Bisküvi - Kurabiye Tarifi İncir Dolgulu Kurabiye - Tarsüt Sponsorluğunda

Bu pudra şekeri püskurtme şeysini nasıl yaptın anlat bana,beceremiyom beybi🤔🤔🤔

Telefonun profesyonel ayarı varsa enstantaneyi 1/250 veya üstüne getirin ama ortamın aydınlık olması gerekir ki siyah fotoyla karşılaşmayın. Spor gibi bir modu varsa bunda da yakalayabilirsiniz. Leğeni alın. Unu eleye eleye çekin. 5 veya 10 saniyeye ayarlayın mesela.

Telefonun profesyonel ayarı varsa enstantaneyi 1/250 veya üstüne getirin ama ortamın aydınlık olması gerekir ki siyah fotoyla karşılaşmayın. Spor gibi bir modu varsa bunda da yakalayabilirsiniz. Leğeni alın. Unu eleye eleye çekin. 5 veya 10 saniyeye ayarlayın mesela.
Ahhh kuzuummm ben ne anlarım bundan🥺

Fotografcimisiniz hanfendi :KK53: sadece tarifi güzel yapmak değil meseleniz çok iyi de cekmissiniz :super:

İvit 😬 Aslında makinede çok fotoğraf var da kim seçip paylaşacak? 🤣

Şahsi hesabımda yılda 3 tane vs paylaşıyorum 🙄 tembellikten 🤣 ya da kibarlaştırıp üşengeçlikten diyeyim 😬
Belli oluyor çünkü 😍 yemek fotoğrafçılığına aşinasınız. Daha sık paylaşmalısınız. Çok güzel 😍

X