IPL lazer epilasyon

Senemisback

🐛
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
2.167
4.013
Kızlar selam evde IPL lazer epilasyon cihazı almayı düşünüyorum kullanma memnun kalan ya da fikir önerecek olan var mı olduğum yerde lazer yapan bir yer yok bu yüzden cihazı almak istiyorum fikirlerinizi önemsiyorum 💞

Ben Philips aldım sanırım 1 ay önce. Koltuk altı 2 seansta bitti sayılır tek tük çıkıyor onlar da belki atladıklarımdır. Bacağın çıkması yavaşladı yer yer kelleşti henüz tam bitmedi, genital de aynı. Ama şimdilik oldukça memnunum

Ben xsoul aldım amazondan. Çok etkili olduğunu düşünüyorum çıkmıyor kıllar fiyatı çok uygun

Yanlıs anlamazsanız dıger yerlerde etkılı oldumu? 2. Sorum bıyıkta alınıyormu
Genitalde azaltı orayı soruyorsanız ama koltuk altı kadar iyi bi sonuç almadım, 4.seansı yaptım yanlış hatırlamıyorsam. Ama orada da kelleşmeler var ve yavaş çıkıyor oldukça, yani ben jilet kullanıyorum 10 gün almasam rahatsız etmez öyle yavaş çıkıyor. Yüzde de kullanılıyor evet
Ilk jıletleyıp o gun mu lazer yapıyorsunuz? Evde
Aynen. Ağda peşine de yapabiliyorsunuz ama ağdadan sonra 1 gün beklemenizi tavsiye ediyorlar
Sızın markası nedır
Philips

Genitalde azaltı orayı soruyorsanız ama koltuk altı kadar iyi bi sonuç almadım, 4.seansı yaptım yanlış hatırlamıyorsam. Ama orada da kelleşmeler var ve yavaş çıkıyor oldukça, yani ben jilet kullanıyorum 10 gün almasam rahatsız etmez öyle yavaş çıkıyor. Yüzde de kullanılıyor evet

Aynen. Ağda peşine de yapabiliyorsunuz ama ağdadan sonra 1 gün beklemenizi tavsiye ediyorlar

Philips
Anladım her ay almıyorsunuz okadar azalttı yani sımdı ay kaç uygulama yapıyorsunuz peki ? Neslım gungonde 3900 diyorlar lazer ıcın ama bılmıyorum napsam

Anladım her ay almıyorsunuz okadar azalttı yani sımdı ay kaç uygulama yapıyorsunuz peki ? Neslım gungonde 3900 diyorlar lazer ıcın ama bılmıyorum napsam
Aslında ayda 1 seansa çevirdi uygulama beni ama ben 2 haftada 1 yapmaya devam ederim bir süre daha. Tamamen artık çıkmıyor dediğim yerde ayda 1'e çekerim diye düşünüyorum. Ama evet çok sık almama gerek kalmadı

X