Göz Makyajı Ipek Kirpik Ve Aninda Uzun Kirpikler!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
hangi şehirdesiniz nereye yaptırdınız??

Merhaba,ben İzmir Alsancak'ta suerte isimli bir güzellik salonunda yaptırdım.Son 3 aydır sürekli gittiğim bir güzellik salonu..Sahibi İstanbul'dan burcu adında çok tatlı bir kız..
Önce kirpik perması yaptırdım..Çok memnun kaldım..İlk ipek kirpik denememi de orada yaptırdım..1 ay oldu hala bir bozulma yok..Verdiğim paraya değdi diyebilirim..

kızlar bana iyi bir kirpik eken yeri soyleye bilirmisiniz acaba?yada ipek kirpik yapanda olur, yakın zamanda tv de programa katılacağim,ve o yuzden daha guzel görunmem garekiyor.yardimci olursanız sevinirim.

kızlar ben bu ıpek kırpıgı gecen sene bır kez yaptırdım coook da guzel oldu amaaaa epey sıkıntısı oldugunu soylemelıyım şöyle k; bu herkeste olmayabılır ama tum kırpıkler yapıldıktan sonra bir kurutma işlemi var bu gözlerimi felaket yakmıştı benim... ılk 3 gun asla yuzunuzu yıkamıyorsunuz ,yıkarsanız kırpıkler bırbırıne gırebılıyor gozunuzun ustune yaptıgınız makyajı coook dıkkatlı temızlemek zorundasınız oyle kırpıklerı ovuşturmak falan yok bu sebeble rımel zaten kullanamıyorsunuz yuzunuzu yıkarken de dıkkatlı olmak zorundasınız .... kırpıklerın omru 3 hafta 3 haftaya kadar ne kadar ıyı koruyabıldıgınıze baglı olarak ara ara dokulmeler yasayabılıyorsunuz , benım kırpıkler cıkarılırken de canım yanmıstı kırpıklerı cıkarttırdım cunku yarısı dokuldu bı daha aynı ezıyete katlanmak ıstemedım , ve sız sız olun bu ıste uzman bır yere yaptırın benım kırpıklerımden cogunu kırpıkler cıkarılırken harap etmıslerdı ıkı ay falan enteresan kırpıklerle dolasmak zorunda kaldım....

merhaba..iletini okudum..benim de takma kirpikleri çıkarırken çoğunu kopardılar..geri çıkar mı..ya da sen özel bi şey uyguladın mı çıkmaları için.:KK43:

2hafta önce bende taktırdım.güya ipek kirpik diye 25dakika falan sürdü. taktırmaz olsaydım. 150milyona taktı gözümde 2-3 tana kaldığı yetmezmiş gibi benim kirpiklerde gitti. kendi kirpiklerimi napacağımı bilemiyorum.:2:

ben hiç önermiyorum bunu daha önce yaptırdım ben ''hafiftir ağırlık yapmaz'' yalan hepsi ağırlık yapıyo dipleri yapıştırıcılı olduğu için sert oluyo havluyla yüzümü kurulucam kirpiklerim batıyodu dayanamadım gidip çıkardım çıkartırken bi ilaçla çıkartıyorlar gözüme kaçtı 2 saat boyunca gözümden yaş geldi illede yaptrıcam diyorsanız işi tam bilen biyerde yaptırın

peki sizin kendi kirpikleriniz de zarar gördümü..gördüyse onlar geri çıktılar mı.yada siz bişe uyguladınız mı gelmesi için..uyguladıysanız lütfen yardımcı olun :KK43:

peki sizin kendi kirpikleriniz de zarar gördü mü çıkarırıken..gördüyse tekrar çıktılar mı..yada siz özel birşey uyguladınız mı..uyguladıysanız lütfen yardımcı olun :KK43:

merhaba..iletini okudum..benim de takma kirpikleri çıkarırken çoğunu kopardılar..geri çıkar mı..ya da sen özel bi şey uyguladın mı çıkmaları için.:KK43:

Belki biliyorsundur youtube'da ingiliz makyaj gurusu fleurdeforce var.O da kirpik taktıranlardan ve aynı şekilde kirpiklerin tümü düştüğünde kendi kirpiklerinin de kısaldığını, ancak kirpiklerin 8 hafta sonunda eski halini aldığını yazmış.=)

İlgilenirsen yazdığı blogpost ; Fleur De Force: Eyelash Extensions: Are They Worth It?

arkadaslar bende göz makyajını kirpigi çok seviyorum aylardır araştırdım ipek kirpigi merak ediyordum bir indirim sitesinde ipek kirpik uygulaması aldım bu hafta işlem yapılacak şimdi çok endiseliyim hem belirgin olsun hemde doğal olsun istiyorum ya memnun kalmazsam çok abartılı olursa nişanlım tek tek yolar onları :) en incesini ve orta boyu mü secmeliyim az yapıştırıcı kullanmaları icinde uyarmalı miyim bilmiyorum. İzmir Bornova slimfit güzellik merkezini bilen var mi

Merhaba,ben İzmir Alsancak'ta suerte isimli bir güzellik salonunda yaptırdım.Son 3 aydır sürekli gittiğim bir güzellik salonu..Sahibi İstanbul'dan burcu adında çok tatlı bir kız..
Önce kirpik perması yaptırdım..Çok memnun kaldım..İlk ipek kirpik denememi de orada yaptırdım..1 ay oldu hala bir bozulma yok..Verdiğim paraya değdi diyebilirim..

