Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
benim cildim sorunsuz fakat ben yüzümü temizlemek
için imex sabun kullanıyorum 2 yıldır
ve yağlanmayı dengeliyor cildimi hiç kurutmuyor çok güzel bi temizleyici sabun
baskada bi temizlik ürünü kullanmıyorum

benim yüzümdede sivilce çıkmıo ama yaglanma parlama oluo.acaba bu imex sabun iyi gelirmi sizce?18tlymiş :bbo:

barbi sen diğer ilaç olarak ne kullanıyorsun

bana bi faydası olmadı.yada ben kullanamadm.nasıl kullanıyorsunuz ?

kızlar çokta kullanmayın sonra yüzü çok kurutuyorr.. eski haline döndürmek için çok uğraşırsınız. ama qenelinde qüzel bi sivilce kremi.

Eczanede satan kısı 6 senedir kullandıgını soyledi duzenli olarak ama hic bir zararı olmamış tavsiye ettide cildide gayet iyi. Bende 2 gündür kullanıyorum pürüzleşmeye başladı inşallah sonuç alırım.

Ben imex ve sebamed sabun kullandım ve faydasınıda gordum sanırım. doktorum onermişti. suan bıraktım ama 4-5 ay kullanmıstım 1 ondan 1 ondan kullandım. ama doktorun verdiigi sivilce ilacları pek etki etmedi. onu diger kozmetik tonikleriyle halletm. suan suratımda regl donemi haric sivilce cıkmıyo yara izlerm cogu kayboldu. suratım tertemiz. bence sabunu deneyin derim

yalnz beni cok kuruttu. muhahkak yagsız bi nemlendirici alın. ben salatalık ozlu bi krem alıp kullandım bunların yanında avondan.

eski sivilceli halimle pek resm cekmezdim ama ole kotu bi resmimi bulursam koymaya claısırım simdikiyle farkıda gorursunz :) pc formatlandıgı için rsm yok ama cd fln dokerm bi ara :)

sevgilerle

imex yüzümdeki kırmızımsi izleri + sivilceleri götürüyor mu bi şey söyleyin bana böyle hem yüzümü temizliyecek hemde sivilcelerimi götürürücek pürüzsüz bi cilddım olsun istiyorum ?

dısarı cıkarken kullanmaması gerekıyor.gunesten leke kalıyor cnku.ve gercekten etkılı.bana etkili oluyor.bazen dehiç olmuyor.ve dger kremler gibi yakmıyor

ben yeni başladım imexi kullanmaya ilk gün fazla sürmüşün temizlemesi zor oldu snra şimdi çok az ve sorunlu bölgelere yaymaya çalısıyrum..dktorum birde eritretin verdi aksam kullanıorum çok soyuyr yüzümü..sizce işe yarar m..kullananlar varsa cvp yazarsanız seviniirim...temizleme jeli kullansam nasıl olur

banada bugün doktor sivilcelerim için bu ilacı yazdı..
sabahları kullanıcakmışım,fondoten gibi kapatıyomuş,bu özelliği beni baya sevindirdi zaten,bakalım etkisi nası olucak..=)

Ben hem sabununu hemde imex kremini kullanıyorum düzenli kullanmadığım için kesin sonuç alamadım sivilcelere karşı ama biraz düzenli kulladığımda hemen farkediliyor.

cnm krem diyorsun ama krem olduğuna emin misin merhem de olabilir çünkü paketin üzerinde kremmi yazıyo merhem mi

Bende almayı düsünüyorum.
tüm syfları okuyamadım acaba siyah nokta yapıyo mu?
bnm zaten var da daha cok yapmasın? benneyaptımki

Kızlarr kac eczaneye sordum bulamadım ya :KK43: nette de bulamadım. bulan link atsın lütfen.

Bende imex kullanıyorum zaten çok sivilcem yoktu ama bi çıkınca 1 ay geçmiyodu baya yardımcı oldu :) fondoten renginde ama benim tenime çok gitmedi rengi bu arada ben 16 tl ye almıştım :)

Bende imex kullanıyorum zaten çok sivilcem yoktu ama bi çıkınca 1 ay geçmiyodu baya yardımcı oldu :) fondoten renginde ama benim tenime çok gitmedi rengi bu arada ben 16 tl ye almıştım :)

nerden aldın acaba? ben eczanelerde bulamadım da :KK43:

benm teyzem cilt doktoru bana da imexi söylmişti çok iyi geldi çok etkili bi ilaç

Kızlar beni bi aydınlatn ya. ben merhem almıştım. sürdüm ama fondöten gibi degildi seffaftı yani ayrıca cok yaglıydı. zaten vazelin varmş icinde. kremi de bulamıyorum ama cok almak istiyorm. nette de yok. napıcam benneyaptımki

X