İMPRYL kullanan kadın ve erkekler

Merhabalar,
35 yaşındayım. Daha önce hamile kaldım fakat turner sendromu nedeniyle bebeğimi kaybettim. Öncesinde FSH hormonum yüksek çıkmıstı. (11.04 çıktı) Bu hormon (FSH) kadınların yumurtalık rezervinin azaldığını gösteren uyarıcı bir hormonmuş fakat asıl önemli olan AMH mış. Tüp bebek yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızız fakat muhtemelen düşüneceğiz.
Doktorum yumurtamı güçlendirmek için İMPRYL önerdi. Araştırdığımda bunun bir ilaçtan daha çok bir vitamin takviyesi olduğunu kadının ve erkeğin kullanabileceğini gördüm. Kadının yumurta kalitesini arttırırken erkeğin sperm sayısını ve hızını arttırıyor. Dolayısıyla ikimizde kullanalım dedik. Güzel gelişmeleri size yazacağım. Hamile kalmayı planlıyorsanız mutlaka hormonlarınıza baktırın. FSH , AMH, özellikle D vitamini eksikliği var mı ve kan pıhtılaşması var mı? Bunların hepsi önemli. Ne kadar tedbirli gidersek o kadar iyi. Gerisi Allah’a kalmış. Umarım bu yazıyı okuyan herkes sağlıkla bebeğini kucağına alır. Sevgiler
Bizde tedaviye başlicaz eşim için aldık kullanıyor sonuçlar iyi olur inşallah

proxyfemini kullanırken yanında ayrıca folik asit kullanmaya devam ettiniz mi? Ne zormuş sağlıkla bir çocuk dünyaya getirmek 😞 sokaklarda insan dolu nasıl hepsi olmuş sağlıkla diye bakıyorum… Afrika da orda burda doğan çocuklar nasıl o kadar açlığın susuzluğun içinde doğuyor. Bu işim sonunda ya çocuk sahibi olacağım ya da bu alanda araştırma yapmaktan uzmanlık alacağım hayırlısı :)
Evet ya çingeneler mesela..sağlıklı beslenme yok,sokakda yaşıyorlar neredeyse ama pompiş sağlıklı bebişleri var maşallah ..sanırım bu iş nasip işi🤷🏼‍♀️

X