İş fırsatı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hommbitkiseloznur

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
8
0
Çalışma saatlerini kendiniz belirlediğiniz, Evinizin konforunda, lokasyondan bağımsız, çocuklarınızdan ayrılmadan çalışma imkanı.. paketleme işi değildir!! Detaylı bilgi için yazabilirsiniz😊

Eklentiler

• IMG_8842.jpeg
    IMG_8842.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 21
Bilgi verir misiniz
Hayatınız boyunca almak zorunda olduğumuz deterjan saç kremi şampuan takviye edici gıdalar vs. X marketler yerine her ay düzenli olarak homm bitkisel markasından alıyoruz ve artık bir iş kurmuş oluyoruz. Marketimizin yönünü değiştirerek işi öğrenip zaman içinde kurulan ekibe liderlik yapıp ekibimizi yönetiyoruz ve bizimle bu işi yapacak kişilerle birlikte ilerleyip para kazanıyoruz. Dolandırma vs gibi mesaja cevap dahi vermiyorum işi bilmeyen kişiler böyle yorumlar yapar zaten

Hayatınız boyunca almak zorunda olduğumuz deterjan saç kremi şampuan takviye edici gıdalar vs. X marketler yerine her ay düzenli olarak homm bitkisel markasından alıyoruz ve artık bir iş kurmuş oluyoruz. Marketimizin yönünü değiştirerek işi öğrenip zaman içinde kurulan ekibe liderlik yapıp ekibimizi yönetiyoruz ve bizimle bu işi yapacak kişilerle birlikte ilerleyip para kazanıyoruz. Dolandırma vs gibi mesaja cevap dahi vermiyorum işi bilmeyen kişiler böyle yorumlar yapar zaten
Hic acimadan insanlarin cebindeki 3 kurusa goz koyan network dolandiriciligi. Yakinda adminler gorecek ve banlacaksiniz zaten.

Cebinizdeki 3 kurusa goz dikip kendi ustundeki kodamlara para kazandirmak icin zor durumdaki insanlari avliyorlar. Bulasma derim.
E
Cebinizdeki 3 kurusa goz dikip kendi ustundeki kodamlara para kazandirmak icin zor durumdaki insanlari avliyorlar. Bulasma
Cebinizdeki 3 kurusa goz dikip kendi ustundeki kodamlara para kazandirmak icin zor durumdaki insanlari avliyorlar. Bulasma derim.
İş hakkında bir fikriniz yok lütfen yanıltıcı şeyler yazmayın

Aynen öyle her ay 500 liralık alışveriş yapacakmışız onlardan 😂
İste 10 kisi bulsa aylik 500 çarpacak 5000tl eder. Bu kisinin ustundekinin 10 tane 5000 toplayan adami olsa 50.000 eder. Ortada bisey yok milletin cebinden arakliyorlar.

Oznurcum buralara dustugune gore sen de alt seviyelerdesin. Daha fazla parani kaptirmadan birak bu isi canim. Kendine gercekten calisip uretebilecegin dolayisiyla oara kazanabilecegin bir meslek bul.
Ben kendi mesleğimin yanında bu işi yapıyorum keşke biraz araştırıp konuşsanız

ben yeterince araştırdığım için yapıyorum zaten ama kulaktan dolma bilgilerle siz daha çok ahkam kesiyorsunuz. Parayı hibe etmiyorum karşılığında ürün alıyorum ekip yönetip para kazanıyoruz

Oznurcum bu siteye uye olurken okuyup onayladigin metinde bu tip pazarlamacilik yapamadigin yaziyordu. Daha 20 dk once okudugunu anlayamamissin demekki.

Altindakilerin cebinden toplayip ustundekilere basmak karsiliginda 2 deterjan 3 sampuan sahibi olmak ekip yonetmek degildir.

Birazdan banlanip gideceksin zaten ben bunlari zor durumda olup care ararken boyle dolandiriciliklara inanmasinlar diye yaziyorum. Sen istersen tum maasini hom bitkisele bas. Benlik bir durum yok.

Oznurcum bu siteye uye olurken okuyup onayladigin metinde bu tip pazarlamacilik yapamadigin yaziyordu. Daha 20 dk once okudugunu anlayamamissin demekki.

Altindakilerin cebinden toplayip ustundekilere basmak karsiliginda 2 deterjan 3 sampuan sahibi olmak ekip yonetmek degildir.

Birazdan banlanip gideceksin zaten ben bunlari zor durumda olup care ararken boyle dolandiriciliklara inanmasinlar diye yaziyorum. Sen istersen tum maasini hom bitkisele bas. Benlik

Canim benim daha bir tane bile argüman kuramıyorsun bana cahil diyorsun.
Daha hom bitkiselin Hsi yokken ben universitede bunun dersini aldim. İngilizce makaleler okudum. Amerikadaki saadet zincirlerini analiz ettim. Ohoo kime anlatiyorsak.

Canim benim daha bir tane bile argüman kuramıyorsun bana cahil diyorsun.
Daha hom bitkiselin Hsi yokken ben universitede bunun dersini aldim. İngilizce makaleler okudum. Amerikadaki saadet zincirlerini analiz ettim. Ohoo kime anlatiyorsak.
Tamam abla en büyük sensin😅 keşke at gözlüğünden çıkıp gerçek bir araştırma içine girsen bak sana tavsiyem sırf merakından bir araştır olur mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X