek istiyorum. Benim derdim şu, tüylerimi aldiktsn sonra cikmiyorlar. Ben onlari sikarak cikarmata çalıştım. Irinli irinli oluyor genelde. Her ama her yerimde bu sekilde. Koltuk altimi alsam da aynisini oluyor bacagimi alsam da veya genital bölgede. Bu neden kaynaklanıyor bilen var mi ya da bunu yasayan. Bacaklarim mahvoldu. Iltihapli kil dönmesi seklinde. Ve tüyleri cikarmasi cidden cok zor.
Sürekli kese yapsam da çözüm degil çünkü derinin baya altinda iltihapla kapli oluyorlar genelde. Normal batik gibi degil.

Benim de o şekilde oluyor arkadaşım.
Bildiğim Bi çözümü yok.
Derimiz çok hızlı gözenek kapatıyor.
Gözeneği kapatmayan tek çözüm jilet.
Jilet yapıyorum ama ayni sorun hala oluyor. Cok üzgünüm ne yapsam care olmadi. Acaba bir sorun mu var diye düşünüyorum. Bunun icin doktora gidicem ama gitmeden biri varsa diye açtım yine de bu konuyu

Merhaba iyi aksamlar,
Her kadının batık sorunu oluyordur ama benimki oyle değil. O yuzden en baştan bunu belirtmek istiyorum. Benim derdim şu, tüylerimi aldiktsn sonra cikmiyorlar. Ben onlari sikarak cikarmata çalıştım. Irinli irinli oluyor genelde. Her ama her yerimde bu sekilde. Koltuk altimi alsam da aynisini oluyor bacagimi alsam da veya genital bölgede. Bu neden kaynaklanıyor bilen var mi ya da bunu yasayan. Bacaklarim mahvoldu. Iltihapli kil dönmesi seklinde. Ve tüyleri cikarmasi cidden cok zor.
Sürekli kese yapsam da çözüm degil çünkü derinin baya altinda iltihapla kapli oluyorlar genelde. Normal batik gibi degil.
Benim de aynı öyleydi ,
Hatta onları sıkarken sivilce gibi izleri kalmıştı 🙈

Lazer yaptırdıktan sonra ne iz kaldı , ne iltihap , ne batık.

Çare Lazer Epilasyon 👌🏻

fucidin pomadla herhangi bir nemlendiricyi karıştırıp, yani fucidini seyreltip kullanırsanız faydasını görebileceğinizi düşünüyorum. ben böyle yapıyorum, daha hassas bölgelerde fucidini tek başına kullanıyorum

Bendede ayni sorun vardi. Bende senin gibi herseyi denedim ama faydasini gormedim. Tek care laser. Ikinci seansdan sonra kizarikliklar ve sivicelerim azaldi. Sonra hamile kaldim tekrar jilet vurdum ve agda kullandim ayni sekilde kizarikliklar, kil donmeleri ve sivilceler olustu. Suan yine lasere gidiyorum ve kizarikliklarim azaldi sukur.

Merhaba iyi aksamlar,
Lazer epilasyon çaresi, pürüzsüz hale gelecektir

Cilt tipi ,kil tipi uyusmazligi ,yani deriniz killsriniza kalin kaliyor delip cikamiyor,
Lazer sizin tek cozumunuz

Merhaba iyi aksamlar,
Lazer epilasyon sonunda aynı zamanda batık poblemi de kalmıyor.

X