İOS silinen fotoğraflar

CipisS

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Şubat 2020
4.751
6.746
29
Merhabalar
Direkt konuya girmek istiyorum. Telefonumun hafızası dolduğu için içerisindeki fotoğraf ve videoları flasha aktardım. (Yani ben öyle zannediyordum.) on defa takıp kontrol ettim hepsi vardır. 500den fazla fotoğraf. Benimkiler önemli değil de kızımın tüm anıları ilkleri vardı içinde. o kadar aptalım ki aktardım diye telefondan da sildim. Son silinenler dahil her yerden sildim. Aslında rahatlığım iCloud kaydediyor zannetmemden de kaynaklı. Ama dün baktım ki hiç biri yok. Hepsi silindi. O kadar üzgünüm ki anlatamam. Dünden beri her yoku denedim ama yok olmuyor. Belki farklı bilmediğim denemediğim yollar vardır. Yardımcı olabilir misiniz? Bildiğiniz bir yöntem var mı? Tek istediğim kızımın anılarını geri alabilmek 😞

Yedekleme tarihinize bakın. Eğer yedeklenmişse gene kurtarabilirsiniz. Olmazsa bir telefoncudan yardım isteyin. İnsallah geri yükleme yapabilirsiniz. Bir de iphone larda hafıza satın alabiliyorsunuz. Bende 64 gb iphone 11 vardı. Yetmiyordu hafızası. Ayda 15 liraya mı ne, hafıza satın almıştım. 2 gün önce de iphone 12 aldım. Önce fotoğrafları icloud üzerine yedekledim. Ve yedeklemeden hemen sonra telefonu sıfırlayıp sattım. İcloud hesabına giriş yapınca yedeklendiği için bütün fotoları, videoları falan aldım. Eksiksiz geldi. Önemli olan yedekleme yapıp yapmaman yani kuzum. Bir de ben öncesinde de samsung kullandığım için oradaki fotoğrafları da google fotoğraflara yedeklemiştim. İphone da da google fotoğraflar indirip onu da kullanmıştım. Sadece bir uygulamalık yer tutuyor telefonda, ama bütün fotoğraflar orada da yedeklenebiliyor yani. Aklında olsun

X