İsim bulmak çok zormuş kız bebek ismi arıyorum a dostlar

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.087
1.083
Kızlar selam nasılsınız 🥰

Eşimin adı Murat. Ona uyumlu bir kız bebek ismi arayışındayım.

Denedim bulamadım, M ile başlasa dedim bir kaç isim buldum ama içime sinmedi bir türlü var mı sizin bildikleriniz?

Ama modern isimler arıyorum klasik pek benim içime sinmiyor 🩷

Kızlar selam nasılsınız 🥰

Eşimin adı Murat. Ona uyumlu bir kız bebek ismi arayışındayım.

Denedim bulamadım, M ile başlasa dedim bir kaç isim buldum ama içime sinmedi bir türlü var mı sizin bildikleriniz?

Ama modern isimler arıyorum klasik pek benim içime sinmiyor 🩷

Neden kızınızın ismi Murat ismiyle uyumlu olsun ki ? Aklınızda tam olarak nasıl bir uyum var; farklı isimlerle örnekleyebilir misiniz ?

Neden kızınızın ismi Murat ismiyle uyumlu olsun ki ? Aklınızda tam olarak nasıl bir uyum var; farklı isimlerle örnekleyebilir misiniz ?
Çünkü kendi ismimle uyumlu bir şey bulamadım uyum severim, eşimin ismi ile uyumlu olsun bari diye düşündüm. Ama yukarıda da yazdığım gibi M harfi ile başlayan orijinal isimler de olabilir. Meva, Maya gibi isimler hoşuma gitti ama tabii ki akıl akıldan üstündür belki sizlerin önereceği isimler hoşuma gider diye sormak istedim

Murat ismine anlamdaş isimler "Emel" çünkü Murat amaç ,niyet, dilek , arzu anlamlarına geliyor.
M ile başlayan isimler mesela

Maya ,Mavi , Mina , Mine ,Melisa , Melike , Mira , Minel, Mihrimah, Mısra 🫴❤️ Mavi ve Mısrayı beğeniyorum.

Şşş

MERVE

Çinki benim babamın adı da Murat 1. Ve 3. Harfler aynı diye koymuş.
t1302.gif

X