Yöresel Tarif Ispanaklı Yoğurt Çorbası(Dovğa),Acılı Adana Kebap,Cocostar Pasta(Sütaş sponsorluğunda)

Yöresel Yemekler
Bebişim yine harika olmuş herşey eline emeğine sağlık :KK68:

Ben burayı unutmuşum Sütaş heyecanına kapılıp :KK70:

Şu senin ıspanaklı çorba var ya dovga yazdığın o toyga çorbasına çok benziyor ben yaptığımda bayağı bakmıştım ya ıspanaklı yada etli yapılıyordu ama müthiş gözüküyor gerçekten ... ❤️

Yarışmada başarılar diliyorum :KK68:

Bebişim yine harika olmuş herşey eline emeğine sağlık :KK68:

Ben burayı unutmuşum Sütaş heyecanına kapılıp :KK70:

Şu senin ıspanaklı çorba var ya dovga yazdığın o toyga çorbasına çok benziyor ben yaptığımda bayağı bakmıştım ya ıspanaklı yada etli yapılıyordu ama müthiş gözüküyor gerçekten ... ❤

Yarışmada başarılar diliyorum :KK68:
Tesekkur ederim kanka:KK36:
Toygaya baktim ben ama ispanaklisini goremedim🙄ispanakla olursa gercekten neredeyse ayni olur.bizim bu corba soguk sekilde buzdolabinda ciktiktan sonra ayran gibi bardakta da iciliyor:)hatta ben oyle daha cok seviyorum:KK53:

Tesekkur ederim kanka:KK36:
Toygaya baktim ben ama ispanaklisini goremedim🙄ispanakla olursa gercekten neredeyse ayni olur.bizim bu corba soguk sekilde buzdolabinda ciktiktan sonra ayran gibi bardakta da iciliyor:)hatta ben oyle daha cok seviyorum:KK53:
Ispanaklı si gözüme çarptı benim ama ben etlisini yapmıştım ama serin serin bu şekilde de güzel olur son hali müthiş gözüküyor zaten :KK68:

X