İs değişiliginde kararsızlık

moonserein

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
162
33
25
Hanımlar merhaba bı kaç konuda bu konuyu açmıştım ama sanırım başlığı net yazmamisim

Hanımlar ben gerçekten çok kararsizim benim şuan çalıştigim yer bana bayağı yakın 15 dk felan biraz daha uzun sürdüğü oluyor ama genel olarak yol rahat fakat oranın yemekleri kötü ve buyuk bı olay oldu çalıştıgim kurumda kavgam oldu mesela önceden buda ayrılmak istememde etken ordayken mesela farklı departmana geçince bu olay hakkında konusuyolarmis gibi geliyo buda beni uzuyo , biraz değişiklik istediğim için istiyorum aslında

İs bulduğum yerde Maasda .14.500 olcak gelecek ocakdaki asgari artınca 17 18 gibi bı şey olcak orası altunizadede ben Ataşehir bölgesindeyim 1 saat bulacak uzaklık var
çalışcagim kurum hastane benim estetik hastanesi orda isim tibbi sekreterlik olcak ameliyathaneye giren malzemelerin girişini yapicam mesela, amirim daha önce oralarda çalışmış ve pek güzel şeyler demedi ordakilerin burnu havada dedi

Amirim görüştüm geçen cumartesi, bana teklif edilen poziyonu bu hastanedede ayarlayabilirim bana biraz izin ver dedi bekletiyom

kafam çok karışık herkes uzak olduğu için gitme diyor arkadaşlar uzaklık o kadar önemlimi? Çalıştığın kurumdan memnun değilseniz ama sırf yakın diye kalır misiniz

Benim çalıştigim yerde iş tanımım belli değil amirim istediğin pozisyonu ayarlicam dedi ama

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba bı kaç konuda bu konuyu açmıştım ama sanırım başlığı net yazmamisim

Hanımlar ben gerçekten çok kararsizim benim şuan çalıştigim yer bana bayağı yakın 15 dk felan biraz daha uzun sürdüğü oluyor ama genel olarak yol rahat fakat oranın yemekleri kötü ve buyuk bı olay oldu çalıştıgim kurumda kavgam oldu mesela önceden buda ayrılmak istememde etken ordayken mesela farklı departmana geçince bu olay hakkında konusuyolarmis gibi geliyo buda beni uzuyo , biraz değişiklik istediğim için istiyorum aslında

İs bulduğum yerde Maasda .14.500 olcak gelecek ocakdaki asgari artınca 17 18 gibi bı şey olcak orası altunizadede ben Ataşehir bölgesindeyim 1 saat bulacak uzaklık var
çalışcagim kurum hastane benim estetik hastanesi orda isim tibbi sekreterlik olcak ameliyathaneye giren malzemelerin girişini yapicam mesela, amirim daha önce oralarda çalışmış ve pek güzel şeyler demedi ordakilerin burnu havada dedi

Amirim görüştüm geçen cumartesi, bana teklif edilen poziyonu bu hastanedede ayarlayabilirim bana biraz izin ver dedi bekletiyom

kafam çok karışık herkes uzak olduğu için gitme diyor arkadaşlar uzaklık o kadar önemlimi? Çalıştığın kurumdan memnun değilseniz ama sırf yakın diye kalır misiniz

Benim çalıştigim yerde iş tanımım belli değil amirim istediğin pozisyonu ayarlicam dedi ama
bence 2 yerde berbat.
çünkü kavga etmişssin falan maaş ta az anladığım kadarıyla.
bu eski yerde ne maaş alıyorsun

Ben sabah akşam ayrı 1,5-2 saat yol gidiyorum yahu, ilkokula başlayan bir çocuğum var bir de, ama buna rağmen yol bana göre dert edilecek bir şey değil. İşin kurumsallığı, kimlerle çalışacağım, yan hakları benim için daha önemli.:KK14:

bence 2 yerde berbat.
çünkü kavga etmişssin falan maaş ta az anladığım kadarıyla.
bu eski yerde ne maaş alıyorsun

Asgari ücretin üstüne azcik zam, 13 bin bile değil. Benimkiler herşey maaş değil diye değiştirme diye çok şey etti , Altunizade uzak diye , 1 senelik deneyimim doldu bu sene , ilk çalıştıgim yer burası, istifamı verdimde cumartesi amirim şaşırdı böyle konuştuk estetik hastaneleri iyi değil dedi burnu havada oluyor onların dedi yani , burdaki rahatlık orda olmaz dedi çalışma saatleri güzel şuan calistigim yerin, o bahsettiğim kavga olalı bayağı oldu yalnız yeni değil üstünden geçti bayağı , çok karisik dusunuyom ben bilmiyorum , çevremde herkes geneli , yakın olduğu için kalmamdan yanaydı , uzak olduğu icin yeni bulduğum yer sey ettiler , yol uzakdikca zorlasirmis , heryer aynı dediler , ya orayı sevmezsem yol cekilmezse diye düşünmedim değil yeni buldugum iş yerini yani. Ben o kadar uzak bulmadım altunizadeyi şahsen ama Ümraniye tarafı çok trafik diyorlar herkes , ama bu kadar herkes şey edince bilmiyorum aralarında abim var iş hayatindan uzun süre , amirim var oda daha önce çalışmış böyle yerlerde , müdürüm var oda ayni şeyleri diyor , ben değişiklik yapcam derken yanlış yaparım diye korkuyorum , çalışma saatler iyi çünkü .bi yandan diyomki pozisyonun değişicek amirin ayarlicak bekle , kpss sınavı var seneye zaten diye düşünüyorum diger yandan ben yeni yerde çalışmak değişiklik iyi gelir diye dusunuyorum

Maaşdan bahsetmeyi unuttum ben amirine , is tanımım belli değil demiştim odada benim disimda birileri daha olduğu için uygun olmaz diye düşündüm, yarın nasıl şekilde sorsam daha iyi olur aniden sormak tuhaf olur , benden haber bekliyorlar maasda zam yapilirmi burda çok diye sorsammi , kızlar cidden çok yoruldum

Anlayamadım siz Ataşehirdesiniz, yeni iş yeri mi Altunizade'de. Siz uzak görmemişsiniz, İstanbul şartlarında bu çok yakın sayılır.Benim iş yerim o kadar yakın olsa keşke
Yani evet maslaga gitmiştim okul icin oraya kıyasla yakın bile , şuan çalıştigim yer çok yakın olduğu için saçma buldular

X