Sivilceli Ciltler İnsan içine çıkamaz oldum ! Lütfen yardım edin :(

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Siğil değil o ,sivilce.Sağlık söz konusu oldu mu hastalığın hafifi olmaz.Kocakarı ilacı bir yere kadar,dr tedavisi şart.Yanlış yönlerdirmeyelim lütfen...:KK20:

benim deden son çare olarak o kadına gitmişti. ve işe yaradı
bitkileri o kadar küçük görme
sonuçta ilaçlarda güya bitki ekstrelerinden yapılıyor

ve burda sonuçta bi siğilden bahsediyoruz, önemli bi hastalıktan değil

ben sana katılıyorum canım.
deden için ne kullanmıştınız yazarsan çok sevinirim.

bnm yüüzümde sigil var 143 taneydi suan bile cevizyagı sürüyorum berbat bişeyyy.... ama genede hamd olsun diyelim

iyi okusaydın lirik_güzeli, yukardaki arkadaşa cevap verdiğimi anlardın

ister dener, ister denemez, bitkinin hiç bi zaman zararı olmaz, size ne onu anlamadım

Son düzenleme:
sağlık ocagına Imex yazdırabilirsin. fondoten şeklinde bi kremdir. akşamları sür yat. bana iyi gelmişti. bazen fondeten olarakta kullanırdım :KK1::KK1::KK1:

ben sana katılıyorum canım.
deden için ne kullanmıştınız yazarsan çok sevinirim.

bilmiyorum çünkü ben o zamanlar çok küçüktüm, yeni doğmuştum dedeme kanser teşhisi konulduğunda.
ve annemle babam 1000 km uzaklığa gitmişlerdi o kadını bulmaya.
o kadın dönemin cumhurbaşkanının kayınınıda kanserden iyileştirmişti, ama o kadın o zamanlarda çok yaşlıymış, 80 yaşında falan.
annem yanında durmuş kadının ilacı hazırladığında
ve anlattığına göre bira kaynatmış, içine köy yumurtası kırmış ve kına gibi bi toz atmış kaynatmış onu vermiş anneme babana bunu içir demiş, merak etme ishal olacak ama korkmayın demiş.
dedeme içirmişer, 1 hafta içinde tekrar kanser testi yapıldığında temiz çıkmıştı ve dedem ben lise sondayken vefat etti, düşün 17-18 sene daha yaşadı.

Son düzenleme:
ayrıyetten biz küçükken annemin ayağında devamlı bi kemikli et çıkıyormuş.
bizim sülalede çok doktor var, kaç defa ameliyat oldu yine çıkıyordu
yaktılar yine çıktı
testereyle kestiler yine çıktı
annem artık korkmuştu kanser bu diye, sonra bitki kitaplarına baktı ordaki bazı şeyleri uyguladı son çare olarak ve bir daha sorun yaşamadı

bizim evde şu anda bile dolap annemin bitki kitaplarıyla dolu

Bu da benim fikrim.Anlamayacak bir şey yok.Dr ların ezilip geçilmesine sinirleniyorum ben.İnsan önce dr a gider.Kanser farklı bir hastalık.İnsanlar ne yapacağını şaşırıyor,he rşeyden medet umuyorlar haklı olarak.Zamanında akne sorunu yaşayan biri olarak tek ve kalıcı çarenin ilgili ,iyi bir dr a gitmek olduğunu biliyorum.

Bu da benim fikrim.Anlamayacak bir şey yok.Dr ların ezilip geçilmesine sinirleniyorum ben.İnsan önce dr a gider.Kanser farklı bir hastalık.İnsanlar ne yapacağını şaşırıyor,he rşeyden medet umuyorlar haklı olarak.Zamanında akne sorunu yaşayan biri olarak tek ve kalıcı çarenin ilgili ,iyi bir dr a gitmek olduğunu biliyorum.

tamamda neyi anlamıyorsun
kız doktora gitmiş siğil olduğunu söylemiş siğilde gçemiyomuş alla alla

ben mi anlatamıyorum

rouges, cnm, sana mesaj atmak istedim ama posta kutun dolu

sigilse bizim koydede bugdaya okuyorlardi dama felan atarlardi bugday kurudukca sigilde yok oluyordu:44:

sigilse bizim koydede bugdaya okuyorlardi dama felan atarlardi bugday kurudukca sigilde yok oluyordu:44:

eskiler daha iyi biliyordu ya, şimdi bi sürü kimyasallarla bünyelerimizi zehirliyoruz.
herkes yavaş yavaş doğaya doğru yöneliyor artık

Konu sahibi siğil demedi,onu diyen başka biri.Yeterince iyi okuyorum,emin olun.:))

benle muhattap olma, tamam, konu kapanmıştır

eskiler daha iyi biliyordu ya, şimdi bi sürü kimyasallarla bünyelerimizi zehirliyoruz.
herkes yavaş yavaş doğaya doğru yöneliyor artık

benle muhattap olma, tamam, konu kapanmıştır

walla bilmem artik oyle hatirliyorum,
kardesimin elindede vardi sigil oyle bugday okuyup dama atmislardi yok oldu sonra :26:

Zor ama ya,benim de dudağımda egzama çıkmıştı stresten,çok kötü gözüküyordu,durakta otobüs beklerken falan herkes bana bakıyodu,yaşlı teyzeler yanıma gelip kızıım şunu sür bunu sür diyorlardı :KK1:

Böyle tavsiyeyle ilaç alınmaz ama m-furo kullandın mı,cilt problemlerine gerçekten iyi geliyor,seninki nasıl tam çözemedim ama m-furo benim kurtarıcım oluyor hep,hatta kardeşimin kulağının arkası hep yaraydı,böyle değişik bi şeydi,yarayla sivilce arası bi şeyler,hiçbi krem işe yaramadı,m-furo anında geçirdi,ama tabi doktora git mutlaka,bi sorabilirsin bence.Geçmiş olsun :)

bi de dua var,etrafını işaretliyip o duayı okuyosun,o da işe yaramıştı bende :KK1:

Son düzenleme:
walla bilmem artik oyle hatirliyorum,
kardesimin elindede vardi sigil oyle bugday okuyup dama atmislardi yok oldu sonra :26:

bi keresinde banada çıkmıştı babam yeşil ceviz kabuğu sürmüştü öle gçemişti
gerçi bununda bilimsel bi açıklaması var, yeşil ceviz kabuğu yüksek oranda yot içerir

bi keresinde banada çıkmıştı babam yeşil ceviz kabuğu sürmüştü öle gçemişti
gerçi bununda bilimsel bi açıklaması var, yeşil ceviz kabuğu yüksek oranda yot içerir

oylemiymis aklimizda bulunsun iki bina otede bi ceviz agaci varda:KK53:

aslında yanaklarında olsaydı daha kötü durabilirdi okadar da vahim değil bence durumun bu lekeleri limon suyuyla sil lekeler açılır zamanla

Konu sahibi arkadaşım,sen iyi,ilgili bir dr araştır ve ona git.Dediğim gibi zamanında bende de akne sorunu olmuştu.Senin dermanın iyi bir dr .da. :KK66:) Cildim şimdi bebek gibi,belki seninkinden daha da kötüydü. :KK66:

X