İntikam almak istiyorum ?

Evet mune:KK43:kendisi çiftlik ileriyle uğraşıyor .Ben öğretmenim ve akademik karıyer de istiyorum inşallah .Buna tepki gösterdıgım için e daha ciddi bişey yok ki dedi .Böyle bişey olursa karıyerını seç zaten dedı .Beni üzmek istemiyormuş .E o zaman neden aşık gibi davrandı? Çok kızgınım mune çok 😔
Açık açık yazayım mı ? Okulda muhatap olmadığınız zamanların hırsını almaya çalışmış kendince, önce yürümüş sizin ilginizi çekince kendini geri çekme oyunları yapmış kendince, sonra da ulaşılmaz adam bulunmaz hint kumaşı havalarına girmiş, intikamı çıkarın aklınızdan sinirlerinizi bozacak şeyler söyler böyle bir girişimde bulunduğunuza da pişman olursunuz, ki kadına avrat diyen birinden intikam almaya bile değmez, okumuş cahil.

Açık açık yazayım mı ? Okulda muhatap olmadığınız zamanların hırsını almaya çalışmış kendince, önce yürümüş sizin ilginizi çekince kendini geri çekme oyunları yapmış kendince, sonra da ulaşılmaz adam bulunmaz hint kumaşı havalarına girmiş, intikamı çıkarın aklınızdan sinirlerinizi bozacak şeyler söyler böyle bir girişimde bulunduğunuza da pişman olursunuz, ki kadına avrat diyen birinden intikam almaya bile değmez, okumuş cahil.
Haklısın mune😔 aslında ilgi herkesin hoşuna gider. Benım de hoşuma gitti. Kitap bile okumuyor . Bi de buluşup gezelim yazdı yüzsüz yüzsüz .Öfkem nasıl geçecek bilmiyorum mune 😔

Cidden bu kadar dokunur mu ? Hayır madem birini unutamıyorsun yazma yazma yani .
Anlıyorum, insana dokunuyor tabii ki, hiçbir şey yapmadan durmak da ciddi sabır ve olgunluk gerektiriyor; ama inanın bana sonunda kazanan siz olacaksınız. Tepkisizlik, umursamazlıktan daha iyi bir intikam bilmiyorum. Kudurtur.

Anlıyorum, insana dokunuyor tabii ki, hiçbir şey yapmadan durmak da ciddi sabır ve olgunluk gerektiriyor; ama inanın bana sonunda kazanan siz olacaksınız. Tepkisizlik, umursamazlıktan daha iyi bir intikam bilmiyorum. Kudurtur.
İnşallah öyle olur. Hissi olmasa yürümezdi .Eski sevgılısını sevse hiç yürümezdi . Onu da deneyeyım

X