Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
kızlar bende 3 senedir imex kullanıormm ama artıkk bırktımm çnkii roaccutane kullanmayaa başladım arada çıkıncaa sürüormm ama alışkanlık oldu. eskiden tüm yüzüme sürüodum hortlak gbii oluodmm baştaa ama snradann güzell gözüküoduu.yaf bu tür ilaçlar çabukk yaşlandırıomuş die duydumm birazz korktum ondan da bıraktımm bu konu hakkındaa bilgisii olan war mı?*?http://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/uhm.gif

kızlar bende 3 senedir imex kullanıormm ama artıkk bırktımm çnkii roaccutane kullanmayaa başladım arada çıkıncaa sürüormm ama alışkanlık oldu. eskiden tüm yüzüme sürüodum hortlak gbii oluodmm baştaa ama snradann güzell gözüküoduu.yaf bu tür ilaçlar çabukk yaşlandırıomuş die duydumm birazz korktum ondan da bıraktımm bu konu hakkındaa bilgisii olan war mı?*?

canım sen ne kadar bir süre kullandın bu ilaçları bende iki ilacı kullanıyorum 1 aydır sanki sivilceler dahada bir arttı ayrıca izler için birşey kullandınmı

canm ben bu ilaçlarla 4. ayımdayım sivilce artmasının sebebi cilt altındakı yağın iltihabın deri üstüne cıkması benm de aynen öyle oldu sabret devam et yavaş yavaş yüzün durulacak berraklaşacak sakın tedavıyı aksatma ben ümıtsızlıge düşüp yarım bıraktım ama sonra devam ettım bu süreç normal sabret dr ilk zaman lardaki artış için uyarıyor zaten 3 4 ay geçmesi şart sevgiler

Imexi banada doktor vermişti
Sivilce değil ama fısırtılar vardı yüzümde
Ama yanında başka bi losyonda verdi
Imex geceleri losyon gündüzleri sürülecek dedi
Sebebini sordum
Gün ışığından dolayı gündüz sürülmeyecekmiş Imex
Diğeride özlleikle gün ışığı için gündüz sürülecekmiş
Şuan kullanmaya bıraktım
Ama sürüdğüm zamanlarda sabah sanki yüzümdeki tüm yağlar dışa kusuyordu

Son düzenleme:
kızlar bende 3 senedir imex kullanıormm ama artıkk bırktımm çnkii roaccutane kullanmayaa başladım arada çıkıncaa sürüormm ama alışkanlık oldu. eskiden tüm yüzüme sürüodum hortlak gbii oluodmm baştaa ama snradann güzell gözüküoduu.yaf bu tür ilaçlar çabukk yaşlandırıomuş die duydumm birazz korktum ondan da bıraktımm bu konu hakkındaa bilgisii olan war mı?*?

bu ilaçların yaslandırma gibi etkıleri ancak şu şeklde olablır kulanan ve etkısını bu yönde gören bırı olarak soyluyorum cıldın yagını azaltıyor kurutuyor ve hucrelerın bir şekılde işleyişini etkılıyor dolayısıyla cılt normal nemını kaybedıyor ancak bu şekıldedr dıye düşünüyorum

valla ben kullandım kızlar çok işe yarıyor gündüz sürmeyeceksiniz devlet karşılıyor devamlı yazdırıyorum bittikçe

Bir noktayı unutmuşum
Dr bana bunlar biitnce (Imex ve losyon)
Tekrar gitmemi cildi soyacak bişeyler vereceğini söylmeişti
benneyaptımkiAma ben gitmedim ki versin

cildim hassas...yaklaşık 1 aydır imex krem kullanıyorum...kısmen iyi geldi...gittikçe daha iyi oluyormuş gibi hissediyorum...sabuna da yakında başlıcam...

ben de kullandım imex'i fakat pek bi sonuç alamadım ben.ayrıca imex'i sürdükten sonra güneşe cıkmamamız gerekiyormuş yoksa leke olurmuş yüzümüz.doktor öyle demişti.ama çok etkili bi alaç değil bence yani bana iyi gelmedi.ayrıca yüzü pul pul yapıyor ve yüzün rengini değiştiriyor.

