IPL lazer epilasyon

Anladım ben agdaya adette. Adete bıtınce gıdıyorum ama 2. Haftada tüyler cıkmaya baslıyor :KK43: 2 haftada bir de gıdemem kucucuk tuyler ıcın yazık

Ve arkadasın dedıgı alet amazonda 1000 tl bedava turkıye fıyatı 8,9 bin 🙂 neslımıde dusunmedım degıl kafam karısık

Cok canım yanarmı ozellıkle o bolgede :/ aslında cokta tuylu degılım kaç seansta sızın bıtırdı
Biraz acısı oluyor ama ağda kadar değil bence
Ben çok tüylüyüm maalesef göbeğimde sırtımda bile vardı ve ilk kullanımdan itibaren çok azaldı bazı bölgelerde hiç kalmadı daha az yaptığım bölgede parça parça azalmalar var. Artık o kadar inceldiği için gözüme batmıyor

Biraz acısı oluyor ama ağda kadar değil bence
Ben çok tüylüyüm maalesef göbeğimde sırtımda bile vardı ve ilk kullanımdan itibaren çok azaldı bazı bölgelerde hiç kalmadı daha az yaptığım bölgede parça parça azalmalar var. Artık o kadar inceldiği için gözüme batmıyor
Anladım bunun oncesı jıletledınız deılmı sırtınızı

Merhaba, Benim gözlerim de hem miyop hem astigmat var. Siyah lazer gözlüğü takınca net göremiyorum.. Kendi güneş gözlüğümü ya da dereceli cam gözlüğümü kullansam olur mu

Merhaba, Benim gözlerim de hem miyop hem astigmat var. Siyah lazer gözlüğü takınca net göremiyorum.. Kendi güneş gözlüğümü ya da dereceli cam gözlüğümü kullansam olur mu
Bende gözlük yok, kendi gözlüğümü takıyorum takmazsam hiçbir şey göremeyeceğim için. Henüz bir sorun yaşamadım ama bende öyle bi uyarı vs de olmadığı için (ya da görmemiş olabilirim) belki sizin lazer ışını daha mı güçlü acaba

X