Saç Rengi ve Saç Boyama inoa 6.8

MissMini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
668
69
kızlar yardıma ihtiyacım var. saçlarımda ombre vardı sonra gittim bakır kahve gibi bi renge boyadım tabi hemen aktı uçlar. gittim kuaföre kanıp tekrar boyattım dipler bakır kahve uçlar bakır yansıma ama yine aktı şuan sanki boyatmamışım gibi uçlarda hafif sararma var. dipler kızıl kahve mi bakır kahve mi belli değil. ben de kendim boyamak istiyorum ama şu bakırlıktan ve kızıllıktan vazgeçtim daha doğal ve tek renk olabilcek bi renk istiyorum. Loreal inoa sanırım şuan piyasadaki en iyi boyalardan biri (başka öneri varsa açığım). onu kullanmayı düşünüyorum. 6.8 alsam çok mu koyu olur acaba? istediğim açık kahve tonları yani siyah ve siyaha yakın tonlar çok sert gösterdiği için asla tercih etmiyorum. 6.8 e boyasam nasıl bi ton elde ederim var mı bilen acaba? :)

Canım 7 nin yanında ki rakam sana kalmış. Nasıl renk istediğine bağlı. 6 belki istediğinden koyu olur o nedenle. Ben saçımın diplerini 7.0 ile boyuyorum. Bu ay uçlarını 9.4 ile boyayacağım mesela. Saç boyası olarakta igora royal kullanıyorum

Canım 7 nin yanında ki rakam sana kalmış. Nasıl renk istediğine bağlı. 6 belki istediğinden koyu olur o nedenle. Ben saçımın diplerini 7.0 ile boyuyorum. Bu ay uçlarını 9.4 ile boyayacağım mesela. Saç boyası olarakta igora royal kullanıyorum
bu numaralardan çok anlamıyorum ama 7 de açık olmaz heralde dimi? siyah kadar olmasa da biraz koyuluk istiyorum açıkçası. çok zor ya istediğin boyayı tutturmak. ama sanırm bu profesyonel boyalarda diğer market boyalarında olduğu gibi kutu üstünde gösterdiğinden daha koyu tutma gibi bi durum olmuyor dimi?

İşte o nedenle diyorum önce açık boya olmadı koyulaştırırsın. Ama koyu açılmıyor ne yazık ki. Bir de numaralarda noktanın sağında ki numaralarda önemli. Burda yazıyor numara anlamları ona göre seç. Bir de inoa boyada oksidanı en az 1 lt satılıyor sanırım. Evde boyamak için çok fazla mesela

İşte o nedenle diyorum önce açık boya olmadı koyulaştırırsın. Ama koyu açılmıyor ne yazık ki. Bir de numaralarda noktanın sağında ki numaralarda önemli. Burda yazıyor numara anlamları ona göre seç. Bir de inoa boyada oksidanı en az 1 lt satılıyor sanırım. Evde boyamak için çok fazla mesela
anladım çok teşekkürler doğru diyosunuz açığı koyultabiliriz de koyuyu açmak zor. 1 lt olması sıkıntı olmaz sanırım zaten her ay saç boyuyorum malum beyazlar :/

Bende her ay boyuyorum beyazlar nedeniyle. Yalnız boyanın içine ana renktende katmalısın yolda kapatmıyor beyazları

Benimde dipler beyaz. O nedenle ben şöyle yaptım. Saçımda balyaj vardı zaten o nedenle sadece dipleri 7.0 ile boyuyorum.garanti kapatıyor beyazları ve ton farkı vs de olmuyor. Bu ay uçları da 9.4 ile boyayacağım.

loreal inoa supreme beyazlar içinmiş bende onu deneyeceğim

Zaza handa artık tüp kadar bir kullanımlık oksidin ı bölüyorlar 5 tl ama kilo daha avantajlı

X