İshal ve mukus olup olmadığını anlayamıyorum…

rojdamarr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
6
1
28
Merhaba arkadaşlar çok özür dileyerek fotoğrafı paylaşıyorum hakkınızı helal edin bebeğim 2 ay 25 günlük sadece mama ile besleniyor kakasını bu şekilde yapıyor ve ben ishalli olup olmadıgını anlayamıyorum ne olur bana yardım edin bu kaka ishalmi ve mukus varmı görüyormusunuz

bebeğime 27 günlükken süt alerjisi teşhisi konuldu ama kaka tahlilinde çıkan sonuca görede laktoz intoleransı olabileceği söylendi gaitada 2 3 lökosit bulundu ve redüktan madde pozitif çıktı sulu ve köpüklü ishal ve geçmeyen pişikle doktora başvurmuştuk o zaman rapor çıktı alerji mamasına 1 ay içti ama hep az içiyordu son 3 haftadır mama reddi yaşadık hiç bi şekilde kabul etmedi günler sonra çok çaresiz kalıp normal mama verdim acaba yicekmi diye ve yedi vücud da tepki olarak her hangi bişey vermedi ama kakası bu şekilde oluyor bende anlayamıyorum alerjik reaksiyon
Yani benim bildiğim bu şekilde olmuyor baya güzelce kaka yapmıs bebis😆

mu yoksa normalmi

bebeğime 27 günlükken süt alerjisi teşhisi konuldu ama kaka tahlilinde çıkan sonuca görede laktoz intoleransı olabileceği söylendi gaitada 2 3 lökosit bulundu ve redüktan madde pozitif çıktı sulu ve köpüklü ishal ve geçmeyen pişikle doktora başvurmuştuk o zaman rapor çıktı alerji mamasına 1 ay içti ama hep az içiyordu son 3 haftadır mama reddi yaşadık hiç bi şekilde kabul etmedi günler sonra çok çaresiz kalıp normal mama verdim acaba yicekmi diye ve yedi vücud da tepki olarak her hangi bişey vermedi ama kakası bu şekilde oluyor bende anlayamıyorum alerjik reaksiyon

mu yoksa normalmi
Benim kız sadece emiyor böyle yapıyor bence bir sey yok ama bilen biri daha iyi yazabilir

Yahu niye kafayı yiyorsun üyeler normal demiş ya. Doktora fotoğrafını atar sorarsın yarın.
Sadece bir üye yorum yaptı ve sonra sıkıntımıda yazdım eğer normal kaka değilse alerjik reaksiyonmu oldu mamadan dolayı diye bilemedim zaten çarşamba çocuk gastroenteroloji bölümüne randevum var ama zaman geçmiyor ve kendimce bir çare bir yol aramaya çalışıyorum

Normal, ishal olunca huzursuzlanır ve gürültülü yapar. Aynı zamanda da daha cıvık ya da su gibi olması gerek ishal diyebilmek için. Katı kısmı siz de görüyorsunuzdur. Normal yapmış. Daha katı gıda almadığı için çok katı yapmaz zaten.

X