ne kadara yaptırdınız bende fırsatlarda 39 tl ye gördüm ona yakın bir fiyatsa dediğiniz yerde yaptırırım:KK52:

ne kadara yaptırdınız bende fırsatlarda 39 tl ye gördüm ona yakın bir fiyatsa dediğiniz yerde yaptırırım:KK52:

Kız sendemi buradasın..:KK3:İlgi alanlarımız aynı,karşılşaıyoruz seninle :KK9: Ben düşünüyordum aslında,kirpik çok önemli ...Dudaklar gögüsler tamam sıra kirpiklerde :KK34: Ama vazgeçtim gibi,dökülüyorlarmış,ilk günkü gibi kalmıyormuşş.Birde çogu yer sentetik kirpik kullanıyormuş ipek diye..Aman diyim..Kaş yaparken göz çıkarmayalım ama,dimi?? :26:

Kız sendemi buradasın..:KK3:İlgi alanlarımız aynı,karşılşaıyoruz seninle :KK9: Ben düşünüyordum aslında,kirpik çok önemli ...Dudaklar gögüsler tamam sıra kirpiklerde :KK34: Ama vazgeçtim gibi,dökülüyorlarmış,ilk günkü gibi kalmıyormuşş.Birde çogu yer sentetik kirpik kullanıyormuş ipek diye..Aman diyim..Kaş yaparken göz çıkarmayalım ama,dimi?? :26:

evet tatlıcık burdayımmmm:KK1::KK3:
ama ipek kirpiği araştırdım vazgeçtim çünküüü1 hafta sonra çapraz çapraz birbirine giriyomuş kirpikler ve daha kötü gözüküomuş üzüldüm bunu duyunca tabi:KK43:
güzel yer bulursam daha önce yaptırdıklarını ve güzel olduunu bildiğim giderim hemen amaa:KK55::KK52:
evet canım ya bakışlarını değiştirio insanın
bak megan fox a :KK23:
kadın bakışları bile farklı kirpiklerinden yani
e gözde var tabi orası ayrıı :)):nazar::KK51:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

evet tatlıcık burdayımmmm:KK1::KK3:
ama ipek kirpiği araştırdım vazgeçtim çünküüü1 hafta sonra çapraz çapraz birbirine giriyomuş kirpikler ve daha kötü gözüküomuş üzüldüm bunu duyunca tabi:KK43:
güzel yer bulursam daha önce yaptırdıklarını ve güzel olduunu bildiğim giderim hemen amaa:KK55::KK52:
evet canım ya bakışlarını değiştirio insanın
bak megan fox a :KK23:
kadın bakışları bile farklı kirpiklerinden yani
e gözde var tabi orası ayrıı :)):nazar::KK51:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

amerikadan gelen bir marka var. en son araştırdığımda 350 tl idi, 1 ayda çok fazla uzatıyormuş kirpikleri. ben ondan araştırıyorum...

bnde ıstıyorum rımel kullanmyı sewmıorm ama soyle bısı var taktıkları kırpık duzmu kıvrıkmı bıde uunlugunu secebılıyomuyuz
bırde anadolu yakasında ıyı dıyebılıcegınız bır yer varmı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ipek kirpik yaptırdım geçen haftalarda normal boyutlarda çok uzun istemedim doğal dursun diye ilk gün güzeldi ama bir kaç saat sonra dökülmeye başladı 1 hafta sonra merkeze gittim onları çıkarıp yenisi taktılar bu kez biraz daha uzun taktırdım.. Ama bu kezde yapıştırıcıyı çok fazla kullandıkları için kaç gündür gözlerim batıyo sürekli. bu kezde çıkarttırmak için gittim çok ywni olduğu için dökülür dediler. Biraz uğraştılar resmen kendi kirpiklerim döküldü takılan kirpikler olduğu gibi duruyor.. nasıl iş anlamadım. Şimdi kendiliğinde dkülsün diye belicem ecburen umarım kalan kendi kirpiklerime bişey olmaz :KK43:((

Benden uyarması kendi kirpiklerinizi kullanın en güzeli takma ipek falan hikaye ne olursa olsun doğal durmuyor takma olduğu belli oluyor bu bir. Olan kirpiklerinizi de kaybediyorsunuz bu iki ve kullanışlı değil bu da üç. Benim yaptırdığım yer basit bi yer değil işinde iyiler aslında ama ne olursa olsun ben ağzımın payını aldım.. Siz siz olun doğal yönetemlerle kirpiklerini besleyin yeterli bence..

Merhabalar

Siteyi bayadır inceliyordum,üye olmak bugüne kısmetmiş.

İpek kirpik konusunda uyarıda bulunmak için özellikle kayıt oldum.Yaklaşık bir ay önce fırsat sitelerinden bulduğum m.köyde bir yerde ipek kirpik yaptırdım keşke yaptırmaz olaydım.Kirpiklerin hepsi birbirine girdi göz kapaklarım şişti yara oldu,kendi kirpiklerimden eser kalmadı.En sonunda herzaman gittiğim güzellik merkezine gittim nolur beni kurtarın bunlardan dedim.Epeyce uğraştılar,canım o kadar yandı ki anlatmam mümkün değil.Hala tam anlamıyla bu kahrolası kirpiklerden kurtulmuş değilim.İlla da yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu işi çok iyi bilen birilerine gidin.

X