Aslında fondöten gibi kullanmak için değil
Bana Dr vermişti Ve geceleri sürmemi söyledi
Bi arakadaşında belirttiği gibi iz yapabilir
Gündüz için ayrı bi losyon vermişti
Gece gündüz ayırımı için özellikle uyarıştı Dr.
Ben gece yatmadan tüm yüzüme krem sürer gibi uygulayı yatıyyorum sabah yıkıyorum
Zaten sabah cildin tüm yağı çıkmış gibi oluyr

sakın gündüz fondöten niyetine kullanmayın leke yapıyor bende bi leke eksikti oda oldu imexin sayesinde

imexi bende kullanıyorum ve cok memnunum, bende sivilceler tek tuk cıktıgı için tum yuzume surmuyorum. pek dogru bi yöntem olmasa da :çok üzgünüm: geceden sivilceyi sıkıp üstüne imex suruyorum ve sabaha kurumus oluyor

arkadaslar benimde sizlere bir sorum olacak cevaplarsaniz cok sevinirim.Bende 4 aylik hamileyim ve cildim cok yagli daha oncede boyleydi zaten.Hamilelikle ilgisi yok.bunun icin bende imex krem kulanmak istiyorum acaba hamileykende kullanilabilirmi lutfen bana cevap yazarmisiniz simdiden tesekkurler.

prospektüsünde şöyle yazıyor...

GEBELİK VE LAKTASONDA KULLANIMI
Bugüne kadar Imex kullanımına iliskin teratojenik etki veya belirtiye ait bir bilgi bulunmamasına ragmen
hamilelerde ve emziren hanımlarda yapılmıs kontrollü çalısma sonuçları bulunmamaktadır. Bu nedenle bütün
ilaçlarda oldugu gibi hamilelerde kullanılması önerilmemektedir.

Son düzenleme:
imex kremi tek başınamı kullanıyosunuz, yanında başka bir kremdemi olamalı? kutusunun içindeki kağıtta bununla ilgili bir bilgi yok.

imexi sabah kulladındığımda oldu ama bi sorun yaşamadım...genelde geceleri kullanıyorum...cildi biraz kurutuyor gibi o yüzden nemlendirici de kullanmakta fayda var...şu anda sabahları nemlendirici akşamları imex kullanıyorum ve memnunum...umarım sorunu yanıtlayabilmişimdir bernaca...

Bu Imex 14 Yasindaki Bir Kiz çocuguna Sürülebilinirmi Bi Tanidigim Var Sivilceleri Yüzündenden Stres Yapmaya Basladi Ben Kullaniyorum Imexi Ama çocuklara Sürülebiliniyormu?

yanlış bişey demeyeyim ama nemlendiriciyi cilt hemen emer diye düşünüyorum...imex'ten 10 dk önce falan nemlendirici kullandığım oluyor...tekrar doktora danışma imkanın varsa daha doğru bilgi doktorundan alabilirsin...

ıste doktr bana aksm baska krem sabh baska krem dedi nemlendırıcı ne ara surcem
artık okuldan geldkten sora sureyım bari napayım yuzum kabuk kabk oldu bıde ımex suruyom felakakt gsteryo

ben sabah imex aksam tretın kullanıyodm sonra nemlendirici sürmek gerekti sadece ımexden 10 dk önce sürmemi soyledi dr sonra yıne aksam tretın den 10 dk önce yani aynı senin gibi böyle kullanabilirsincilt normale dönünce bırakıyosun yani

Benim dr. da tetradox ve imex kremi birlikte verdi , tetradox akşamları içilen antibiyotik bir de imex kremi sürmeden önce yüzüme sürmem için bir solisyon verdi onu da eczanede yapıyorlar ...
Bana doktorum çok güneşli havalarda sürme dedi imex 'i birde sadece sivilcelerin üzerine az miktarda sürmemi önerdi , yani kızlar fondoten gibi kapatıyor ama yoğurt gibi tüm cilde sürülmeyecek , netice de bir ilaç .
Ayrıca şunu da belirtmeliyim çok ilaç kullandım ama bu ilaçlar hem işe yaradı hem de yüzünüzde imex olunca moralim düzeldi :)

X