İntikam almak istiyorum ?

Birkedii

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
255
73
24
Kızlar selam iyi akşamlar 💐 şu geçen arkadaşımın bana ilgi gösterip aynı zamanda eski sevgilisini unutamadığını söyledıgı olayı anlat anlatmıştım.Gecen gece sohbetımın cok hoşuna gittiğini çok güzel olduğumu ifade etti .Ama işler ilerleyince eski sevgilisini rüyasında görüyormuş .Eski sevgılısının saç telinin ve fotoğraflarının durduğunu anlattı . Sala yapar gıbı soru işaretı bırakmak hoşuma gidiyor dedi aptal .Çok öfkeliyim intikam almak istiyorum. Onu asagılasam nasıl olur ?

En güzel intikam hiçbir şey yapmamak, umursamamaktır. Enerjinize yazık.

Ama ben oyuncak değilim.Bu nasıl bir sey haksız mıyım ?
İyi de siz bir şeyler yaparsanız oyuncak olursunuz ve karşıdaki şahıs kendini çok mühim bir şey, oyuncu sanar. Kim oyuncak ki sen oyuncusun etkisiz eleman diyeceksiniz, öyle bir yok sayacaksınız ki varlığından şüpheye düşecek, işte o zaman en güzel intikam olur.

Çok kızgınım . Bi de avrat önde olursa erkegı tepeler dedı şaka gibi
Gerçekten aynen böyle mi söyledi? Aman bu adamı ne ciddiye aldığınıza değer ne intikam almaya değer, ki vaktiyle muhatap almamışsınız keşke öyle yapmaya devam etseymişsiniz, odundan intikam alınmaz ancak yakılır.

İyi de siz bir şeyler yaparsanız oyuncak olursunuz ve karşıdaki şahıs kendini çok mühim bir şey, oyuncu sanar. Kim oyuncak ki sen oyuncusun etkisiz eleman diyeceksiniz, öyle bir yok sayacaksınız ki varlığından şüpheye düşecek, işte o zaman en güzel intikam olur.
Cidden bu kadar dokunur mu ? Hayır madem birini unutamıyorsun yazma yazma yani .

Gerçekten aynen böyle mi söyledi? Aman bu adamı ne ciddiye aldığınıza değer ne intikam almaya değer, ki vaktiyle muhatap almamışsınız keşke öyle yapmaya devam etseymişsiniz, odundan intikam alınmaz ancak yakılır.e

Gerçekten aynen böyle mi söyledi? Aman bu adamı ne ciddiye aldığınıza değer ne intikam almaya değer, ki vaktiyle muhatap almamışsınız keşke öyle yapmaya devam etseymişsiniz, odundan intikam alınmaz ancak yakılır.
Evet mune:KK43:kendisi çiftlik ileriyle uğraşıyor .Ben öğretmenim ve akademik karıyer de istiyorum inşallah .Buna tepki gösterdıgım için e daha ciddi bişey yok ki dedi .Böyle bişey olursa karıyerını seç zaten dedı .Beni üzmek istemiyormuş .E o zaman neden aşık gibi davrandı? Çok kızgınım mune çok 😔

Derisi kalın onun ona sizin kurşun sinekviziltisi gibi gelir ....size aşık olup sevginiz den ölmediğine göre yapacağınız hicbirsey onu etkilemez ama sizin aşağılama olayının eski sevgilisine duyduğu özlem yüzünden olduğunu anlar ego olayı yani önce o atmış kurşunu hedefi vurmuş geç kalmışsınız zaten....herkes gibisiniz onun için o nedenle oda herkes gibi olsun kesin iletişimi.....yada böyle gider eglenmeli ve sizin beklentiler karsilanmadan .....bide bunu nasıl dinledinizki eski sevgili saç teli cümlesinde ben kalkıp giderdim yada teli suratına carpardim

Kız sen deli misin? Şöyle konuşan birinin beyinden hoşlandin da intikam alacaksın. Allah'ım evlerden ırak 🤲🏼
Hoşlanmadım zaten .Ama ilgi gösterip aşık gibi davranıp kendince oyun oynamadı beni çok sinirlendlrdi .Çok öfkeliyim .Yanına bırakmak istemiyorum

Derisi kalın onun ona sizin kurşun sinekviziltisi gibi gelir ....size aşık olup sevginiz den ölmediğine göre yapacağınız hicbirsey onu etkilemez ama sizin aşağılama olayının eski sevgilisine duyduğu özlem yüzünden olduğunu anlar ego olayı yani önce o atmış kurşunu hedefi vurmuş geç kalmışsınız zaten....herkes gibisiniz onun için o nedenle oda herkes gibi olsun kesin iletişimi.....yada böyle gider eglenmeli ve sizin beklentiler karsilanmadan .....bide bunu nasıl dinledinizki eski sevgili saç teli cümlesinde ben kalkıp giderdim yada teli suratına carpardim
Dinlemedim kızdım zaten.Niye böyle davrandın o zaman karakterınde sorun mu var dedım . Sadece ilgi gösterip lafa karıştırmak hoşuna gidiyormuş .Şaka gibi ya . Çok kızgınım bunun bir karşılığı olmalı

Dinlemedim kızdım zaten.Niye böyle davrandın o zaman karakterınde sorun mu var dedım . Sadece ilgi gösterip lafa karıştırmak hoşuna gidiyormuş .Şaka gibi ya . Çok kızgınım bunun bir karşılığı olmalı
Ama yok ...Var böyle insanlar es geçmek ve aldığın yere usulca bırakıp yürümek gerek....gereksiz enerji yolluyorsunuz kendinizi iyi hissetmenin tek yolu kendinizi beslemek .... ışığı kendinize yakın olmamış bu olana bakmalı yürümeye devam

X