İncir kürü lekelenme ve adet gecikmesi yapar mı ?

Ayy şuan ben şok okadar emindim ki kist yaptığına falan yedi gün geçti adetim hiç bi belirtim asla olmadı yerleşme kanaması dışında. Ben kist kanama yaptı sandım tabi oda adetimden beş gün önce olmuştu artık bende ada çayı yada söktürücü içmek için test yapayım ne olur ne olmaz diye test aldım yapamadım dün demin yaptım ve ben şok kü hala inanamıyorum sağlık oxağına gidicem. Test çizgisinden bile koyu çıktı incirin yan etkisi hamilelik oldu sanırım çok şükür hala inanamıyorum da ama ben bi ay önce rahim filmi de çekilmiştim ve şırıngayla enjekte yapmıştım tavaiye etmem ama işe yaradı tabi vesilesi Allahtan. Hala 😟
Canım ben incir kürüne geç başladım.adete 10 gün kala.pko var bende.1 haftadır içiyorum.çok mu geç kaldım acaba

Canım ben incir kürüne geç başladım.adete 10 gün kala.pko var bende.1 haftadır içiyorum.çok mu geç kaldım acaba
Ben kaynatmadım zeytünyağında yedim on gün falan normalde adetliyken yenmez ama ben gelişigüzel yedim siz iyice araştırınben de pko yok incirden olduğunu düşünmüyorum normal yumurtam büyüyor ben rahim filmi Çekmiştim bi ay önce ona bağlıyorum

Ben kaynatmadım zeytünyağında yedim on gün falan normalde adetliyken yenmez ama ben gelişigüzel yedim siz iyice araştırınben de pko yok incirden olduğunu düşünmüyorum normal yumurtam büyüyor ben rahim filmi Çekmiştim bi ay önce ona bağlıyorum
Anladım.bende pko var ondan sorayım dedim

Merhabalar gününüz geçmiş gebelik testi yaptınız mı bende kullandım incir kürü bu ay hamileyim, yerleşme kanaması da olabilir başka bişeyde test yapmadan bilemezsiniz tabikide doktora gitmeden şüpheniz varsa. ( sadece incir kürü yedim hamile kaldım demiyorum bu arada denemistim öyle faydasını duyunca düzenlide yemedim :)
Merhaba incir kürünü nasıl yaptınız ve adetim biteli 3 gün oldu bende alıp bugün başlasam olurmu peki

Merhaba incir kürünü nasıl yaptınız ve adetim biteli 3 gün oldu bende alıp bugün başlasam olurmu peki
Öbür ay deneyin bence yumurtlamaya yaklaşmışsınız netten araştırın ben zeytinyağında incir yedim adetin ikinci günü başladım yum gününde bıraltım ama b ama benim yumurtlamada sorun yoktu o yüzden pek kurallara dikkat etmedim araştırım usulune uygun kullanıx siz inşallah rabbim gönlünüze göre versin sizinde 🙏

Tsk ederim sağolun.oyle yapayım ozamana kadar her sabah aç karina yiyeyim bir tane.izaman gelincede zeytinyağına bastirilmis incir yemeye başlarım🌸🌸
Öbür ay deneyin bence yumurtlamaya yaklaşmışsınız netten araştırın ben zeytinyağında incir yedim adetin ikinci günü başladım yum gününde bıraltım ama b ama benim yumurtlamada sorun yoktu o yüzden pek kurallara dikkat etmedim araştırım usulune uygun kullanıx siz inşallah rabbim gönlünüze göre versin sizinde 🙏

X