İncecik, ip gibi bir bel için: Hula hop!

Arkadaşalar zayıflatır mı acaba????Yoksa sadece sıkılaştırıyor mu??

Arkadaşalar zayıflatır mı acaba????Yoksa sadece sıkılaştırıyor mu??
Bel inceltmede kullanılıyor, yan karında bulunan can simidi denen yağları eritiyor. Ama zayıflamak için işe yaramaz, yanında yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim. Sadece bir bölgedeki kasları çok çalıştırıyor.

Her gün düzenli yapmak gerekir mi acaba? Çalıştığım için her gün yapamam herhalde...ancak hafta sonları yapabilirim diye düşünüyorum? Etki eder mi acaba???

Her gün düzenli yapmak gerekir mi acaba? Çalıştığım için her gün yapamam herhalde...ancak hafta sonları yapabilirim diye düşünüyorum? Etki eder mi acaba???
Ben akşamları dizi açıp dizi izlerken onun eşliğinde çeviriyorum. Eğer hiç oturacak vaktiniz yoksa hafta içileri, sabah kalkınca 5 dakika akşam yatmadan önce 5 dakika çevirebilirsiniz. Haftasonundan haftasonuna çok etki etmez diye düşünüyorum.

hiç yapamıyorum bunuda :/
Ben de hiç yapamıyordum, doğru boyda hulahop alınca kendim bile şaşırdım bunu yapabildiğime.

Daha önce hiç yapmadım :) Çocukken bile :))
Çocukken ben de yapamamıştım hiç. Çözüm doğru hulahopu seçmekte.

En büyük boy ve ağırlıklı hulahoplardan edinmeye çalışın. Alttaki ablamız da önce küçük hula hop deniyor ama yapamıyor, sonra yerden kendi göğsüne dek boy çapındaki dev bir ağır hula hopla o bile çevirebiliyor.

Akşamları çok yorgun geldiğim için sanmıyorum yapabileceğimi ama yine de deneyeceğim. Zevkli bir şeye benziyor :))

X